Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
Jūs esate čia: Pradžia » Visos temos » IT saugumo didinimo iniciatyvos
 
 

IT saugumo didinimo iniciatyvos

Žymės vieta žymių medyje:
Rodomi įrašai iš
visi straipsniai video
Archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijos
komentuojami skaitomiausi rekomenduojami naujausi
 
 
(8) 2013-06-07 0
Kibernetinio saugumo būklė Lietuvoje nepatenkinama, būtina, kad už jį būtų atsakinga viena institucija, sako specialistai ir politikai.
(4) 2013-05-24 0
Augant technologijų vystymosi tempui, atotrūkis tarp virtualių nusikaltėlių galimybių ir teisėsaugos pajėgumų auga, o labiausiai tai jaučia mažesnės šalys. Ne išimtis ir Lietuva: mūsų šalies teisėsauga jaučia ne tik finansavimo, bet ir žmogiškųjų išteklių stygių, todėl pareigūnais norinčių tapti kompiuterių specialistų laukia išskėstomis rankomis. Net tokių, kurie neturi išsilavinimo ar sportinio pasirengimo.
(0) 2013-04-29 0
Balandžio 24–25 d. devyni krašto apsaugos sistemos informacinių technologijų specialistai tarptautinėse kibernetinio saugumo pratybose „Saugūs skydai 2013“ (angl. „Locked Shields 2013“) kartu su maždaug 240 atstovų iš įvairių NATO valstybių treniravosi, kaip atremti kibernetines atakas prieš karinius ir humanitarinės pagalbos organizacijų tinklus, koordinuoti veiksmus tarp skirtingų šalių, skelbia šalies Krašto apsaugos ministerija.
(0) 2013-04-26 0
Gegužės 15 dieną Vilniuje vyks tarptautinis virtualios erdvės saugumo forumas „Baltic CyberSecurity Forum 2013“. Tai bus didžiausias Baltijos šalyse nepriklausomas ir nemokamas IT saugumo renginys, kuriame ketinama laužyti Lietuvoje dominuojančius stereotipus apie IT saugumą ir skatinti įmonių bei organizacijų atstovus susimąstyti apie virtualios erdvės saugumo svarbą. Konferenciją organizuoja „CyberSecurity“ iniciatyvinė grupė, vienijanti žinomus Lietuvos IT saugumo ekspertus.
(0) 2013-04-15 0
„Ką jums galėtume nulaužti šiandien?“ – tokiu šūkiu prisistato Estijos kompiuterinio saugumo kompanija „Clarified Security“. Jos darbuotojai duonai užsidirba įsilaužinėdami į kompiuterius, kompiuterių rinklus, serverius ir kitokias informacines sistemas. Bet kitaip nei dauguma programišių, jie visa tai atlieka legaliai.
(12) 2013-04-14 1
Kompiuterių saugumo bendrovėje „Fortinet“ dirbantis informacinių sistemų saugumo ekspertas Guillome'as Lovet ketvirtadienį vykusioje interneto saugumo konferencijoje lankytojams aiškino, jog šiuolaikiniai kibernetiniai nusikaltėliai yra pakankamai motyvuoti, kad apeitų praktiškai visas apsaugos priemones, kuriomis savo kompiuterius bando ginti vartotojai – ypač jeigu tie vartotojai nėra eiliniai piliečiai.
(5) 2013-03-14 0
Kritinės IT infrastruktūros sprendimų kompanijos BAIP iniciatyva ir tiesiogiai į edukacinį procesą įsitraukusių BAIP kibernetinio saugumo specialistų dėka vienas didžiausių techniškųjų universitetų Baltijos šalyse – Kauno technologijų universitetas (KTU) taps kriminalistinių IT tyrimų mokymų centru.
(3) 2013-02-25 0
Šiuolaikiniame pasaulyje karas vyksta ne tik realiame lauke, bet ir virtualiame. Kiekvieną dieną jis tampa grėsmingesnis ir pavojingesnis - galima ne tik pavogti svarbius duomenis, bet ir atjungti strategiškai reikšmingas sistemas.

Jūsų požiūris

Aktyvios diskusijos