Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
Jūs esate čia: Pradžia » Visos temos » Įdomios konstrukcijos
 
 

Įdomios konstrukcijos

Žymės vieta žymių medyje:
Rodomi įrašai iš
visi straipsniai video
Archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijos
komentuojami skaitomiausi rekomenduojami naujausi
 
 
(4) 2007-11-15 0
Vizitinės kortelės - ne tik kontaktinė informacija apie jus, bet praktiškai pirmoji jūsų verslo ar veiklos pristatymo priemonė. Tad ji turi būti originali. Ir puikiai atspindėti veiklos pobūdį. Nors Lietuvoje vyrauja klasikinio stiliaus vizitinės, bet tai toli gražu ne vienintelis galimas variantas. Tuo įsitikinsite peržvelgę šį originalių vizitinių rinkinuką.

Pirmojoje nuotraukoje - skolų išieškotojo vizitinė.
(2) 2007-07-24 0
Liepos 24d. Klaipėdoje startuos unikalus, pirmą kartą Lietuvoje rengiamas smėlio skulptūrų festivalis. Festivalio dalyviai iš Lenkijos, Baltarusijos, Ukrainos, Italijos, Rusijos, Suomijos, Austrijos, Bulgarijos. – profesionalūs skulptoriai, tarptautinio lygio meistrai, ne kartą dalyvavę smėlio, ledo, sniego skulptūrų festivaliuose. Klaipėdos smėlio festivalyje bus sukurta 11 kompozicijų pagal iš anksto pasiūlytą temą - „Vėjo, vėjo, vėjo!“ Skulptūros bus 2-3 metr...
(2) 2007-07-12 -1
Kiekvienas žmogus turi daugiau ar mažiau išlavintą fantaziją. Jei kyla abejonių dėl fantazijos išraiškos ar pritaikymo, peržvelkite šio albumo nuotraukas - visi reikalingi įrankiai ir medžiagos yra jums tiesiai po ranka, lieka tik imtis darbo.
(0) 2007-07-12 0
Kūrybingi žmonės savo idėjas įgyvendina visur, netgi neįtikimiausiose vietose, neįtikėtinomis formomis. Niekada nesusimąstėt, ką galima sukonstruoti iš mūsų gyvenime įprastų prekėms vežti skirtų vežimėlių, tuo labiau - kažką meniško? Šiame albume pamatysite, kad tai vis dėlto įmanoma.
(0) 2007-07-12 0
JAV Kolorado valstijos Greley apylinkėse (Greeley, Colorado) galima nuvykti paklaidžioti po dirbtinį Fritzler labirintą. Nuotraukoje iš kosminio palydovo aiškiai matyti labirinto struktūra - tai savotiškas paminklas kovotojams už laisvę. Šis originalus paminklas kovotojams sugalvotas ir sukurtas patriotiškai nusiteikusio fermerio, kurio ūkis remiasi į labirinto kampą.
(0) 2007-07-12 0
Tai jau antra smėlio skulptūrų kolekcija, publikuota mūsų portale. Tik šį kartą kolekcija atsitiktinai aptikta internete be jokių tikslesnių duomenų, kada ir kur vyko šis smėlio paradas. Tačiau tai nėra labai svarbu - pasigrožėti šiais laikinais ir trapiais kūriniais galima ir nežinant jų autorių. Dailininko Virgilijaus Bizausko žodžiais tariant, smėlio skulptūrų vertė - ne išliekamumas, nors ir lieka filmuota medžiaga, fotografijos; tai ir teatralizuotas vyksmas...
(0) 2007-07-12 0
2006 metais liepos 13 d. Haifos miesto Dadu paplūdimyje, šalia viešbučio "Meridianas" (Izraelis) prasidėjo Tarptautinis smėlio skulptūrų festivalis. Savo sugebėjimus demonstravo 22 smėlio skulptoriai iš viso pasaulio - 15 iš Olandijos, 2 iš Ispanijos, po vieną iš Amerikos, Belgijos, Britanijos, Latvijos iš Čekijos. Tiems, kas dar nematė šių darbų, bus tikrai įdomu susipažinti su neribotomis kūrybos iš smėlio galimybėmis.
(0) 2007-07-12 0
Menininkų grupė, pasivadinusi save "dialog05", nusprendė pritaikyti USB jungtis kitiems žmogų supantiems daiktams. Čia pateikiame jų sugalvotų koncepcijų nuotraukas - kai kurios iš jų išties vertos dėmesio.
(0) 2007-07-12 0
Naują būdą pasivaikščiojimams, suderintiems su saviraiška, sumąstė 38 metų vokiečių dailininkas Arnd Drossel. Iš plieninių vielų sukonstruotoje sferoje jis jaučiasi saugus kaip namie ir pasiryžęs su ja nukeliauti (o gal nusiridenti?) į daugelį pasaulio miestų, susitikti ir pabendrauti su daugeli žmonių. Nepasakysi, jog jo norai ir tikslai kažkuom keisti, tačiau kodėl toks keistas keliavimo būdas?
(1) 2007-07-12 1
Kalifornijoje Legolende pastatytas aukščiausias pasaulyje LEGO bokštas. Jam statyti sunaudota 465000 LEGO kaladėlių, aukštis - 28,74 metro, o pats bokštas imituoja piratų laivo stiebą. Prieš metus Danijoje pastatyto bokšto-vicerekordininko aukštis - 28,48 metro.
(1) 2007-07-12 0
Theo Jansen - žmogus, kurio pavardė tiesiog privalo puikuotis šalia visų garsiausių nestandartinio meno kūrėjų. Tai unikalios fantazijos ir meistriškumo skulptorius, konstruojantis fantastiškas konstrukcijas, primenančias keistus vabalus ar vabzdžius, kurie be viso ko dar sugeba judėti. Judėjimui konstruktorius panaudoja vėjo energiją. Taip ir žingsniuoja šios amą atimančios kluptūros paplūdimyje, genamos nuo jūros skildančio vėjo...vaizdai iš tiesų įspūdingi...

Jūsų požiūris

Aktyvios diskusijos