Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
Jūs esate čia: Pradžia » Visos temos » Įdomios konstrukcijos
 
 

Įdomios konstrukcijos

Žymės vieta žymių medyje:
Rodomi įrašai iš
visi straipsniai video
Archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijos
komentuojami skaitomiausi rekomenduojami naujausi
 
 
(6) 2008-11-18 0
Olandijoje pasiektas naujas pasaulio rekordas – daugiau nei 85 žmonių iš 13 skirtingų valstybių kruopščiai triūsė tam, kad per keliolika sekundžių pademonstruotų didžiausią pasaulyje domino efektą.
(4) 2008-10-30 0
Tikriausiai daug kas esate girdėję apie tokį dalyką kaip "maisto piramidė"? Pagal šį dietologų sumanymą, sveikai mintančio žmogaus racione esančius produktus bei jų kiekį būtų galima pavaizduoti į atskirus lygius suskaidyta piramide - kiekvienos rūšies maisto produktui (daržovėms, mėsai ir t.t.) skiriant atskiras "lentynėles". Šios lėkštės autorius tokią sąvoką nusprendė pritaikyti praktiškai, sukurdamas piramidės formos lėkštę.
(0) 2008-09-30 0
Praėjusį savaitgalį Santa Rosa mieste (Kalifornija, JAV) įvyko pirmosios kasmetinės rankomis varomų geležinkelio vežimėlių lenktynės "Handcar Regatta". Jose daugiau kaip tuzinas komandų bėgiais privertė važiuoti pačias keisčiausias konstrukcijas, pradedant vandens statinėmis, baigiant vikingų laivais. Pats renginys nėra lenktynės tikrąja prasme - tai daugiau šou, kurio metu demonstruojamas kūrybinis dalyvių polėkis. Daugiau žiūrėkite video.
(9) 2008-09-19 0
Miestas-žvaigždė yra naujausia Pekine (Kinija) įsikūrusios architektų komandos "MAD" koncepcija. "Super Star City" kūrėjų teigimu yra tarsi mobilus ir modernus kiniečių kvartalas, kurį galima pastatyti kaip pastatą bet kurioje pasaulio vietoje. Taip jų manymu būtų platinami modernios Kinijos kultūros elementai, išvengiant kičo ir stereotipų.
(22) 2008-08-26 5
Kai įvairiausi pasaulio miestai nedrausmingiems vairuotojams pažaboti pasitelkia vaizdo kameras bei radarus, Shanxi provincijos (Kinija) pareigūnai imasi daug drastiškesnių priemonių. Šiuo tikslu Jing Zhuang automagistralėje pastatyta maždaug 30 metrų ilgio ir 0,6m aukščio betoninė kelio užkarda, kurios viduryje paliktas vingiuojantis tarpas automobiliui pravažiuoti.
(8) 2008-08-22 2
Tai - ištisas vaikui skirtas pasaulis - slėptuvės grindyse, namelis medyje, spalvingos erdvinės dekoracijos, jaukios konstrukcijos. Ir visa tai - tiesiog mažojo kambaryje. Šioje srityje kompanija "Kidtropolis LLC" yra profesionalai. Ji užsiima individualių vaikams skirtų gaminių kūrimu, tame tarpe ir kambarių įrengimu. Toliau galite pamatyti daugiau šio kambario nuotraukų.
(7) 2008-08-20 0
22 metų amžiaus Didžiosios Britanijos studentas Max'as Robson'as sukonstravo vėjo turbiną, panaudodamas įvairias nereikalingas detales. Taip jis tikisi padėti besivystančių pasaulio šalių gyventojams. Įrenginio prototipui konstruoti panaudotas metalo laužas, įskaitant seną dviračio rėmą ir rato guolius, senos dėžės, medienos gabalus, "Vespa" elektros generatorių ir "Ford Fiesta" akumuliatorių. Autoriaus teigimu, įrenginys toks paprastas, jog jį nekvalifikuoti darbinin...
(0) 2008-08-14 0
Ar tai - viduryje kalnų sumontuotas vamzdis? Faktiškai - taip. Tai - "Gazex", kovai su sniego griūtimis skirta sistema. Ji naudoja dujų sprogimus sukelti mažesnėms, tačiau taip kontroliuojamoms griūtims. Taip išvengiama didesnių sniego sankaupų, kurios dažnai pavirsta tikrų katastrofų iniciatorėmis.
(4) 2008-08-14 0
"EcoJohn" yra pirmasis buitiniam naudojimui tinkamas ir atitinkamai sertifikuotas visiškai vandens nenaudojantis unitazas. Kaip gi iš jo pašalinamos atliekos? Įrenginiu naudotis galima analogiškai tradiciniams analogams, tiesiog jame sumontuota propano dujomis maitinama degimo kamera - čia viskas paverčiama pelenais. Proceso metu sukuriama šiek tiek dūmų, tačiau jie perfiltruojami per specialų kenksmingas medžiagas neutralizuojantį katalizatorių ir ištraukiami į išorę per v...
(5) 2008-08-12 0
Menininkas Dave Umlas skulptūrai sukonstruoti panaudojo... liepsną. Tiesa, ne visas kūrinys sudarytas vien tik iš ugnies - propano balionams ir ugnies degikliams laikyti prireikė ir metalo. Bet kuriuo atveju, efektas gavosi išties karštas - kaip tai atrodo žiūrėkite tolesnes nuotraukas ir video.
(4) 2008-08-06 0
Robotas "Stonehenge" nėra pati praktiškiausia priemonė laikui skaičiuoti, tačiau žavesio jam pakanka. Jis suprogramuotas rūpestingai perkelti bet kurią iš 14 dvipusių kortelių ir iš jų sudėlioti rodomą laiko reikšmę. Kaip robotas veikia žiūrėkite video.
(8) 2008-08-06 0
Didžiausia Bob'o Dullam'o manija - pasigaminti savomis rankomis unikalią ir identišką fantastinio filmo herojaus žmogaus-šikšnosparnio - Batman'o - automobilio kopiją. Savąją 'Batmobilio' versiją jis pavadino "Tumbler". Transporto priemonėje viskas išbaigta iki smulkmenų - didžiuliai dvigubi galiniai ratai, kėbulo kampuotumas ir spalva ir panašiai. Autorius viską surinko pats nuosavame garaže. Ir jei jūs manote, jog prie tokio automobilio derėtų ir atitinkamas kostiumas,...
(1) 2008-08-06 0
Žinoma, mintis gaminti maistą greta tos vietos, kur maudomasi ir atliekami gamtiniai reikalai, neskamba labai viliojančiai, tačiau iš tiesų "Woon Box" idėja yra logiška. Olandų kompanijos KAW dizaineriai šį produktą regi kaip išbaigtą mobilų buitinės santechnikos mazgą, sukomplektuotą kartu su minimalistiniais virtuvės baldais. Vienoje palyginti kompaktiškoje dėžėje sutalpinamas dušas, tualetas ir virtuvė. Visa tai lengvai galima transportuoti į tas zonas, kuriose re...
(11) 2008-08-05 0
Šanchajus yra daugiausia gyventojų turintis Kinijos didmiestis. Su priemiesčiais jame priskaičiuojama 20 milijonų gyventojų, bendras teritorijos plotas sudaro beveik 5300 km². Tai taip pat viena didžiausių ir sparčiausiai augančių pasaulio urbanistinių zonų. Trečiajame Šanchajaus Urbanistinio Planavimo Muziejaus aukšte patalpintas ko gero didžiausias pagal mastelį sumažinto miesto modelis. 2020 metų centrinio Šanchajaus - kokį jį įsivaizduoja miestų planuotojai - mak...
(2) 2008-07-31 0
Benoite (Misisipė, JAV) gyvenanti kirpėja Joanne Ussery žemėje šalia ežero planavo pasistatyti mobilų namelį. Tačiau jos giminaitis, dirbantis oro skrydžių valdymo centre, davė geresnį pasiūlymą. Už į metalo laužą nurašyto "Boeing 727" fiuzeliažą ji sumokėjo 2000 dolerių, 4000 dolerių užmokėjo stambiagabaričių krovinių gabenimo kompanijai už korpuso nugabenimą į jos sklypą, ir 25000 dolerių renovacijai, trukusiai 6 mėnesius.

Jūsų požiūris

Aktyvios diskusijos