Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
Jūs esate čia: Pradžia » Visos temos » Įdomios konstrukcijos
 
 

Įdomios konstrukcijos

Žymės vieta žymių medyje:
Rodomi įrašai iš
visi straipsniai video
Archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijos
komentuojami skaitomiausi rekomenduojami naujausi
 
 
(7) 2010-09-02 0
Vilniuje daug aistrų sukėlė parūdijęs vamzdis ir keletas keistų objektų, kabančių po tiltais. Islandai irgi ketina paįvairinti savo kraštovaizdį.
(5) 2010-04-10 0
Niujorko "Central Park" lankytojai tikriausiai nustebo, išvydę pro šalį arklių tempiamą karietą, perdarytą iš visureigio "Hummer H2". Tai - režisieriaus ir menininko Jeremy Dean'o projektas, kuris teigia kartu su savo kolegomis tokiais kūriniais reaguojantis į dabartinės automobilių rinkos situaciją.
(4) 2010-03-06 0
Japonų menininkas ir dizaineris Yoshi Akai muzikinius instrumentus kuria iš pačių netikėčiausių objektų - telegrafo aparatų ir senų stilofonų. Vienas naujausių jo kūrinių yra trijų kanalų aštuonių pakopų sintezatorius, kuriuo galima groti ant specialaus pagrindo montuojant LEGO kaladėles.
(12) 2010-02-02 0
Oro užterštumo didėjimas ne tik juntamas gatvėse, bet ir namuose, rašo portalas Ecofriend.org. Kadangi prekyboje vis dar nepasirodo veiksmingų priemonių, valančių orą namuose, dizaineris François Hurtaud pasiūlė koncepciją „P.01“. Tai žalia augmenija padengta siena, kuri valo orą naudodama visai nedaug elektros energijos.
(12) 2010-01-08 3
Iš už kalvos į lauką išlinguoja kampuotas automobilis, ir kuo arčiau jis privažiuoja, tuo aiškesni darosi jo kontūrai. Ši keista transporto priemonė sukurta ne kokioje nors egzotiškų automobilių gamykloje, ir naudojant ne metalą, o medį. Tai dar ne viskas - ši "barža" yra varoma malkomis kūrenamu boileriu.
(5) 2010-01-07 0
Kai Norvegijos miesto Trondheim savivaldybė iš architektų kompanijos "Haugen/Zohar Arkitekter" užsakė "vaikų darželiui skirtą išorinės aplinkos projektą", greičiausiai niekas nesitikėjo, jog tai bus lauko židinys. Statinys gavosi ne tik originalus, bet ir funkcionalus.

Jūsų požiūris

Aktyvios diskusijos