Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
Jūs esate čia: Pradžia » Visos temos » Įdomios konstrukcijos
 
 

Įdomios konstrukcijos

Žymės vieta žymių medyje:
Rodomi įrašai iš
visi straipsniai video
Archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijos
komentuojami skaitomiausi rekomenduojami naujausi
 
 
(0) 2011-12-13 0
Kroatijos Grabovnicos kaimo gyventojai papuošė namus 1,2 milijono kalėdinių lempučių ir pavertė juos tikra žiemos stebuklų šalimi. Kasmet prieš Kalėdàs septynių hektarų sklypą šeimininkai papuošia vis didesniu lempučių skaičiumi.
(0) 2011-11-22 0
Vienas garsiausių pasaulyje šių laikų Kinijos menininkų Ai Vėjvėjus (Ai Weiwei) Taivano sostinėje pristatė 21 savo darbą, iš kurių didžiausią įspūdį Taibėjaus Vaizduojamųjų menų muziejaus lankytojams palieka iš 1,2 tūkst. vienodų dviračių sukurta instaliacija.
(0) 2011-11-21 0
Laprkičio 13 d. Duisburge (Vokietija) atidarytas atrakcionas-skulptūra, pavadinimu „Tigras ir vėžlys – stebuklingas kalnas“ („Tiger and Turtle – Magic Mountain“). Iš tolo „amerikietiškus kalnelius“ primenantis statinys – stilizuotas 220 metrų ilgio pėsčiųjų takas.
(2) 2011-10-25 0
Nebraskoje (JAV) stūksančią pretenzingą automobilinę garsiojo Stounhendžo kopiją, kurią sudaro į 96 pėdų (29 metrų) skersmens ratą sustatyti 38 seni, pilkais dažais apipurkšti (kad būtų panašūs į akmenis) amerikietiški automobiliai, dabar galima ne tik aplankyti, bet ir įsigyti. Už 300 tūkst. JAV dolerių.
(7) 2011-09-26 0
Auksarankis amerikietis Jonathanas Brandas iš Bruklino pagamino natūralaus dydžio 1969 metų „Ford Mustang“ automobilio kopiją. Kurdamas savo šedevrą, vyriškis naudojo tik popierių, todėl „Mustangas“ yra tiesiog lankstinys, pagamintas be klijų.
(3) 2011-09-26 0
Berlyne (Vokietija) gyvenantis menininkas internetiniame aukcione įsigijo japonišką vikšrinį mini savivartį ir jį „apginklavo“ 4 tūkst. vatų „garso“ arsenalu. Savo kūrinį vokietis pavadino tanku „Panzer“ (taip buvo vadinami ir Antrojo pasaulinio karo metų vokiški tankai) bei nukreipė jį prieš… virtualėjantį pasaulį.
(6) 2011-09-14 0
Dizaineris Džojus Ruteris (Joey Ruiter) į motociklo idėją nusprendė pažvelgti tokiu kampu, kokiu ryžtųsi pažvelgti ne kiekvienas. Ko jau ko, o kampų šioje motociklo interpretacijoje tikrai netrūksta. Raitas ant lagamino? Galbūt. Ir nors važiuoti tokiu motokubistiniu aparatu – menkas patogumas, tačiau, kaip tvirtina konstruktorius, tokio motociklo negirdėti ir beveik nematyti. „Tarsi sklęstum be garso.“ Ir jokių lagaminų.
(0) 2011-09-09 2
Du gamtovaizdžio architektai iš Manilos (Filipinai) atrado, kad kiekvienas akmuo turi… pusiausvyrą. Balansuojantys akmenys – skulptūros ir performanso samplaika. Upėse, miškuose randami akmenys be jokių įrankių sustatomi į kompozicijas, be jokių įrankių ir išlaiko pusiausvyrą.
(1) 2011-09-06 0
Po pirmadienio nakties Vilniuje atsirado dar viena skulptūra – sukurta iš gyvų gėlių ir skirta pagerbti legendinį krepšininką Šarūną Marčiulionį. Išplatintame pranešime spaudai teigiama, kad 3,5 m skulptūrai, vaizduojančiai kamuolio metimą, Verkių gėlių turgus panaudojo lygiai 12665 chrizantemų žiedus.
(1) 2011-08-25 0
Europos krepšinio gerbėjus ir tautiečius šiandien Vilnius nustebino – į TV bokšto 170 m aukštį Vilniaus meras Artūras Zuokas, krepšininkas Linas Kleiza, pasaulio ir Europos krepšinio čempionė, veteranė Jūratė Daktaraitė, Lietuvos krepšininkas, olimpinio aukso medalininkas Modestas Paulauskas, treneris, vienas žinomiausių Lietuvos krepšinio specialistų Rimantas Endrijaitis ir stipriausias pasaulio žmogus Žydrūnas Savickas užkėlė milžinišką krepšinio krepšį.
(17) 2011-08-16 0
Futuristinė britų automobilių dizaino studija „Da Feng“ pateikė radikalią ateities superautomobilio koncepciją, pavadinimu „Flake“ („Dribsnis“). Reikia pripažinti, tai – viena inovatyviausių koncepcijų automobilių pramonėje: automobilio kėbulas būtų sudarytas iš 250 gabaliukų („dribsnių“, žvynų). Maža to, automobilio ratai bus neapvalūs..
(6) 2011-03-22 0
Ar kada nors norėjote sužinoti, kaip galėtų atrodyti Wi-Fi bevielio ryšio tinklas, apgaubiantis mus nematomomis elektromagnetinėmis bangomis parduotuvėse, gatvėse, namuose ir daugelyje kitų vietų?

Jūsų požiūris

Aktyvios diskusijos