Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
Jūs esate čia: Pradžia » Visos temos » Įdomios konstrukcijos
 
 

Įdomios konstrukcijos

Žymės vieta žymių medyje:
Rodomi įrašai iš
visi straipsniai video
Archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijos
komentuojami skaitomiausi rekomenduojami naujausi
 
 
(2) 2012-11-20 23
Turbūt puikiai žinote ką reiškia pavadinimas „Rubo Goldbergo mašina“? Amerikiečių karikatūristas, skulptorius, rašytojas ir išradėjas Rube Goldberg savo darbuose dažnai vaizdavo ypatingai sudėtingus ir supainiotus mechanizmus, kurie atlieka gana paprastus veiksmus.
(0) 2012-10-08 0
Regis, galima vienareikšmiškai pripažinti, jog buities rakandas, pavadinimu „stalas“ bėgant šimtmečiams tarnavo nepriekaištingai. Pietaujant ir diskutuojant susirinkimuose, rašant ar flirtuojant pasimatymuose – stalai yra vieni iš ištikimiausių žmogaus palydovų ir pagalbininkų kasdieniuose reikaluose. Tad, ko gero, galima teigti, jog šis baldas nusipelnė šio to išskirtinio. Pavyzdžiui, kerinčio dizaino. Ką, jei stalviršiu banguotų okeanas su šen bei ten smygsanč...
(0) 2012-09-06 0
Gali būti, jog nebe už kalnų tie laikai, kai žaidimus (taip pat ir kompiuterinius) žmonės žais nenaudodami rankų. Maža to – dar ir nejudėdami. „Telekinetinis arbūzų sprogdinimas mintimis!” – tokia idėja sykį šovė į galvą vienam asmeniui, kuris su kolega netruko ją paversti kūnu – mintis skaitančiu įrenginiu, kuris minčių energiją paverčia sultingais saldžių uogų sprogimais. Gal ir ne itin išmintinga, tačiau…
(5) 2012-09-05 0
Maži, sraigtasparnio principu skraidantys aparatėliai, vadinami kvadrokopteriais (kvadro – nes turi keturis sraigtus) – ne tik sekimo, fotografavimo iš oro, karinio arsenalo ar net statybų aikštelių ateitis, bet ir... meninės raiškos priemonė, tinkama siekti pasaulio rekordų.
(0) 2012-08-09 0
Čekų menininkas Deividas Černy (David Cerny) vieną iš Londono simbolių – 6 tonas sveriantį raudoną dviaukštį autobusą – pavertė atletu, darančiu atsispaudimus. Kodėl? Šitaip Olimpinių žaidynių proga čekas nusprendė atiduoti pagarbą daugelio atletų treniruotėse naudojamam fiziniam pratimui, informuoja „news.sky.com“.
(24) 2012-06-05 0
Sako, katės ir katinai gyvena septynis gyvenimus. Tačiau dabar Olandijoje kada nors galite susidurti ir su skraidančiu katinu. Sunku pasakyti, kurį iš gyvenimų gyvena anapilin iškeliavęs olandų menininko Barto Janseno (Bart Jansen) keturkojis augintinis, tačiau visai gali būti, jog skraidančio katino gyvenimas – vienas iš netikėtesnių fizinės reinkarnacijos variantų.
(5) 2012-06-04 0
Sunku keltis rytmečiais? Jei nepadeda jokie kiti laiko išmėginti receptai, galbūt verta išmėginti ekstremaliausią iš jų – laikrodinę bombą-žadintuvą.
(1) 2012-05-29 1
Keistas šaltas, melsvas švytėjimas – tarytum naktinio klubo iliuminacija. Tačiau šioje lemputėje cheminę šviesą generuoja… žmogaus kraujas.
(0) 2012-04-23 1
Eolas – užburianti akustinė vėjo skulptūra, kurią sukūrė menininkas iš Bristolio Liukas Džeramas (Luke Jerram). Joje yra kur paganyti ir akis, ir ausis. Pavadinta graikų mituose minimo keturių vėjų valdovo garbei ir pastatyta jungtinėmis Sautemptono universiteto Garso ir vibracijų tyrimų instituto ir Salfordo universiteto Akustinių tyrimų centro pajėgomis, gigantiška eoliška vėjo arfa sukurta tam, kad sužadintų žmonių smalsumą ir norą sužinoti, kas nutinka, kai ...
(3) 2012-04-20 0
Visi mes ne kartą matėme sudėtingus mechaninius įrenginius, kurie sukurti domino principu: vienas procesas paleidžia kitą ir taip iki pat viso veiksmo pabaigos.
(1) 2012-04-12 0
Dublino menininkas kviečia turistus į savo namus-galeriją, pastatytą iš perdirbtų 1,4 mlrd. eurų banknotų. Frankas Buckley per tris mėnesius pastatė trijų kambarių apartamentus-galeriją iš plytų, pagamintų iš mulčiuotų, iš apyvartos išimtų eurų banknotų, kuriuos parūpino Airijos centrinis bankas. Tai esą turėtų paskatinti diskusijas apie nesveikuojančią Airijos ekonomiką.
(9) 2012-02-10 3
Mėgstate dirbinius iš medžio? Sörenas Bergeris iš Naujosios Zelandijos juos tiesiog dievina. Vyras jau 33 metus dirba su medžiu ir kuria paprastus, bet žavingus dirbinius.

Jūsų požiūris

Aktyvios diskusijos