Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
Jūs esate čia: Pradžia » Visos temos » Įdomios konstrukcijos
 
 

Įdomios konstrukcijos

Žymės vieta žymių medyje:
Rodomi įrašai iš
visi straipsniai video
Archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijos
komentuojami skaitomiausi rekomenduojami naujausi
 
 
(1) 2014-07-03 5
Londono gyventojai ar artimiausiu metu jame ketinantys apsilankyti turistai, nekantraujantys pasivažinėti legendiniais dviaukščiais autobusais, tikrai turėtų pradėti savo kelionę nuo miesto centre esančios „Regent Street“ gatvės. O reikalas tas, kad būtent čia neseniai buvo pastatyta realaus dydžio autobusų stotelė iš... „Lego“ kaladėlių.
(0) 2014-07-02 21
Šokinėti ant batuto, regis, visai nepavojinga, tačiau kas, jeigu tas batutas yra apleistoje kasykloje ir dar kabo 55 metrų aukštyje?
(3) 2014-05-16 32
Aštrūs lyg peiliai 30 cm ilgio nagai, atrodo išties pavojingai! Šis tikro super herojaus vertas ginklas buvo sukonstruotas nenuilstančio vyruko Colin Furze, kuris, regis, labai pradžiugino visus filmo „Iksmenai“ (ang. „X-Men“) gerbėjus.
(0) 2014-05-02 2
Kai kurie iš jų pakeri savo spalvingumu, kiti - savo kūrėjo išradingumu. Netgi jei šis kūrėjas - pati gamta. Žinoma, būtent gamta bent šiek tiek prisidėjo prie beveik kiekvieno iš šių tunelių atsiradimo, taip tapdama šių stebuklų bendraautore. Tad pamirškite apie tamsius geležinkelio tunelius ir niūrius požeminius miesto transporto mazgus - štai dešimt mažų ir didelių stebuklų, kurie tikrai bent akimirkai privers jus džiaugtis gyvenimu ir pasaulio grožiu iš visų jėgų!
(1) 2014-04-17 0
Tipinius stalo žaisliukus visi įsivaizduoja, kaip Niutono švytuokles arba keistus meditacijos kamuoliukus. Tačiau neabejojame, kad šios milžiniškų savaeigių skulptūrų miniatiūros, suprojektuotos Olandijos menininko Theo Jansen, nurungtų visus iki šiol sukurtus žaislus.
(0) 2014-04-01 1
Fiziko Diena – FiDi – visiems vilniečiams puikiai pažįstama šventė, organizuojama fizikos studentų nuo 1969-tųjų. Kiekvienais metais jaunuoliai stengiasi nustebinti šventės svečius, o kartu ir save pačius, netikėčiausių idėjų įgyvendinimu, neregėtų atrakcionų pastatymu. Tačiau, nepaisant nuolatinių pastangų išrasti ką nors naujo, nepamirštamos ir tradicijos.
(2) 2014-02-24 14
Atokiuose El Gunos lygumos tyruose (Sachara, Egiptas) net ir iš kosmoso matyti štai tokia taisyklinga didžiulė struktūra, kurios plotas – daugiau kaip 100 000 kvadratinių metrų.
(0) 2014-02-21 2
Natūralaus dydžio tanko SU 101 kopiją iš sniego vyrukas pastatė per žiemos atostogas.
(6) 2014-02-11 0
Apie tokias duris pasvajoti galėtų net ir prašmatniausiais erdvėlaiviais keliaujantys "Žvaigždžių Karų" ar kitų panašaus pobūdžio fantastinių filmų herojai. Tiesa, pavadinti šį austrų dizainerio Klemenso Torgglerio kūrinį durimis būtų mažų mažiausiai įžeidimas. Tai veikiau inžinerijos magijos šedevras, paslankioji skulptūra ir iliuzionisto triukas viename. Pro kurį, tenka pripažinti, galima įeiti ir išeiti.
(2) 2014-01-08 0
Timpa (liaudiškai – tiesiog „ragatkė“) šiais išmaniaisiais laikais – pasenęs žaisliukas. Tačiau dizainą studijuojantis 18-metis ukrainietis Aleksas Špetnyj (Alex Shpetniy) timpos idėją išplėtojo į fantastišką gumyčių kulkosvaidžio projektą. Ne tik išplėtojo, bet ir įgyvendino: idėjai suteikė gyvą – užtaisomą ir po 14 šūvių per sekundę atliekantį – fizinį pavidalą.
(1) 2014-01-06 0
Jau įprasta matyti iš ledo sukurtas automobilių skulptūras, tačiau tai, ką padarė kanadiečiai, turėtų įeiti į skulptūros istoriją.

Jūsų požiūris

Aktyvios diskusijos