Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
Jūs esate čia: Pradžia » Visos temos » Įdomios konstrukcijos
 
 

Įdomios konstrukcijos

Žymės vieta žymių medyje:
Rodomi įrašai iš
visi straipsniai video
Archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijos
komentuojami skaitomiausi rekomenduojami naujausi
 
 
(1) 2008-07-24 6
Daugelio žmonių svajonė yra kada nors (pavyzdžiui, išėjus į pensiją) patogiai apsigyventi mėgiamoje vietoje, tarkime, ant ežero kranto, ir ramiai nugyventi likusį gyvenimą. Tačiau šios svajonės nėra visiškai identiškos. Pavyzdžiui, viena amerikiečių šeima mėgsta dideles čiuožyklas - tokias kaip vandens parkuose. Ilgai nelaukę tokį įtaisą savo vaikams jie įrengė tiesiog namie.
(22) 2008-08-26 5
Kai įvairiausi pasaulio miestai nedrausmingiems vairuotojams pažaboti pasitelkia vaizdo kameras bei radarus, Shanxi provincijos (Kinija) pareigūnai imasi daug drastiškesnių priemonių. Šiuo tikslu Jing Zhuang automagistralėje pastatyta maždaug 30 metrų ilgio ir 0,6m aukščio betoninė kelio užkarda, kurios viduryje paliktas vingiuojantis tarpas automobiliui pravažiuoti.
(7) 2008-05-09 5
Turite kambarį ar ofisą be lango? Nedidelė bėda - juos galima pakeisti tikroviškomis imitacijomis. Kompanija "Sky Factory" gaminami produktai "SkyCeiling" ir "Luminous Virtual Windows" iš esmės yra fotografinės iliuzijos, leidžiančios žmonėms susidaryti įspūdį tarsi jie žvelgia į nuostabų vaizdą anapus stiklo. Žinoma, realybėje kambarys vis vien išlieka uždara keturkampe dėžute, tačiau toks sprendimas neabejotinai praskaidrintų niūraus kambario nuotaiką. Toliau - ...
(9) 2008-05-05 2
Įžymusis Renesanso epochos genijus Leonardo da Vinči pirmasis iškėlė sraigtasparnio, sklandytuvo, tanko ir net kulkosvaidžio idėjas, tačiau tik keletas šių popieriuje sukurtų projektų buvo išbandyta realybėje - nedaug kas ryžtųsi savo kailiu bandyti tai, kas sukurta prieš daugiau nei 500 metų. Prieš savaitę nuotykių ieškotojas šveicaras Olivier Vietti-Teppa įrodė, jog dar 1485 metais suprojektuotas piramidės formos parašiuto prototipas išties veikia.
(3) 2008-02-11 2
Olandija neilgai trukus gali būti "padengta" plaukiojančiais pastatais, nes vietiniai architektai rimtai susiruošė gelbėti žmones nuo globaliojo atšilimo pasekmių. 20% šalies jau ir taip yra žemiau jūros lygio, ir kylantis vanduo yra rimta grėsmė. Siūlomas sprendimas - plūduriuojantys pastatai, pagaminti iš vandeniui nelaidaus pagrindo. Elektros energija tokiems pastatams būtų tiekiama povandeniniais kabeliais, todėl visa konstrukcija potvynio metu galėtų tiesiog pakilti ...
(13) 2008-04-07 1
Patrikas Ektonas (Patrick Acton) yra menininkas iš Ajovos (JAV), savo kūrinius gaminantis iš... degtukų. Prieš porą metų jis pastatė Hario Poterio magiškosios Hogvarto Mokyklos modelį. Tačiau naujasis jo užmojis yra dar įspūdingesnis. Šiuo metu jis konstruoja Minas Tirito (Minas Tirith) tvirtovės iš Žiedų Valdovo trilogijos modelį. Viskas vėlgi iš degtukų. Darbą Ektonas ketina užbaigti 2009 metais.
(12) 2008-07-19 1
Jei motociklą susikonstruoti - per daug darbo, ar nekilo mintis panaudoti elektrinius įrankius? Pavyzdžiui, šis dviratis varomas akumuliatoriniu grąžtu. Jis gali pavežti apie 110kg sveriantį keleivį maždaug 24km/h greičiu, o maksimalus nuvažiuojamas atstumas yra 3-10km priklausomai nuo grąžto modelio. Kaina - 629 doleriai.
(6) 2008-07-28 1
Inžinierius mechanikas Elis'as Stenman'as savo vasarnamį Rockport mieste (Masačūsetsas, JAV) pradėjo konstruoti dar 1922 metais. Pradžioje popierių jis naudojo tik izoliacijai, tačiau netrukus iš šios medžiagos jis pradėjo gaminti ir baldus, ir apdailos elementus. Rezultate buvo pastatytas įžymusis Rockport'o Popierinis Namas (Rockport Paper House), kuris tebestovi net praėjus 80 metų.
(8) 2008-08-22 1
Tai - ištisas vaikui skirtas pasaulis - slėptuvės grindyse, namelis medyje, spalvingos erdvinės dekoracijos, jaukios konstrukcijos. Ir visa tai - tiesiog mažojo kambaryje. Šioje srityje kompanija "Kidtropolis LLC" yra profesionalai. Ji užsiima individualių vaikams skirtų gaminių kūrimu, tame tarpe ir kambarių įrengimu. Toliau galite pamatyti daugiau šio kambario nuotraukų.
(9) 2008-09-19 0
Miestas-žvaigždė yra naujausia Pekine (Kinija) įsikūrusios architektų komandos "MAD" koncepcija. "Super Star City" kūrėjų teigimu yra tarsi mobilus ir modernus kiniečių kvartalas, kurį galima pastatyti kaip pastatą bet kurioje pasaulio vietoje. Taip jų manymu būtų platinami modernios Kinijos kultūros elementai, išvengiant kičo ir stereotipų.
(16) 2008-06-11 0
BMW sukūrė formą keičiančio automobilio koncepciją "GINA Light Visionary Model". Jo metalinis korpusas sudarytas iš judėti galinčių dalių ir aptrauktas plastiku dengtu audiniu - taip automobilis įgauna formos keitimo savybę. Kėbulas sudarytas tik iš keturių dalių - variklio dangčio, šonų ir galo, o jį sudaranti medžiaga yra nelaidi vandeniui. Jo formą galima pakeisti neįtempiant ir neplėšant audinio, o vairas, prietaisų skydelis ir galvos atlošas prisiderina prie k...
(6) 2008-07-30 0
Jei esate ekstremalių pojūčių mėgėjas, yra būdų suderinti šį polinkį su protine mankšta. Pavyzdžiui, pakanka patalpinti tualetinio popieriaus rulonėlį į dėžutę su specialiu užraktu-galvosūkiu. Tiesa, vieną kartą uždavinį išsprendus jis jau nebekels iššūkio, tačiau įspūdžių jūsų svečiams tikrai užteks ilgam. Gaminio kaina - 20 dolerių, komplektuojamas su galvosūkio sprendimo atsakymu.
(5) 2008-08-12 0
Menininkas Dave Umlas skulptūrai sukonstruoti panaudojo... liepsną. Tiesa, ne visas kūrinys sudarytas vien tik iš ugnies - propano balionams ir ugnies degikliams laikyti prireikė ir metalo. Bet kuriuo atveju, efektas gavosi išties karštas - kaip tai atrodo žiūrėkite tolesnes nuotraukas ir video.
(4) 2008-05-14 0
Baldų dizaineris iš Japonijos Takeshi Miyakawa pabandė savotiškai suderinti meną su praktiškumu. "Fractal 23" yra kubo formos komoda, kurioje 23 skirtingų dydžių stalčiai išdėstyti vienas po kito naudojantis fraktalinės geometrijos principais. Idėja graži, tačiau norint išnaudoti visose kubo pusėse įrengtus stalčius, komodą tektų pastatyti viduryje kambario.
(7) 2008-08-20 0
22 metų amžiaus Didžiosios Britanijos studentas Max'as Robson'as sukonstravo vėjo turbiną, panaudodamas įvairias nereikalingas detales. Taip jis tikisi padėti besivystančių pasaulio šalių gyventojams. Įrenginio prototipui konstruoti panaudotas metalo laužas, įskaitant seną dviračio rėmą ir rato guolius, senos dėžės, medienos gabalus, "Vespa" elektros generatorių ir "Ford Fiesta" akumuliatorių. Autoriaus teigimu, įrenginys toks paprastas, jog jį nekvalifikuoti darbinin...

Jūsų požiūris

Aktyvios diskusijos