Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
Jūs esate čia: Pradžia » Visos temos » Įdomios konstrukcijos
 
 

Įdomios konstrukcijos

Žymės vieta žymių medyje:
Rodomi įrašai iš
visi straipsniai video
Archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijos
komentuojami skaitomiausi rekomenduojami naujausi
 
 
(8) 2013-01-09 6
Kolorado valstijoje (JAV) gyvenantis menininkas Mike'as Grabsas kuria nuostabius akmenų bokštus-skulptūras. Atrodo, kad jo kūriniai prieštarauja fizikos dėsniams, bet vyras tikina, kad nenaudoja jokių priemonių išskyrus gravitacijos jėgą.
(5) 2013-06-21 2
Sakysite, čia – keturi atskiri paveikslėliai? Nieko panašaus. Įsižiūrėkite.
(0) 2013-06-06 2
Pamenate, ne taip seniai, prieš mėnesį ar porą, publikavome rašinį apie hiperrealistinius paveikslus, į kuriuos net ir įsižiūrėjus sunku patikėti, kad jie tapyti, o ne fotografuoti. O jei hiperrealizmo idėją perkėlus į 3D plotmę? Kviečiame susipažinti su įstabiais australų skulptoriaus-hiperrealisto Ronaldo "Rono" Miueko (Ronald "Ron" Mueck) darbais.
(4) 2013-11-18 1
Bondi paplūdimyje netoli Sidnėjaus (Australija) pastatytas įspūdingas skulptoriaus Deivido Makrakeno (David McCracken) darbas – į dangų kylančių ir juose pradingstančių nesibaigiančių laiptų monumentas.
(1) 2013-02-07 1
Artėja Užgavėnės – metas, kai namuose neprošal turėti atliekamą stirtą kitą blynų. Neturintiems pašaukimo ir laiko terliotis su blynais ir jų kepimu, tačiau mėgstantiems meistrauti, įmanomas labai nuotaikingas kompromisas – blynų kepimo konvejeris, kuris blyną (nuo kiaušinio padėjimo iki lėkštės ant stalo) paruošia per 1 min. Tokios linijos savininkui belieka tik atsisėsti ir laukti, kol į lėkštę įkris blynas.
(8) 2013-05-29 1
Paryžiaus dizaineriai suprojektavo savimi visiškai pasirūpinančią kambarinę ekosistemą „Kambarinė upė“ („Local River"), kurios savininkas gali sau auginti žuvis ir daržoves tiesiog gyvenamosiose patalpose. Augalai čia veši gaubtuose, į kuriuos patenka trąšų funkciją atliekančios žuvų išmatos. Kita vertus, augalai, pasisavindami žuvų „gėrybes“, išvalo vandenį, tad akvariumo savininkui kištis į tokią sistemą reikia minimaliai.
(5) 2013-05-14 1
Pirmas į akis krentantis dalykas įžengus į Niujorko galerijoje MoMA įrengtą Lietaus Kambarį – tiesiog prie grindų spaudžianti tropinė drėgmė. Po to dėmesį patraukia nuo dirbtinių lubų žemyn krintančių tūkstančių litrų vandens šniokštimas. O kai akys apsipranta su tamsa, išvysti ir jį – Lietaus Kambarį, 1 tūkst. kvadratinių pėdų uždarą erdvę, kurioje lietus kliokte kliokia. Tiesa, po jį vaikštinėjantys lankytojai – sausutėliai. Nors vaikščioja be skėčių ir be kitų apsaugos nuo lietaus priemonių.
(2) 2013-05-02 0
Ar atsimenate gero lagamino dydžio praėjusio amžiaus devinto dešimtmečio magnetofonus? Tokį kadaise turėjo ir šių eilučių autorius, kažkokiame Kauno komise už tokią paauglystės svajonę teko pakloti visos vasaros uždarbį… Prisiminti tokių muzikos centrų laikus nusprendė linksmų plaučių kompanija iš Amerikos, kuri specialiai festivaliui „Burning Man“ surentė milžinišką riedantį magnetofoną.
(0) 2013-04-29 0
Kas sakė, kad namus galima statyti iš plytų, šiaudų degtukų, bet ne iš kramtomosios gumos - beje nekramtytos? Kaip atrodo bažnyčia ir tankas viename? Visa tai ir dar ne vieną įspūdingą fotokadrą į "Savaitės fotografijų" skiltį surinko "Popsci.com".
(1) 2013-12-20 0
Turbūt daugelis iš mūsų vaikystėje mėgo konstruoti Lego kaladėlėmis, tačiau projektas pavadinimu „SuperAwesomeMicroProject“ sukūrė kažką neįtikėtino.
(0) 2013-06-18 0
Birželio pradžioje pasibaigusio tarptautinio baltų skulptorių simpoziumo dalyviai Kuršių nerijoje, Juodkrantėje, Gintaro įlankoje, sukūrė naują unikalią nendrinių skulptūrų ekspoziciją ant vandens.
(0) 2013-06-10 0
Kalifornijos universiteto (UCLA) absolventė Nova Jiang sukonstravo nuotaikingą instaliaciją, kuri netikėtais tarpdiscipliniais ryšiais sujungia gana mažai susijusias sferas – šiuo atveju gamtos pažinimą, mechaniką ir veterinariją.
(5) 2013-11-11 0
Tai, ką išvysite šiame vaizdo siužete, yra beveik pasaulio rekordas, nors jis ir nebuvo pasiektas. Domino dėlionė buvo pastatyta iš 20-25 tūkst. kauliukų. Tačiau taip kūrybingai virstančių ir išradingai griūvančių domino matyti dar neteko.
(1) 2013-10-18 0
Du architektai, Michaelis Hansmaeyeris ir Benjaminas Dillenburgeris, Ciuriche atspausdino kambarį. Kompiuteriniais algoritmais sukurtą dizainą jie pavadino „skaitmeniniu grotesku“, praneša „Australian popular science“.
(0) 2013-06-03 0
Staiga pravirkusio berniuko aplinkiniai klausia, kas nutiko. Šis sriūbaudamas aiškina, kad pametė rutuliuką. Kokį? Nedidelį, apvalų, žalią. Kaip gi čia raudančiam vaikui nepadėsi – puolė visi aplinkiniai ant kelių ir ieškot, kur tas nelemtas rutuliukas nuriedėjęs. Po maždaug 10-15 min. berniukas, pamatęs, kad reikalas bergždžias, staiga nusiramino ir šniurkščiodamas tarė: "Ai, tiek to, nebeieškokite – susisuksiu kitą." Juokas juokais, tačiau kito tokio rutuliuko, kokį "nulipdė" menininkas iš Indonezijos Ičvanas Nuras (Ichwan Noor), nepavyks ne tik kad susisukti, bet, turbūt, ir savo akimis pamatyti. Nepatinka rutuliukas? Gal tada patiks kubeliai?

Jūsų požiūris

Aktyvios diskusijos