Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
Jūs esate čia: Pradžia » Visos temos » Įdomios konstrukcijos
 
 

Įdomios konstrukcijos

Žymės vieta žymių medyje:
Rodomi įrašai iš
visi straipsniai video
Archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijos
komentuojami skaitomiausi rekomenduojami naujausi
 
 
(24) 2008-06-08 0
Menininkas ir "Lego" entuziastas Jan'as Vormann'as nuvyko į mažą ir ramų Bocchignano miestelį (Italija) ir ėmėsi "remontuoti" apgriuvusias vietines sienas naudodamas "Lego" kaladėles. Tai yra dalis projekto "20 Eventi", kurio metu grupelė menininkų siekia sukurti muziejų atvirame ore, apimanti keturias gyvenvietes Italijos Sabina regione. Kiek toks sienų "sulopymas" vertingas techniniu požiūriu abejonių tikriausiai nekyla, tačiau iš meninės pusės idėja traukia žvilgsnį.
(22) 2008-08-26 5
Kai įvairiausi pasaulio miestai nedrausmingiems vairuotojams pažaboti pasitelkia vaizdo kameras bei radarus, Shanxi provincijos (Kinija) pareigūnai imasi daug drastiškesnių priemonių. Šiuo tikslu Jing Zhuang automagistralėje pastatyta maždaug 30 metrų ilgio ir 0,6m aukščio betoninė kelio užkarda, kurios viduryje paliktas vingiuojantis tarpas automobiliui pravažiuoti.
(16) 2008-06-11 0
BMW sukūrė formą keičiančio automobilio koncepciją "GINA Light Visionary Model". Jo metalinis korpusas sudarytas iš judėti galinčių dalių ir aptrauktas plastiku dengtu audiniu - taip automobilis įgauna formos keitimo savybę. Kėbulas sudarytas tik iš keturių dalių - variklio dangčio, šonų ir galo, o jį sudaranti medžiaga yra nelaidi vandeniui. Jo formą galima pakeisti neįtempiant ir neplėšant audinio, o vairas, prietaisų skydelis ir galvos atlošas prisiderina prie k...
(15) 2008-07-18 0
Kinietis Tao Xiangli yra baigęs tik pradinę mokyklą, tačiau tai jam nesutrukdė pasigaminti savadarbio povandeninio laivo. 6 metrų ilgio ir 1,8 tonos sveriančio laivo korpusas pagamintas iš metalinių cisternų ir pačių įvairiausių kitų komponentų, kuriuos jam pavyko sujungti tarpusavyje į vieną konstrukciją. Viduje telpa vienas žmogus. Ten taip pat sumontuoti slėgio matuokliai, deguonies balionai, apšvietimo įtaisai, videokameros ir monitorius.
(13) 2008-04-07 1
Patrikas Ektonas (Patrick Acton) yra menininkas iš Ajovos (JAV), savo kūrinius gaminantis iš... degtukų. Prieš porą metų jis pastatė Hario Poterio magiškosios Hogvarto Mokyklos modelį. Tačiau naujasis jo užmojis yra dar įspūdingesnis. Šiuo metu jis konstruoja Minas Tirito (Minas Tirith) tvirtovės iš Žiedų Valdovo trilogijos modelį. Viskas vėlgi iš degtukų. Darbą Ektonas ketina užbaigti 2009 metais.
(12) 2008-07-19 1
Jei motociklą susikonstruoti - per daug darbo, ar nekilo mintis panaudoti elektrinius įrankius? Pavyzdžiui, šis dviratis varomas akumuliatoriniu grąžtu. Jis gali pavežti apie 110kg sveriantį keleivį maždaug 24km/h greičiu, o maksimalus nuvažiuojamas atstumas yra 3-10km priklausomai nuo grąžto modelio. Kaina - 629 doleriai.
(12) 2008-06-29 0
21 metų studentas iš Didžiosios Britanijos sukonstravo dviratį iš kartono, ir be didesnio kuklumo įvardino jį "geriausia 'žaliąja' mašina". Dviračiu gali važiuoti iki 75kg sveriantis asmuo, o kartoninio rėmo savikaina yra vos $6 (apie 13 litų). Jo gamybai naudotas kartonas, gautas išardžius pakavimui naudojamas dėžes. Deja, konstruktoriui visgi teko panaudoti standartinius dviračio ratus ir grandinę, dėl to galutinio gaminio kaina kiek išaugo.
(11) 2008-07-29 0
Tai - "m-ch", arba mikrokompaktiškas namas (angl. micro compact home). Konstrukciją kiek sunkoka pavadinti pastatu, nes jo viduje yra viso labo šiek tiek daugiau nei 6 kvadratiniai metrai naudingo ploto. Nepaisant to, kūrėjų teigimu šiame kube gali gyventi vienas ar netgi du žmonės.
(11) 2008-06-19 0
Dvi pagrindinės dviračių paplitimo miestuose problemos yra jiems saugoti reikalinga vieta ir saugumas. Naujo patobulinto dviračio vairo kūrėjai teigia, jog jų kūrinys padėtų išspręsti abi problemas. Sulankstytos rankenos suformuoja vairo užraktą. Tuo pačiu visa konstrukcija tampa labai kompaktiška - dviratį galima pastatyti prie pat sienos, ir jis užima daug mažiau erdvės. Kada ši idėja bus realizuota praktiškai kol kas neaišku, tačiau jos praktiškumas akivaizdus.
(11) 2008-08-05 0
Šanchajus yra daugiausia gyventojų turintis Kinijos didmiestis. Su priemiesčiais jame priskaičiuojama 20 milijonų gyventojų, bendras teritorijos plotas sudaro beveik 5300 km². Tai taip pat viena didžiausių ir sparčiausiai augančių pasaulio urbanistinių zonų. Trečiajame Šanchajaus Urbanistinio Planavimo Muziejaus aukšte patalpintas ko gero didžiausias pagal mastelį sumažinto miesto modelis. 2020 metų centrinio Šanchajaus - kokį jį įsivaizduoja miestų planuotojai - mak...
(9) 2008-06-03 0
Visi žinome, jog kompaso rodyklė rodo Šiaurės polių dėl Žemės magnetinio lauko. Tačiau kaip tas laukas susidaro? Merilendo Universiteto (JAV) geofizikas Dan'as Lathrop'as nori tai išsiaiškinti... pasigamindamas nuosavą planetą. Tiesa, planeta bus palyginti miniatiūrinė. Dabar mokslininkas konstruoja plieninę sferą, kurią dar šiais metais planuoja užpildyti išlydytu metalu. Vėliau visas 26 tonas sveriantis kamuolys bus įsuktas - maksimalus greitis ties ekvatoriumi sieks ...
(9) 2008-03-13 0
Konstruktorius mėgėjas Brad'as Graham'as sugalvojo ir įgyvendino savo idėją - sukonstravo 12 pėdų (apie 3,6 metro) aukščio dviratį. Naująjį gaminį jis pavadino "Skywalker Tallbike". Norint atsisėsti ant tokios transporto priemonės sėdynės, tenka išmokti lipti specialiomis įmontuotomis kopėčiomis dviračiui jau važiuojant. Autoriaus teigimu, konstrukcijos tvirtumo pakaktų 250kg sveriančiam žmogui, o ant dviračio užsėsti jis įsigudrina netgi vienoje rankoje laikydam...
(9) 2008-05-05 2
Įžymusis Renesanso epochos genijus Leonardo da Vinči pirmasis iškėlė sraigtasparnio, sklandytuvo, tanko ir net kulkosvaidžio idėjas, tačiau tik keletas šių popieriuje sukurtų projektų buvo išbandyta realybėje - nedaug kas ryžtųsi savo kailiu bandyti tai, kas sukurta prieš daugiau nei 500 metų. Prieš savaitę nuotykių ieškotojas šveicaras Olivier Vietti-Teppa įrodė, jog dar 1485 metais suprojektuotas piramidės formos parašiuto prototipas išties veikia.
(9) 2008-09-19 0
Miestas-žvaigždė yra naujausia Pekine (Kinija) įsikūrusios architektų komandos "MAD" koncepcija. "Super Star City" kūrėjų teigimu yra tarsi mobilus ir modernus kiniečių kvartalas, kurį galima pastatyti kaip pastatą bet kurioje pasaulio vietoje. Taip jų manymu būtų platinami modernios Kinijos kultūros elementai, išvengiant kičo ir stereotipų.
(8) 2008-08-06 0
Didžiausia Bob'o Dullam'o manija - pasigaminti savomis rankomis unikalią ir identišką fantastinio filmo herojaus žmogaus-šikšnosparnio - Batman'o - automobilio kopiją. Savąją 'Batmobilio' versiją jis pavadino "Tumbler". Transporto priemonėje viskas išbaigta iki smulkmenų - didžiuliai dvigubi galiniai ratai, kėbulo kampuotumas ir spalva ir panašiai. Autorius viską surinko pats nuosavame garaže. Ir jei jūs manote, jog prie tokio automobilio derėtų ir atitinkamas kostiumas,...

Jūsų požiūris

Aktyvios diskusijos