Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
Jūs esate čia: Pradžia » Visos temos » Įdomios konstrukcijos
 
 

Įdomios konstrukcijos

Žymės vieta žymių medyje:
Rodomi įrašai iš
visi straipsniai video
Archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijos
komentuojami skaitomiausi rekomenduojami naujausi
 
 
(8) 2013-01-09 6
Kolorado valstijoje (JAV) gyvenantis menininkas Mike'as Grabsas kuria nuostabius akmenų bokštus-skulptūras. Atrodo, kad jo kūriniai prieštarauja fizikos dėsniams, bet vyras tikina, kad nenaudoja jokių priemonių išskyrus gravitacijos jėgą.
(8) 2013-05-29 1
Paryžiaus dizaineriai suprojektavo savimi visiškai pasirūpinančią kambarinę ekosistemą „Kambarinė upė“ („Local River"), kurios savininkas gali sau auginti žuvis ir daržoves tiesiog gyvenamosiose patalpose. Augalai čia veši gaubtuose, į kuriuos patenka trąšų funkciją atliekančios žuvų išmatos. Kita vertus, augalai, pasisavindami žuvų „gėrybes“, išvalo vandenį, tad akvariumo savininkui kištis į tokią sistemą reikia minimaliai.
(5) 2013-06-21 2
Sakysite, čia – keturi atskiri paveikslėliai? Nieko panašaus. Įsižiūrėkite.
(5) 2013-11-11 0
Tai, ką išvysite šiame vaizdo siužete, yra beveik pasaulio rekordas, nors jis ir nebuvo pasiektas. Domino dėlionė buvo pastatyta iš 20-25 tūkst. kauliukų. Tačiau taip kūrybingai virstančių ir išradingai griūvančių domino matyti dar neteko.
(5) 2013-05-14 1
Pirmas į akis krentantis dalykas įžengus į Niujorko galerijoje MoMA įrengtą Lietaus Kambarį – tiesiog prie grindų spaudžianti tropinė drėgmė. Po to dėmesį patraukia nuo dirbtinių lubų žemyn krintančių tūkstančių litrų vandens šniokštimas. O kai akys apsipranta su tamsa, išvysti ir jį – Lietaus Kambarį, 1 tūkst. kvadratinių pėdų uždarą erdvę, kurioje lietus kliokte kliokia. Tiesa, po jį vaikštinėjantys lankytojai – sausutėliai. Nors vaikščioja be skėčių ir be kitų apsaugos nuo lietaus priemonių.
(4) 2013-11-18 1
Bondi paplūdimyje netoli Sidnėjaus (Australija) pastatytas įspūdingas skulptoriaus Deivido Makrakeno (David McCracken) darbas – į dangų kylančių ir juose pradingstančių nesibaigiančių laiptų monumentas.
(3) 2013-07-24 0
Menininkė Katie Paterson, dirbanti su 4,5 mlrd. metų senumo meteoritu, nori išsiųsti dalį jo atgal į kosmosą.
(3) 2013-07-17 0
Viskas prasideda vienos domino kaladėlės virsmu. Po maždaug 10 min. – naujas Gineso rekordas: gravitacija negailestingai išguldo 277 275 domino kaladėles. Tas specifinis griūvančių domino kaladėlių garsas... Užburia? Hipnotizuoja? Kūryba ir destrukcija viename.
(2) 2013-05-02 0
Ar atsimenate gero lagamino dydžio praėjusio amžiaus devinto dešimtmečio magnetofonus? Tokį kadaise turėjo ir šių eilučių autorius, kažkokiame Kauno komise už tokią paauglystės svajonę teko pakloti visos vasaros uždarbį… Prisiminti tokių muzikos centrų laikus nusprendė linksmų plaučių kompanija iš Amerikos, kuri specialiai festivaliui „Burning Man“ surentė milžinišką riedantį magnetofoną.
(1) 2013-12-20 0
Turbūt daugelis iš mūsų vaikystėje mėgo konstruoti Lego kaladėlėmis, tačiau projektas pavadinimu „SuperAwesomeMicroProject“ sukūrė kažką neįtikėtino.
(1) 2013-02-07 1
Artėja Užgavėnės – metas, kai namuose neprošal turėti atliekamą stirtą kitą blynų. Neturintiems pašaukimo ir laiko terliotis su blynais ir jų kepimu, tačiau mėgstantiems meistrauti, įmanomas labai nuotaikingas kompromisas – blynų kepimo konvejeris, kuris blyną (nuo kiaušinio padėjimo iki lėkštės ant stalo) paruošia per 1 min. Tokios linijos savininkui belieka tik atsisėsti ir laukti, kol į lėkštę įkris blynas.
(1) 2013-10-18 0
Du architektai, Michaelis Hansmaeyeris ir Benjaminas Dillenburgeris, Ciuriche atspausdino kambarį. Kompiuteriniais algoritmais sukurtą dizainą jie pavadino „skaitmeniniu grotesku“, praneša „Australian popular science“.
(1) 2013-05-26 0
Prieš jus Knock-knock – medinis elektroninis kalkuliatorius, tik jo matmenys yra daug įspūdingesni, be to, jis neturi nei ekrano, nei klaviatūros. Jis buvo sukurtas Lozanos mieste (Šveicarija) esančiam Dizaino ir šiuolaikinio meno muziejui. Visos komandos duodamos pabeldžiant, o rezultatas pateikiamas lygiai tokiu pačiu būdu.
(0) 2013-04-29 0
Kas sakė, kad namus galima statyti iš plytų, šiaudų degtukų, bet ne iš kramtomosios gumos - beje nekramtytos? Kaip atrodo bažnyčia ir tankas viename? Visa tai ir dar ne vieną įspūdingą fotokadrą į "Savaitės fotografijų" skiltį surinko "Popsci.com".
(0) 2013-06-18 0
Birželio pradžioje pasibaigusio tarptautinio baltų skulptorių simpoziumo dalyviai Kuršių nerijoje, Juodkrantėje, Gintaro įlankoje, sukūrė naują unikalią nendrinių skulptūrų ekspoziciją ant vandens.

Jūsų požiūris

Aktyvios diskusijos