Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
Jūs esate čia: Pradžia » Visos temos » Įdomios konstrukcijos
 
 

Įdomios konstrukcijos

Žymės vieta žymių medyje:
Rodomi įrašai iš
visi straipsniai video
Archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijos
komentuojami skaitomiausi rekomenduojami naujausi
 
 
(24) 2008-06-08 0
Menininkas ir "Lego" entuziastas Jan'as Vormann'as nuvyko į mažą ir ramų Bocchignano miestelį (Italija) ir ėmėsi "remontuoti" apgriuvusias vietines sienas naudodamas "Lego" kaladėles. Tai yra dalis projekto "20 Eventi", kurio metu grupelė menininkų siekia sukurti muziejų atvirame ore, apimanti keturias gyvenvietes Italijos Sabina regione. Kiek toks sienų "sulopymas" vertingas techniniu požiūriu abejonių tikriausiai nekyla, tačiau iš meninės pusės idėja traukia žvilgsnį.
(24) 2012-06-05 0
Sako, katės ir katinai gyvena septynis gyvenimus. Tačiau dabar Olandijoje kada nors galite susidurti ir su skraidančiu katinu. Sunku pasakyti, kurį iš gyvenimų gyvena anapilin iškeliavęs olandų menininko Barto Janseno (Bart Jansen) keturkojis augintinis, tačiau visai gali būti, jog skraidančio katino gyvenimas – vienas iš netikėtesnių fizinės reinkarnacijos variantų.
(24) 2016-03-30 36
Visada atsiras žmonių, kurie mano, kad tokie aparatai gali egzistuoti realybėje, tačiau II-asis termodinamikos dėsnis teigia, kad tai neįmanoma.
(22) 2008-08-26 5
Kai įvairiausi pasaulio miestai nedrausmingiems vairuotojams pažaboti pasitelkia vaizdo kameras bei radarus, Shanxi provincijos (Kinija) pareigūnai imasi daug drastiškesnių priemonių. Šiuo tikslu Jing Zhuang automagistralėje pastatyta maždaug 30 metrų ilgio ir 0,6m aukščio betoninė kelio užkarda, kurios viduryje paliktas vingiuojantis tarpas automobiliui pravažiuoti.
(21) 2009-03-25 0
Vieno Kinijos kaimo dailidė, tikriausiai nenorėdamas leisti savo pinigų brangiems gamykliniams dviračiams, pasigamino savą šios dviratės transporto priemonės versiją. Tiesa, jo gaminys yra... 100% medinis.
(20) 2009-01-20 2
Apie šį žmogų interneto paieška daug informacijos jums nepateiks, išskyrus kelis trumpus gyvenimo faktus. Harry gimė 1932 metais, gyveno La Mesa (Kalifornija, JAV)' mirė 1996. Dirbo mokytoju mokykloje bei edukaciniu konsultantu, buvo išradėjas bei mėgo magiškus triukus. Be to, jis laikomas vienu geriausių galvosūkių buteliuose meistrų. Čia apžvelgsime keletą geriausių jo sukurtų galvosūkių.
(17) 2009-03-29 0
Hamburge (Vokietija) įrengtas "Miniatur Wonderland" didžiuojasi didžiausio pasaulyje geležinkelio modelio titulu. Čia 1500 kvadratinių metrų plote driekiasi daugiau nei 11km miniatiūrinių bėgių, išdėstyta 200000 žmonių figūrėlių, 4000 automobilių ir 800 pastatų modelių, o žaisliniai traukiniai keliauja net 6 geografiniais regionais, įskaitant Ameriką.
(17) 2011-08-16 0
Futuristinė britų automobilių dizaino studija „Da Feng“ pateikė radikalią ateities superautomobilio koncepciją, pavadinimu „Flake“ („Dribsnis“). Reikia pripažinti, tai – viena inovatyviausių koncepcijų automobilių pramonėje: automobilio kėbulas būtų sudarytas iš 250 gabaliukų („dribsnių“, žvynų). Maža to, automobilio ratai bus neapvalūs..
(16) 2008-06-11 0
BMW sukūrė formą keičiančio automobilio koncepciją "GINA Light Visionary Model". Jo metalinis korpusas sudarytas iš judėti galinčių dalių ir aptrauktas plastiku dengtu audiniu - taip automobilis įgauna formos keitimo savybę. Kėbulas sudarytas tik iš keturių dalių - variklio dangčio, šonų ir galo, o jį sudaranti medžiaga yra nelaidi vandeniui. Jo formą galima pakeisti neįtempiant ir neplėšant audinio, o vairas, prietaisų skydelis ir galvos atlošas prisiderina prie k...
(15) 2008-07-18 0
Kinietis Tao Xiangli yra baigęs tik pradinę mokyklą, tačiau tai jam nesutrukdė pasigaminti savadarbio povandeninio laivo. 6 metrų ilgio ir 1,8 tonos sveriančio laivo korpusas pagamintas iš metalinių cisternų ir pačių įvairiausių kitų komponentų, kuriuos jam pavyko sujungti tarpusavyje į vieną konstrukciją. Viduje telpa vienas žmogus. Ten taip pat sumontuoti slėgio matuokliai, deguonies balionai, apšvietimo įtaisai, videokameros ir monitorius.
(15) 2009-03-13 0
Tai - ekstremalus gyvenamojo ploto taupymas, arba poilsio būdas ekstremalams. Koncepcijos autoriai Olandijos dizaino kompanija "G10 Design" ją skiria Amsterdamo gyventojams, kuriems dažnai tenka gyventi ribotos erdvės ir neretai balkonų neturinčiuose butuose. Žinoma, pageidaujantys tokią inovaciją savo rizika gali išbandyti ant bet kurio daugiaaukščio pastato.
(13) 2009-02-27 0
Ši įspūdinga kavos puodelio idėja kilo astronautui Donald'ui Pettit'ui, jam dalyvaujant misijoje STS-126. Vietoj tradicinio šildomo aliumininio maišelio su šiaudeliu, iš kurio astronautai rytais geria kavą, Donald'as siūlo naudoti atvirus puodelius, kuriuose skystis laikytųsi veikiant paviršinei įtempimo jėgai.
(13) 2008-04-07 1
Patrikas Ektonas (Patrick Acton) yra menininkas iš Ajovos (JAV), savo kūrinius gaminantis iš... degtukų. Prieš porą metų jis pastatė Hario Poterio magiškosios Hogvarto Mokyklos modelį. Tačiau naujasis jo užmojis yra dar įspūdingesnis. Šiuo metu jis konstruoja Minas Tirito (Minas Tirith) tvirtovės iš Žiedų Valdovo trilogijos modelį. Viskas vėlgi iš degtukų. Darbą Ektonas ketina užbaigti 2009 metais.
(13) 2009-08-27 4
Laisvalaikiu mėgstantis konstruoti Paul'as Elkins'as pasigamino šią lengvasvorę dviračiui skirtą kempingo priekabą. Joje yra viskas, ko reikia ekologiškam gyvenimui: ant stogo sumontuota elektrą tiekianti vėjo turbina, Saulės energiją naudojantis grilis ir vandens šildytuvas. Viskas sveria apie 50kg, todėl dviračiu priekabą patempti nėra sunku.
(13) 2015-10-05 41
Islandijos gamta – tikriausiai pati įstabiausia visame pasaulyje. Tačiau šiuolaikinis gyvenimas kelia savus reikalavimus – net ir gamtoje norisi bent elementarių patogumų, kurie sunkiai įsivaizduojami be elektros.

Jūsų požiūris

Aktyvios diskusijos