Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
Jūs esate čia: Pradžia » Visos temos » Įdomybių žemėlapiai
 
 

Įdomybių žemėlapiai

Žymės vieta žymių medyje:
Rodomi įrašai iš
visi straipsniai video
Archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijos
komentuojami skaitomiausi rekomenduojami naujausi
 
 
(0) 2017-12-06 26
Ar žinote, kur Jungtinėse Amerikos Valstijose (JAV) stovi Mindaugo pilis? Kur oro uostas, iš kurio pakilo Steponas Darius ir Stasys Girėnas? Kaip rasti viešbutį, kuriame dirbo ir „Baltą drobulę“ sukūrė Antanas Škėma? Daugiau nei trys šimtai vietų su tiksliomis koordinatėmis sugulė į interaktyvų lietuviškų vietų JAV žemėlapį ir juo visiems galima naudotis jau nuo šiandien, skelbiama „Tikslas – Amerika“ pranešime spaudai.
(5) 2016-12-09 40
Šis žemėlapis atskleidžia, kuo gali pasigirti kiekviena pasaulio šalis. Žinoma, pirmiausia žvilgsnis krypsta į Lietuvą. Kuo mūsų šalis pasižymi pasaulyje?
(0) 2014-03-20 0
Daugelyje fantastinių filmų mums teko matyti apleistas miestų gatves, kuriose nėra nė vieno žmogaus… Visa tai – apokalipsės, įvykusios prieš kelis dešimtmečius, pasekmė. Kaip atrodys gerai pažįstamos gatvės?
(2) 2014-02-19 7
Imperijų iškilimai ir žlugimai, armijų žygiai, prekybos keliai, prekyba vergais – visi šie procesai paliko įrašus žmonių genuose, tačiau iki šiol šiuos duomenis buvo pernelyg sudėtinga iššifruoti.
(0) 2013-10-15 11
Jei interneto tinklą įsivaizduotumėte kaip pasaulio žemėlapį, kuriame naršytojų skaičius atstoja užimamą žemės plotą, Afrika jame būtų gerokai sunykusi, o Kinija dydžiu kelis kartus lenktų Rusiją. Lietuva tokiame žemėlapyje užimtų beveik tokią pat teritoriją, kaip Latvija ir Estija kartu sudėjus.
(0) 2013-08-26 0
Kur gyvena emocionaliausi žmonės, o kur gyventojai jaučiasi labiausiai mylimi, kuriose valstybėse daugiausia ateistų, kur labiausiai mėgsta JAV ir kaip gali skilti ši valstybė, kur geriausia gimti arba būti motina, kurios šalys svetingiausios užsieniečiams ir kaip keičiasi Žemės vaizdas iš kosmoso, bėgant metų laikams, – tokių žemėlapių kolekciją pateikia portalas washingtonpost.com.
(5) 2013-03-04 0
Virtualūs skaitmeniniai atlasai internete išpopuliarėjo vos pasirodę. Nors jie yra sumontuoti iš palydovinių Žemės nuotraukų ir yra fotografiškai tikslūs, ne visus objektus juose galima aptikti. JAV technologijų žurnalas „Wired“ pabandė pasiaiškinti, kaip išnyksta objektai „nuo Žemės paviršiaus“.
(0) 2013-02-14 0
Žmones visuomet žavi vietovardžiai, kurie skamba nemandagiai ar net vulgariai. Po Lietuvą keliauti mėgstantys mūsų šalies piliečiai noriai fotografuojasi prie kelio ženklo su Bezdonių ar Purnuškių pavadinimu, o štai Austrijoje esančio Fuckingo kaimo gyventojai netgi ne kartą svarstė keisti pavadinimą, tačiau persigalvojo nusprendę, kad tai sumažintų turistų srautą.

Jūsų požiūris

Aktyvios diskusijos