Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
Jūs esate čia: Pradžia » Visos temos » Ignalinos atominė elektrinė
 
 

Ignalinos atominė elektrinė

Žymės vieta žymių medyje:
Rodomi įrašai iš
visi straipsniai video
Archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijos
komentuojami skaitomiausi rekomenduojami naujausi
 
 
(25) 2009-11-17 0
Devintojo Lietuvos elektrinės bloko statybos darbai įsibėgėjo – statybų aikštelėje įgręžti pirmieji pamatų poliai, teigiama išplatintame pranešime spaudai.
(6) 2009-10-07 0
Kaliningradą domina atominės energetikos specialistai, kurie neteks darbo šių metų pabaigoje uždarius Ignalinos atominę elektrinę (IAE) Lietuvoje. Tai antradienį per susitikimą su Lietuvos Seimo komitetų vadovais pareiškė Kaliningrado srities Dūmos pirmininkas Sergejus Bulyčiovas.
(0) 2009-06-25 0
Ignalinos atominė elektrinė (IAE) ir „Energiewerke Nord GmbH“ (EWN) pasirašė paslaugų sutartį, pagal kurią EWN suteiks IAE techninę pagalbą, susijusią su apskaičiavimo metodikos parengimu, uždarant 2-ąjį IAE bloką. Metodika apims žmogiškųjų bei finansinių išteklių, radiacijos dozių ir kitus skaičiavimus, reikalingus saugiai ir efektyviai pasirengiant bloko sustabdymo darbams.
(28) 2009-02-15 0
Taip tvirtina Kaune įsikūrusios ekologinės bendrijos "Atgaja" pirmininkas, energetikas ir žaliasis Saulius Pikšrys. Jis būgštauja, kad nacionalinio investuotojo bendrovės "Leo LT" peršama nauja atominė elektrinė ne padės Lietuvai išsikapstyti iš energetinės ir ekonominės krizės, o gali jas net padidinti.
(0) 2009-01-26 0
Darbą Lietuvoje pradeda TATENA ekspertų komisija, tirsianti naujos atominės elektrinės poveikio aplinkai vertinimą.

Jūsų požiūris

Aktyvios diskusijos