Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
Jūs esate čia: Pradžia » Visos temos » Ignalinos atominė elektrinė
 
 

Ignalinos atominė elektrinė

Žymės vieta žymių medyje:
Rodomi įrašai iš
visi straipsniai video
Archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijos
komentuojami skaitomiausi rekomenduojami naujausi
 
 
(28) 2009-02-15 0
Taip tvirtina Kaune įsikūrusios ekologinės bendrijos "Atgaja" pirmininkas, energetikas ir žaliasis Saulius Pikšrys. Jis būgštauja, kad nacionalinio investuotojo bendrovės "Leo LT" peršama nauja atominė elektrinė ne padės Lietuvai išsikapstyti iš energetinės ir ekonominės krizės, o gali jas net padidinti.
(25) 2009-11-17 0
Devintojo Lietuvos elektrinės bloko statybos darbai įsibėgėjo – statybų aikštelėje įgręžti pirmieji pamatų poliai, teigiama išplatintame pranešime spaudai.
(25) 2012-11-08 8
Vasarą Lietuvoje apsilankiusi Europos Parlamento delegacija siūlo stabdyti europinį finansavimą Ignalinos atominei elektrinei uždaryti, jei nebus išspręstas konfliktas tarp generalinio rangovo „Nukem technologies“ ir elektrinės administracijos.
(24) 2012-01-10 0
Europos Komisijai nutarus Ignalinos atominės elektrinės (AE) uždarymui skirti gerokai mažiau pinigų, nei žadėta, Lietuva galėtų vėl paleisti savo atominį reaktorių, sekmadienį pranešė TV3 laida „Savaitės komentarai“. Pareigūnai pripažįsta, kad antrasis jėgainės blokas gali atnaujinti darbą, tačiau tai esą kainuotų šimtus milijonų litų ir sugadintų santykius su Briuseliu.
(23) 2016-10-24 6
Ignalinos atominės elektrinės dar laukia dideli iššūkiai demontuojant reaktorių ir aplink jį esančias zonas. Pasak elektrinės vadovo, norint, kad darbai būtų atlikti, laiku reikia užtikrinto finansavimo.
(19) 2010-12-20 0
Kalbos apie atominę energetiką apskritai Lietuvoje ne tokios aktyvios, kaip kalbos apie planuojamą statyti naująją atominę elektrinę. Pateikiame šalies ir užsienio žaliųjų organizacijų aktyvistų nuomones bei pasvarstymus, kurie skamba kaip alternatyva vyraujančiai pozicijai.
(17) 2012-12-17 10
Donorų konferencija nusprendė sustabdyti finansavimą Ignalinos atominės elektrinės uždarymo projektui B1, kurį įgyvendina Rusijos kapitalo Vokietijos įmonė „Nukem“, praėjusią savaitę žiniasklaidai patvirtino Lietuvos diplomatas.
(14) 2012-01-26 0
Generaliniam rangovui vis nesugebant patiekti preciziškai suprojektuotos įrangos elektros nebegaminančiai Ignalinos atominės elektrinei (IAE), jos eksploatavimo nutraukimas dar labiau užtruks ir kartu vis daugiau kainuos, nors Europos Komisija kaip tik projektuoja mažesnį finansavimą net tuo atveju, jeigu jėgainė būtų uždaroma pagal grafikus. Visagine jau pasigirsta kalbų, kad už turimus pinigus pavyks saugiai sandėliuoti branduolinį kurą, bet infrastruktūra su pastatais ir...
(11) 2013-03-06 0
Dalyvauti Visagino atominės elektrinės projekte Rusijos koncerno "Rosatom" niekas nekviečia, o pati bendrovė nesisiūlo, teigia Rusijos atominių technologijų milžinės interesams atstovaujančios bendrovės "Rusatom Overseas" viceprezidentas Aleksandras Mertenas.
(10) 2019-09-26 6
Vyriausybei pateikti svarstyti Energetikos ministerijos parengti teisės aktai, kuriais siūloma nustatyti, kaip bus kaupiamos lėšos giluminio ilgaamžių radioaktyvių atliekų atliekyno statyboms, kurios prasidėtų apie 2056 m.
(9) 2012-09-03 0
Lietuvai sutikti uždaryti Ignalinos atominę elektrinę (AE) buvo niekuo nepagrįstas politinis sprendimas, už kurį dabar tenka mokėti perkant importuojamą elektros energiją bei planuojant naujus energijos šaltinius, mano Pasaulinės branduolinės pramonės darbuotojų tarybos (angl. World Council of Nuclear Workers - WONUC) prezidentas Andre Maïsseu.
(8) 2012-03-16 0
Lietuvai su Europos Sąjunga nesutariant dėl paramos uždarant Ignalinos atominę elektrinę (IAE), energetikos ministras Arvydas Sekmokas sako, kad trūkstant lėšų prie uždarymo fondų galėtų prisidėti naujosios, dar nepradėtos statyti Visagino atominės elektrinės pelnas.
(8) 2011-04-06 -2
Nepaisant to, kad Lietuva geologiškai yra vienoje iš seismiškai stabiliausių sričių pasaulyje, prieš porą savaičių Japoniją sukrėtęs žemės drebėjimas, penktas stipriausių užregistruotų visame pasaulyje, paskatino kalbas apie galimus panašius įvykius ir Lietuvoje.
(7) 2012-01-12 0
Kyla įtarimų, kad įgyvendinusi projektus Ignalinoje, Vokietijos bendrovė „Nukem“ spruks palikusi nesutvarkytas – nesaugias branduolines atliekas, rašo „Verslo žinios“. Dienraštis aprašo užkulisines abejones, kylančias tarp Ignalinos AE ir Valstybinės atominės energetikos saugos inspekcijos (VATESI) pareigūnų.
(7) 2012-05-24 1
Panaudoto branduolinio kuro saugyklas šalia uždarytosios Ignalinos atominės elektrinės (IAE) statanti bendrovė „Nukem Technologies“ dar kartą atideda objektų statybos užbaigimo terminus. Statybos tuo metu pabrango ir brangsta toliau.

Jūsų požiūris

Aktyvios diskusijos