Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
Jūs esate čia: Pradžia » Visos temos » Iki šių dienų galimai išlikę hominidai
 
 

Iki šių dienų galimai išlikę hominidai

Žymės vieta žymių medyje:
Rodomi įrašai iš
visi straipsniai video
Archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijos
komentuojami skaitomiausi rekomenduojami naujausi
 
 
(7) 2013-10-17 0
Oksfordo universiteto mokslininkai bioaudiniuose, kurie priklauso prieš keliasdešimt metų Himalajuose nukautam padarui, kurį medžiotojas palaikė „sniego žmogumi“, rado genetinių sutapimų su senoviniais poliariniais lokiais ir yra linkę manyti, kad „sniego žmonės“ tebeklaidžioja po Himalajus, skelbia „Telegraph.co.uk“.
(12) 2013-08-02 0
Šiuolaikinio žmogaus Adomas ir Ieva: 1) gyveno Afrikoje; 2) gyveno tuo pat metu, bet 3) tikriausiai niekad nebuvo susitikę, skelbia genetikai.
(0) 2013-04-23 0
Leikvilio apylinkėse (Masačiusetsas, JAV) girioje rado didžiulę irstančią pėdą, kurią apžiūrėję vietos policijos pareigūnai nusprendė inicijuoti tyrimą, ar rasta kojos dalis yra ne vadinamojo sniego žmogaus kūno fragmentas, informuoja "Discovery.com".
(0) 2012-12-06 0
Atlikus genetinius tyrimus imtasi teigti, kad Sniego žmogus (bent jau amerikietiškoji jo versija – Bigfootas) yra žmonių giminaitis, kaip rūšis atsiskyręs prieš maždaug 15 000 metų – štai tokią išvadą pateikė bendrovė „DNA Diagnostics“, besiremianti veterinarės iš Teksaso valstijos tyrimo duomenimis.
(0) 2012-05-28 -1
Sniego žmogaus, dar vadinamo ječiu, ir kitų kriptozoologijos įžymybių paiešką pradeda Oksfordo universiteto mokslininkai, apsiginklavę naujausiomis genetinių tyrimų technologijomis.
(3) 2011-12-28 0
Nuo senų laikų Azijoje iš kartos į kartą perduodamų pasakojimų apie atokiose kalnų vietose neva gyvenančius „Sniego žmones“ – į žmones panašias būtybes – pagrįstumą eilinį kartą pabandė išsiaiškinti britų mokslininkai.
(11) 2010-10-13 0
Kinijos mokslininkų grupė ruošia reliktinio hominido – vadinamojo „Sniego žmogaus“ arba ječio – paieškų ekspediciją. Ji bus vykdoma Hubėjaus provincijos draustinio kalnuose ir miškuose.

Jūsų požiūris

Aktyvios diskusijos