Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
Jūs esate čia: Pradžia » Visos temos » Imperatoriškasis pingvinas
 
 

Imperatoriškasis pingvinas

Žymės vieta žymių medyje:
Rodomi įrašai iš
visi straipsniai video
Archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijos
komentuojami skaitomiausi rekomenduojami naujausi
 
 
(0) 2019-04-29 22
Tūkstančiai imperatoriškųjų pingvinų mažylių pražuvo, kai ledynas, ant kurio jie gyveno, buvo sunaikintas per audrą. Ši katastrofa įvyko Antarktidoje dar 2016 metais.
(0) 2018-03-14 11
Internete sparčiai populiarėja Antarktidos tyrinėtojo iš Australijos Eddie Gault pasidalintas vaizdo įrašas.
(0) 2017-12-17 8
Naujojoje Zelandijoje rastos iškasenos rodo, kad tai buvo milžiniškas pingvinas – žmogaus dydžio, beveik tokio pat aukščio, kaip ledo ritulio komandos „Pittsburgh Penguins“ kapitonas.
(8) 2014-11-18 17
Neįtikėtina, tačiau toks mažų mažiausiai keistas ruonių elgesys nėra atsitiktinis – ruoniai ant pingvinų lipa sistemingai. Toks fenomenas ne kartą ir ne du užfiksuotas atokioje Indijos vandenyno dalyje, kurios pingvinai turėtų vengti kaip maro. Mat ten ruoniai seksualiai priekabiauja prie pingvinų, rašo BBC. Ir ne šiaip pingvinų, o prie imperatoriškųjų...
(0) 2014-06-24 4
Minesotos universitete dirbantys mokslininkai pateikia naujų žinių apie imperatoriškųjų pingvinų gebėjimą prisitaikyti prie sparčiai besikeičiančių klimato sąlygų, skelbia sciencedaily.com. Iki šiol buvo manoma, jog šie pingvinai yra itin sėslūs ir kiekvienais metais perėti grįžta į tą pačią vietą. Visgi, mokslininkai, išanalizavę palydovines nuotraukas skelbia, jog imperatoriškieji pingvinai nėra taip labai prisirišę prie perėjimo vietų, kaip buvo manyta iki šiol.
(5) 2014-03-21 5
Išties komiškas vaizdelis nufilmuotas pietinėse platumose, kur orių imperatoriškųjų pingvinų pulkui kelią įžūliai pastojo ištempta virvė, kuria ant kranto pririšta pripučiama valtis. Sutrikę pėsti imperatoriai visi sykiu net palinkę studijuoja, kas gi čia drįso užtverti jiems kelią. „Tai ką darom, vyrai?“ – tariasi vadų štabas. Ir netrukus sulaukia atsakymo.
(3) 2012-04-21 0
Antarktidoje gyvena apie 2 mln. karališkųjų pingvinų. Šie buriasi į didžiules kolonijas, o jų pamėgtos vietos mokslininkų juokais vadinamos „bendrabučiais“. Kartais juose susiburia net 600 000 individų.
(3) 2011-09-08 0
Neįtikėtiną kelionę kartą jau atlikęs ir iš Antarktidos į Naująją Zelandiją atplaukęs paklydęs, pavargęs pingvinas dalį kelio namo buvo nuplukdytas laivu, tačiau dar du su puse tūkstančio kilometrų turės įveikti pats. Kaip jam sekasi įveikti šią sekinančią kelionę, galima stebėti internetu.
(7) 2011-01-14 0
Pingvinų žymėjimas prie jų plaukmenų pritvirtinamais žiedais gali sumažinti jų išgyvenimo galimybes ir įtakoti veisimąsi. Tai, anot biologų, taip pat verčia abejoti tyrimais, naudojančiais šiuos paukščius klimato pokyčiams stebėti.
(1) 2009-06-02 0
Britų mokslininkai atrado naują ir efektyvų būdą imperatoriškųjų pingvinų kolonijoms Antarktidoje stebėti, praneša CNN.
(2) 2009-01-27 0
Šylant klimatui, imperatoriškiesiems pingvinams, kurių žygiai per Antarktidos ledą įamžinti ir Holivudo filmuose, gresia išnykimas.

Jūsų požiūris

Aktyvios diskusijos