Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
Jūs esate čia: Pradžia » Visos temos » Infekcinės ir parazitinės ligos
 
 

Infekcinės ir parazitinės ligos

Žymės vieta žymių medyje:
Rodomi įrašai iš
visi straipsniai video
Archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijos
komentuojami skaitomiausi rekomenduojami naujausi
 
 
(9) 2009-05-09 0
Kai devynių mėnesių Harvey Phillipsui buvo atlikta kojų ir rankos amputacija, jo mama manė, jog jos sūnus niekada negalės žaisti ir šokti su kitais vaikais, rašo TheSun.com.
(8) 2009-05-07 2
Kiaulių gripu visame pasaulyje serga 1,5 tūkst. žmonių. Nuo šios ligos visoje planetoje jau mirė 30 žmonių, dauguma iš jų Meksikoje. Tačiau kiaulių gripas toli gražu nėra pats rimčiausias šiuo metu pasaulyje siautėjantis ligos protrūkis. Žurnalas „Foreign Policy“ pristato 5 ligas, apie kurias jūs veikiausiai neišgirsite kalbant per vakaro žinias.
(2) 2009-05-07 0
Kanados nacionalinės mikrobiologijos laboratorijos mokslininkai pirmieji iššifravo H1N1 gripo viruso genetinį kodą.
(10) 2009-05-04 0
Vadinamasis kiaulių gripas apnuogino mūsų globalios visuomenės bėdas. Dar pandemija neprasidėjo, bet masinė psichozė pasiekė net ir atokiausius pasaulio kampelius.
(2) 2009-05-04 0
Į aktualiausių pasaulio žiniasklaidos temų viršūnes užkopus naujienoms apie kiaulių gripą, jo pėdsakų galima aptikti pačiose įvairiausios sferose - net ir internetinėje prekyboje.
(4) 2009-05-01 0
Nepaisant to, kad tokio tipo apsauga nuo virusinių infekcijų nėra veiksminga, kai kurie meksikiečiai į kiaulių gripo pandemiją reaguoja su sveiko humoro ir kūrybiškumo doze - čia jau prasidėjo ištisas margaspalvių chirurginių kaukių mados bumas.
(18) 2009-04-30 0
Bandymai užkirsti kelią kiaulių gripo viruso plitimui įvedus griežtus oro transporto apribojimus būtų beprasmiški, atskleidė kompiuterinis pandemijos modeliavimas.
(14) 2009-04-29 0
Oficialūs JAV atstovai parnešė nagrinėjantys galimybę pakeisti kiaulių gripo viruso pavadinimą, nes dabartinis esą sudaro klaidingą įspūdį apie kiaulienos keliamą pavojų. Nuogąstaujama, kad pasaulyje kylanti panika dėl kiaulių gripo plitimo gali turėti sunkių ekonominių pasekmių JAV dėl jos kiaulienos eksporto apimčių mažėjimo.
(5) 2009-04-28 0
Mirtinos kiaulių gripo atmainos, kuri buvo pirmą kartą aptikta Meksikoje, plitimą sustabdyti jau yra per vėlu, skelbia Pasaulio sveikatos organizacija. Šios organizacijos direktoriaus pavaduotojas Keiji Fukuda teigia, kad dabar šalys turi stengti kaip įmanoma labiau sumažinti šios ligos pasekmes.
(4) 2009-04-28 0
Antraštės apie plintančią kiaulių gripo pandemiją mirga visoje žiniasklaidoje. Tačiau situacija valdoma ir neverta dėl to panikuoti - tuo labiau, kad susirgimų plitimą pasaulyje galima sekti realiu laiku - "Google Maps" sistema šią informaciją atnaujina savo žemėlapiuose, kai tik Pasaulio Sveikatos Organizacija (WHO) pateikia naujų duomenų.
(10) 2009-04-27 0
Pasaulis labai sunerimęs dėl naujos sparčiai kintančios kiaulių gripo atmainos ir galimo ligos išplitimo visuose žemynuose. Nuo šio gripo Meksikoje jau mirė daugybė žmonių, o Pasaulio sveikatos organizacija (WHO - World Health Organization) įspėjo apie galimą pandemiją.
(46) 2009-04-17 0
2005 metais Ellie May Challis persirgo sunkia meningito forma - mergaitė liko gyva, tačiau medikams teko amputuoti visas jos galūnes. 2009 metais ji tapo jauniausiu žmogumi, turinčiu anglies pluošto kojų protezus.
(0) 2009-02-06 0
Monašo universiteto (Monash University) mokslininkai, bendradarbiaudami su Sidnėjaus technologijos universitetu padarė naujų atradimų, kurie padės gydyti maliariją. Maliarija kas 30 sekundžių nusineša vieno vaiko gyvybę, o per metus nuo šio ligos miršta apie 1 milijonas žmonių.
(2) 2009-02-02 0
Japonijos mokslininkai skelbia sukūrę vakciną nuo visų gripo viruso atmainų. Jeigu jos klinikiniai tyrimai bus sėkmingi, jau po kelerių metų žmonija galės apsiginti ir nuo šimtus milijonus gyvybių galinčios nusinešti paukščių gripo pandemijos.
(17) 2008-11-23 0
Arizonos valstijos (JAV) gydytojai iš pradžių manė, jog Fenikso miesto apylinkėse gyvenanti moteris turi smegenų auglį, tačiau paaiškėjo, jog šį itin svarbų organą sužalojo kiek kitas piktadarys - kirminas. Pradėjusiai jausti rankos tirpimą ir regos sutrikimus, Rosemary Alvarez buvo atliktas kompiuterinės tomografijos ir magnetinio rezonanso skenavimas, tačiau tikroji situacija paaiškėjo tik operacijos metu.

Jūsų požiūris

Aktyvios diskusijos