Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
Jūs esate čia: Pradžia » Visos temos » Informacijos analizės programos
 
 

Informacijos analizės programos

Žymės vieta žymių medyje:
Rodomi įrašai iš
visi straipsniai video
Archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijos
komentuojami skaitomiausi rekomenduojami naujausi
 
 
(0) 2018-07-17 0
Naudodamiesi šiomis priemonėmis galėsite atlikti bet kokių duomenų palyginimą svetainėse ar prezentacijose.
(0) 2017-12-14 6
JAV technologijų milžinė „Apple“ perka muzikos kūrinių atpažinimo programėlę „Shazam“, tai patvirtino abi kompanijos. Tokiu būdu „Apple“ siekia įtvirtinti savo pozicijas internetinės muzikos srityje.
(0) 2016-03-31 -17
Kaip norėtumėte, kad jus atsimintų? Gali būti, kad greitai ateities kartoms galėsime išsaugoti visą sąmonę.
(0) 2015-11-04 7
Skaitmeninius asistentus jau pristatė kompanijos „Apple“ (Siri), „Microsoft“ (Cortana), „Google“ (Now) bei „Amazon“ (Echo). O dabar šią strategiją pasirinko ir „Facebook“.
(3) 2015-09-21 35
Ieškantys informacijos „Google“ lietuvių kalba gali nebesivarginti teksto rašyti klaviatūra – „Google“ kalbos atpažinimo programa puikiausiai atpažįsta lietuviškai pasakytus žodžius. Technologijų entuziastams tai greičiausiai nėra naujiena – „Google“ atstovai paiešką lietuvių kalba balsu sako paleidę dar pavasarį, tačiau šios informacijos neviešino.
(3) 2015-07-23 58
„Google“ kompanija papuolė į kryžminę ugnį po to, kai visuomenei pristatė šiek tiek kontraversišką, naują paslaugą, kuri žino daugiau, nei galbūt jūs norėtumėte.
(7) 2015-07-03 35
Objektus atpažįstantiems algoritmams iki tobulybės – kaip iki Mėnulio. Tuo teko skaudžiai įsitikinti „Google“, kurios atnaujinta nuotraukų programėlė juodaodžius žmones palaikė gorilomis.
(7) 2015-05-15 11
Nepale įvykus pakartotiniam žemės drebėjimui, socialinis tinklas „Facebook“ buvo įjungęs galimybę pavojaus teritorijoje esantiems žmonėms ar jų draugams pranešti, kad jie nenukentėjo. Lietuviams šis įrankis tapo nauju žaisliuku.
(0) 2015-02-12 13
Socialinis tinklas „Facebook“ tobulėja. Neįtikėtinai tobulėja. Ypač tobulėja šiame tinkle veikiantys veidų atpažinimo algoritmai. Jeigu pastaruoju metu į savo paskyrą įkėlėte kokų nors nuotraukų, tikriausiai pastebėjote, kad „Facebook“ labai jau neprastai prognozuoja, kurį draugą iš paskutinio savaitgalio pasisėdėjimo ar pramogų lauke nufotografavote greta savęs.
(8) 2012-04-07 17
Išleista penktoji muzikos kūrinių atpažinimo programėlės „Shazam“ versija, kuri dabar veikia žymiai sparčiau, lyginant su ankstesnėmis. Naujoji „Shazam“ versija sugeba pateikti informaciją apie kūrinį vos per vieną sekundę.
(0) 2012-04-04 0
Vienos populiariausių sporto šakų – futbolo entuziastai nuo šiol galės savo sportinius duomenis palyginti su garsiausių pasaulio futbolininkų atliekamų sprintų skaičiumi, bėgimo tempu bei kitais parodymais ir taip simboliškai mesti jiems iššūkį virtualioje erdvėje.
(0) 2011-10-05 0
„Google Analytics“ yra bene pati populiariausia ir viena geriausių statistikos apie internetinės svetainės lankomumą surinkimo ir ataskaitų formavimo tarnyba internete. Iki šiol „Google“ teikė tik nemokamą šios tarnybos versiją, tačiau nuo šiol vartotojai turės galimybę naudotis daugiau galimybių turinčia komercine paslaugos versija.
(5) 2011-09-02 0
Turbūt daugelis iš mūsų pažįstame porų, kur abi pusės panašios viena į kitą kaip du vandens lašai. Tokias porų sąjungas, kaip princas Charlesas ir Camilla, Kelly Osbourne ir Luke'as Worallas ar Tomas Cruise'as ir Katie Holmes, pasak mokslininkų, lemia panaši veido struktūra ir bruožai. Nenuostabu, jog atsiranda kompiuterinės programos, padedančios rasti „tinkamą“ antrąją pusę.
(1) 2011-06-29 0
„Didinkite mokesčius!“ šaukia viena antraštė. „Mažinkite išlaidas!“ spiegia kita. Ir ką gi galima suprasti iš naujienų, kai jose pateikiami tokie tarpusavy prieštaraujantys požiūriai? Galbūt suprasti padės naujas įrankis – programinė įranga, peržvelgianti naujienų straipsnius ir identifikuojanti asmenis ar organizacijas, kurių požiūriai tam tikru klausimu yra prieštaringi. Programa nustato ryšį tarp nesutariančių pusių ir išsiaiškina kas yra vieno ar ki...
(0) 2011-06-28 0
Verslo programinės įrangos lyderė SAP pristatė smulkaus ir vidutinio dydžio įmonėms skirtą verslo analizės programinės įrangos paketą, kuris greitai ir paprastai apdoroja duomenis, o realiu laiku gautas įžvalgas padeda paversti patikimais verslo sprendimais.

Jūsų požiūris

Aktyvios diskusijos