Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
Jūs esate čia: Pradžia » Visos temos » Informacijos įvedimas mintimis
 
 

Informacijos įvedimas mintimis

Žymės vieta žymių medyje:
Rodomi įrašai iš
visi straipsniai video
Archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijos
komentuojami skaitomiausi rekomenduojami naujausi
 
 
(0) 2020-01-02 4
Milijonai žmonių visame pasaulyje praleidžia valandų valandas dirbdami prie kompiuterio. Pelė ir klaviatūra yra mūsų šaukštas ir šakutė, plaktukas ir vinis, alfa ir omega.
(0) 2018-04-09 14
„Tyliai sugalvokite klausimą ir aš į jį atsakysiu“. Tai skamba kaip magiškas triukas, tačiau būtent tai žada „AlterEgo“ – ant galvos dedamas įrenginys, kuriuo galite kalbėti su kom
(0) 2014-07-13 5
Londone veikiantis startuolis patobulino išmaniuosius „Google Glass“ akinius. Prijungus prie jų smegenų elektroencefalogramas fiksuojantį įrenginį, akinius galima valdyti mintimis, rašo „BBC.co.uk“.
(5) 2013-08-08 0
Kalifornijoje gyvenantis amerikietis Easton LaChappelle tapo tikro proveržio šiuolaikinėmis technologijomis sukurtų protezų autoriumi. 17-metis Easton‘as sukūrė rankos protezą, kuris kainuoja žymiai mažiau už panašius analogus, o kartu išmokė dirbtinę ranką klausyti smegenų signalų.
(1) 2013-06-07 0
Perskaitę antraštę tikriausiai pamanėte, kad nuo šiol karinius ar civilinius orlaivius pilotams valdyti bus dar paprasčiau – tereikės patogiai atsisėsti ir susikaupti. Galbūt taip ir nutiks, tačiau JAV Minesotos universiteto profesorius Bin He kartu su savo kolegomis nedidelį, mintimis valdomą sraigtasparnį sukonstravo, siekdamas ateityje palengvinti ne pilotų darbą, o neįgalių žmonių gyvenimą, rašoma Phys.org.
(1) 2013-04-21 0
Bendrovė „Samsung“ vykdo eksperimentus siekdama sukurti naują planšetinių kompiuterių ir kitų elektronikos gaminių valdymo sąsają, nereikalaujančią jokio fizinio sąlyčio, pranešė „Technology Review“.
(0) 2013-04-12 0
Atsiminti daugybę skirtingų slaptažodžių, kuriuos naudojate įvairiose interneto tarnybose, gali būti sudėtinga. Mokslininkai teigia, kad ateityje šios problemos neliks, nes slaptažodžius pakeis mintys, kurias iššifruos smegenų bangų sensoriai.
(3) 2013-01-30 1
Leidinys „BusinessInsider.com“ pristatė 7 futuristinius įrenginius, kurie, jo manymu, labiausiai pakeis mūsų gyvenimą 2013 metais.
(0) 2012-07-26 0
Stalo teniso žaidimas „Pong“, vienas seniausiai sukurtų kompiuterinių žaidimų, kur du lakstantys pagaliukai gaudo kvadrato formos kamuoliuką. Šiandien jis atgimsta netikėčiausia forma – valdomas mintimis.
(1) 2012-02-29 0
Kompanijos „Chaotic Moon Labs“ inžinieriai sukūrė riedlentę „Board of Imagination“, kurią galima valdyti mintimis - smegenų impulsus fiksuoja specialus neurošalmas, iš kurio informacija perduodama valdymo įrangai.
(5) 2011-09-09 0
Kinų kompanija „Haier“ Berlyne vykstančioje parodoje „IFA 2011“ pristatė televizoriaus, gebančio reaguoti į mintimis siunčiamas komandas, prototipą.
(2) 2011-03-07 0
Apie žymaus britų kosmologo Stiveno Hokingo (Stephen Hawking) ligą, įkalinusią jį neįgaliųjų vežimėlyje, ko gero, daugelis mokslu besidominčių žmonių yra girdėję. Technologijos iki šiol jam padeda ne tik egzistuoti, bet ir naudojantis elektroniniu balso sintezatoriumi, bendrauti su pasauliu. Net kai klastinga liga įkalina žmogų jo kūne tarsi plieno skafandre, informacinės technologijos gali padėti jam išsivaduoti. Šiuolaikiniame pasaulyje pakanka vienos akies, kuri p...
(6) 2011-02-24 0
Berlyno laisvojo universiteto (FU Berlin) dirbtinio intelekto sistemų specialistai pristatė „Brain Driver" projekto rezultatus. Mokslininkai pademonstravo, kad automobilį galima vairuoti tik mintimis, nė nesiliečiant prie jo vairo ar stabdžių.
(7) 2011-01-18 0
Idėja - tarsi iš fantastinio kino filmo „Žvaigždžių karai“. Tačiau pats įrenginys atrodo visai žemiškai. Beje, jį jau galima įsigyti. „iPhone“, „iPod Touch“ ir „iPad“ prietaisams sukurta programinė įranga „XWave“ įgalina vartotoją mintimis kontroliuoti objektus, esančius telefono ekrane.
(1) 2010-08-31 0
Pasaulyje pamažu atsiranda įvairių žmogaus ir mašinos sąsajų, leidžiančių mintimis kontroliuoti robotus arba kitokius elektroninius įtaisus. Tačiau visos šios sąsajos skirtos konkrečioms komandoms perduoti ir robotui nepaaiškinsite, ar jis alaus turi atnešti vakarėliui surengti, ar jūsų širdgėlai nuraminti. Tačiau situacija keičiasi - atsiranda priemonių emocinei būklei perteikti.

Jūsų požiūris

Aktyvios diskusijos