Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
Jūs esate čia: Pradžia » Visos temos » Informacijos mainai tarp skirtingų transporto priemonių | vehicle to vehicle
 
 

Informacijos mainai tarp skirtingų transporto priemonių | vehicle to vehicle

visi straipsniai video
Archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijos
komentuojami skaitomiausi rekomenduojami naujausi
 
 
(1) 2019-04-21 6
„Volvo Cars“ pristato pirmąją automobilių pramonėje jungliąją saugumo technologiją, veiksiančią visoje Europoje – tai yra dar vienas milžiniškas gamintojo žingsnis didinant saugumą keliuose.
(0) 2018-04-23 53
Turbūt niekas taip gerai negali nuspėti kas bus ateityje, kaip Michio Kaku. Tai teorinės fizikos specialistas, futurologas, mokslo populiarintojas, naujausių ir pažangiausių mokslo technologijų tyrinėtojas.
(0) 2018-02-16 0
Lietuvos automobilių kelių direkcijos užsakymu kelyje A1 Vilnius–Kaunas buvo įgyvendintas bandomasis projektas, kurio metu sėkmingai atlikti automobilio ir infrastruktūros komunikavimo įrangos (angl. Vehicle to Infrastructure interaction V2I) bandymai.
(0) 2015-02-13 18
„Volvo Cars“, Švedijos transporto administracija ir Norvegijos viešųjų kelių administracija kartu kuria projektą, kuris padės automobiliams dalytis informacija, susijusia su kelio slidumu (pvz., apie ledu padengtus kelio ruožus).
(0) 2014-08-25 4
Tarpusavyje kalbantys automobiliai greitai taps realybe. Bent jau Jungtinėse Valstijose, praneša puslapis Slashgear. JAV Saugaus kelių eismo valdyba nesiruošia priešintis naujos technologijos diegimui: pastaroji leis bevieliu būdu komunikuoti kelyje esančioms transporto priemonėms.
(1) 2014-02-04 0
JAV transporto departamentas vis labiau deda pastangas, kad ateityje funkcionuotų mašina su mašina (V2V) komunikavimo sistema. Po keleto metų eksperimentų, departamentas yra beveik pasiruošęs visiškai perkelti šią saugumo technologiją į naujus automobilius.
(16) 2013-10-24 0
Portugalų mokslininkai pristatė inovatyvią pagalbos vairuotojams sistemą, kuri leidžia kelią matyti kiaurai per priekyje važiuojančius automobilius. Sistema veikia naudojant vadinamosios papildytos realybės technologijas.

Jūsų požiūris

Aktyvios diskusijos