Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
Jūs esate čia: Pradžia » Visos temos » Informacijos nuskaitymo būdai
 
 

Informacijos nuskaitymo būdai

Žymės vieta žymių medyje:
Rodomi įrašai iš
visi straipsniai video
Archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijos
komentuojami skaitomiausi rekomenduojami naujausi
 
 
(1) 2019-05-12 31
Kibernetinio saugumo ekspertai trečiadienį paskelbė, kad aptiko daugiau nei 100 elektroninių parduotuvių, kurios ne vieną kartą pasisavino pirkėjų mokėjimo kortelių duomenis.
(0) 2018-07-08 2
Šiluminiai pirštų pėdsakai – plika akimi nematomi išdavikai. Gerai, kad nešiojamieji kompiuteriai vis populiaresni.
(6) 2016-07-04 24
<i>Kompiuterio aušintuvo greičio pokyčiai sukuria audiosignalą, kuriuo galima vogti duomenis, tvirtina šią techniką išbandę kompiuterių saugumo technikos ekspertai.</i>
(10) 2014-09-12 26
Rusiškame interneto forume, kuriame diskutuojama apie bitkoinus, paviešinta per 10 mln. elektroninio pašto paslaugų „Gmail“, Mail.ru ir Yandex.ru slaptažodžių su vartotojų vardais. Sąraše savo duomenis aptiko ir lietuviai, vienas jų – informacinių technologijų specialistas Džiugas Paršonis.
(0) 2014-06-26 21
Įvairių šalių teisėsaugos ir žvalgybos įstaigų naudojama programinė įranga leidžia be savininko žinios šnipinėti ne tik asmeninius kompiuterius, tačiau ir bet kokius išmaniuosius telefonus. Elektroninis paštas, socialiniai tinklai, skambučiai, buvimo vieta, net aplinkos garsai ir slapčia daromos nuotraukos – meistriškai sukurta programinė įranga leidžia praktiškai įlįsti į aukos kailį.
(11) 2014-06-25 24
<p style="font-style:italic">Nau­do­da­mi Ed­war­do Snow­de­no nu­te­kin­tus do­ku­men­tus, pro­gra­mi­šiai su­kū­rė prie­tai­sus, ku­riuos ga­li­ma pri­jung­ti prie kom­p
(2) 2014-05-08 11
Matyt, kiekvienam, kuris domisi naujovėmis, moka užsienio kalbą, mėgino pažiūrėti reklamuojamą nemokamą filmą ar tiesioginę transliaciją oficialiose svetainėse, teko pamatyti juodą ekraną su žeminančiu užrašu: „Atsiprašome, bet žiūrovams iš jūsų šalies šis turinys neprieinamas.“ Neliūdėkite – štai keli sprendimai, kurie nemokamai ar bent nebrangiai leis pamatyti uždarą „Hulu“, „YouTube“ ir „Veoh“ turinį, lyg vietiniams naudotis „Netflix“ bei „Amazon“ paslaugomis, stebėti sporto ir renginių transliacijas.
(4) 2013-03-27 1
„Šiandieną internetinis pasaulis labai pasikeitė ir dabar didžiausias pavojus yra ne virusai, kuriuo gali būti užsikrėstas kompiuteris, o sukčiavimas internete ir bandymas išvilioti asmeninę arba svarbią informaciją“, – apie internetinius pavojus pasakoja UAB „Atviros informacinės sistemos“ direktorė Ina Leibovič. Plačiau apie tai kalbasi technologijos.lt portalo žurnalistas.
(4) 2012-01-03 3
Vieną 1903 metų birželio mėnesio dienos vakarą garsiame Londono Karališkojo instituto (D. Britanija) lekcijų teatre įsivyravo tyla. Fizikas D. A. Flemingas derino paslaptingą aparatą, naująjį technikos stebuklą – nuotolinio susisiekimo bevielio ryšio sistemą, kurią išrado jo šefas, italas G. Markonis.
(0) 2011-11-30 0
Pasirodo, kreditinės kortelės, turinčios radijo dažnių lustą (RFID), ir kuriomis galima atsiskaityti distanciniu būdu, tik pamojavus prieš nuskaitymo įrenginį, yra nesaugios ir šiuolaikiniams kišenvagiams net nebūtina jas pavogti - tiesiog pakanka būti greta numatytos aukos.
(7) 2011-11-02 0
Programiniai robotai gali įveikti visas „Facebook“ socialinio tinklo apsaugos priemones ir automatiškai rinkti asmeninę informaciją apie tūkstančius šio tinklo vartotojų, pademonstravo Kanados ekspertai.
(0) 2011-10-25 0
Praėjusį ketvirtadienį „Adobe“ paskelbė ištaisiusi saugumo spragą „Flash“ programoje, kuria pasinaudojant programišių sukurtos svetainės galėdavo perimti jose apsilankiusių vartotojų „Mac“ kompiuterių internetinės kameros valdymą.
(1) 2011-10-21 0
Kompiuterių saugumo specialistai perspėja, kad išmaniuosiuose telefonuose naudojami akselerometrai įsilaužėliams gali pranešti, koks tekstas renkamas kompiuterio, šalia kurio padėtas telefonas, klaviatūra.
(11) 2011-09-02 0
Nusikaltėliai svetimų mokėjimo kortelių PIN kodus gali sužinoti fiksuodami ant bankomatų klaviatūros pirštų paliktus šiluminius pėdsakus, perspėja saugumo ekspertai.
(7) 2010-07-08 0
USB jungties protokolo spragos kompiuterių vartotojų šnipais gali paversti kompiuterių klaviatūras, peles, kaupiklius ar bet kokius kitus techninius įrenginius.

Jūsų požiūris

Aktyvios diskusijos