Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
Jūs esate čia: Pradžia » Visos temos » Iniciatyvos ir projektai
 
 

Iniciatyvos ir projektai

Žymės vieta žymių medyje:
Rodomi įrašai iš
visi straipsniai video
Archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijos
komentuojami skaitomiausi rekomenduojami naujausi
 
 
(15) 2014-09-10 1
Sutuoktinių dėmesį prarandančios namų šeimininkės, moterys, kurių seksualiniame gyvenime įsivyravo štilis, ir dar tik miegamojo paslapčių besimokančios merginos – visos jos tapo naujo verslo taikiniu. Drovumo kaukę lietuvės raginamos nusimesti rugsėjo 26-ąją. Tądien Vilniuje pirmąkart vyks neįprastas renginys – ne paskaita ar seminaras, o praktiniai užsiėmimai: vadovaujant dėstytojai moterys tobulins seksualinių žaidimų įgūdžius.
(0) 2014-09-05 9
Dar 2013 m. buvo pasirodžiusi informacija, kad Google gali užsiimti firminės aparatinės įrangos kūrimu. Tuomet buvo demonstruojama motininė plokštė, skirta procesoriams IMB Power 8, taip pat kalbėta apie ARM procesorių. Šį kartą oficialiame Google tinklaraštyje pasirodė įrašas, kuris kalba, kad kompanija dirba prie procesoriaus, kuris užsiims kvantiniais skaičiavimais.
(0) 2014-07-24 12
Vienas Japonijos baras sugalvojo unikalų būdą, kaip spręsti žmonių užmigimo viešose vietose padauginus alkoholio problemą.
(0) 2014-07-18 22
Technologijų gigantai IBM paskelbė, jog per ateinančius penkerius metus investuos net 3 mlrd. JAV dolerių į dvi plačias tyrimų ir ankstyvos fazės vystymo programas, kurios padės išplėsti kompiuterių lustų galimybes taip, kad jos atitiktų vis didėjančius debesų kompiuterijos ir didžiųjų duomenų sistemų poreikius.
(0) 2014-07-16 11
Stanfordo universiteto (JAV) mokslininkas Philip Wong pasiūlė daugiasluoksnio procesoriaus, sukurto iš grafeno nanovamzdelių, variantą.
(11) 2014-07-07 1

Religija – 1, mokslas – 0. JAV Aukščiausiasis teismas nusprendė, kad verčiant mažus šeimos verslus aprūpinti moteriškos lyties darbuotojas nemokamomis kontraceptinėmis priemonėmis, gali būti pažeista verslininkų asmeninė religinė laisvė.

(2) 2014-06-30 21
Neseniai pristatyta nauja slaptažodžių sistema „Facelock“ vietoje raidžių, skaitmenų ir kitų simbolių naudoja žmonių nuotraukas. Ši sistema yra paremta psichologų jau seniai nustatyta smegenų savybe greitai atskirti pažįstamų žmonių veidus.
(3) 2014-06-20 22
Iki šiol vienintelis būdas iš arti pažinti žmogaus anatomiją buvo skrosti lavonus. Tačiau nuo šiol medicinos studentai ir kiti entuziastai galės tyrinėti kūno sandarą neišėję iš namų.
(8) 2014-06-17 26
Skelbiama, kad „Hewlett-Packard“ kompanija kuria naujus galingus kompiuterius, kuriuose realiai bus išbandomi naujausi „HP Labs“ tyrėjų padalinio techniniai sprendimai – memristoriai ir „Silicon Photonics“ technologija.
(5) 2014-06-13 46
Londono mokslininkai teigia atradę būdą, kaip pažaboti maliariją platinančius uodus.
(0) 2014-06-12 13
Rizikos kapitalu taškomasi taip, tarsi rytoj būtų pasaulio pabaiga. Vos įsikūrusios bendrovės dar nesugeba pačios uždirbti nė dolerio, o jau pradeda viešą prekybą akcijomis. Startuoliai už pažadus gauna milijardus dolerių.
(0) 2014-06-12 -27
Prieš kelias savaites pristatytas kreditų biuro „Creditinfo“ socialinių tinklų reitingas sulaukė įvairių reakcijų, o tarp „Facebook“ naudotojų net plinta kalbos, esą jei nesi užsiregistravęs šiame socialiniame tinkle – negausi paskolos.
(6) 2014-06-11 3
JAV bendrovė sukūrė apsauginę antklodę, kuri padėtų vaikams išgyventi susišaudymo ar tokių stichinių nelaimių, kaip tornadas metu. Neperšaunamas kilimėlis „ProTecht“ yra skirtas apsaugoti mažamečius nuo galimų grėsmių mokykloje.
(6) 2014-05-26 39
Trečiadienį kai kuriuos „Facebook“ vartotojus pasiekė žinia, kad iš „Facebook“ pagaliau pašalinta prieš Lietuvą nukreiptą informaciją skelbusi vartotojų grupė „За правое дело. Русские Литвы, соединяйтесь“ (Už teisingą reikalą. Lietuvos rusai, vienykitės). Tai jau antroji vartotojų pageidavimu praeitą savaitę uždaryta Lietuvą kiršinančią informaciją skelbusi grupė.
(0) 2014-05-19 32
Daugeliui mūsų internetas – tai mėgstamas naujienų portalas, socialinis tinklas, elektroninis paštas ar galimybė pamatyti filmą. Bet kas tai iš tiesų? Ar galima vartoti sąvoką „lietuviškas internetas“? Kaip jis gimė ir kūrėsi? Kokia interneto savikaina ir kiek mes saugūs, kad vieną dieną nebūsime atkirsti nuo užsienio informacinės erdvės?

Jūsų požiūris

Aktyvios diskusijos