Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
Jūs esate čia: Pradžia » Visos temos » Iniciatyvos ir projektai
 
 

Iniciatyvos ir projektai

Žymės vieta žymių medyje:
Rodomi įrašai iš
visi straipsniai video
Archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijos
komentuojami skaitomiausi rekomenduojami naujausi
 
 
(0) 2008-11-28 0
„Lancet“ žurnale išspausdintas tyrimas rodo, kad visuotinis ŽIV testas ir neuždelstas jo gydymas sumažintų AIDS sergančių žmonių kiekį net 95 procentais.
(3) 2008-11-25 0
Senosios Aleksandrijos bibliotekos buvo sau iškėlusios didžiulius tikslus – surinkti viso pasaulio žinias į vieną vietą. Panašų tikslą išsikėlė ir Europos Sąjunga, vystydama projektą Europeana – tik dabar pasaulio kultūrinis ir žinių paveldas bus sukoncentruotas skaitmeninėje erdvėje.
(2) 2008-11-17 0
Nuo šiol kompiuterinės įrangos draugiškumą aplinkai patvirtins specialus logotipas – „Green IT“ . Jis įvestas tam, kad iš tiesų ekologiškus kompiuterinius įrenginius būtų galima atskirti nuo tų, kurių ekologiškumas baigiasi ties rinkodara.
(6) 2008-11-06 -1
Populiarios interneto svetainės www.maps.lt kūrėja UAB „HNIT-BALTIC“ (HB) kartu su nevyriausybine organizacija VšĮ „Baltijos Aplinkos Forumas“ (BAF) inicijavo bendrą savanorišką aplinkosauginę veiklą - „Pranešk apie skriaudžiamą gamtą“.
(4) 2008-10-29 0
Interneto paieškos milžinė „Google" susitarė su didžiaisiais leidėjais ir įvairiais rašytojais dėl autorinėmis teisėmis apsaugotų knygų skelbimo internete, praneša „Reuters".
(0) 2008-10-24 0
Š.m. spalio 27 dieną, pirmadienį, Vilniaus viešbutyje „Le Merridien Vilon“ vyks vienos didžiausių pasaulio IT sprendimų bendrovių „Hewlett-Packard“ (HP) verslo infrastruktūrinių sprendimų konferencija, skirta IT profesionalams.
(0) 2008-10-22 0
Septintoji Europos mokslinių tyrimų programa skyrė 14 milijonų eurų ketverius metus truksiančiam projektui „euHeart”. Juo siekiama pagerinti širdies ir kraujagyslių ligų diagnostiką bei gydymą.
(1) 2008-10-21 0
Įvairūs gamintojai dažnai bando įrodyti, kad jų gaminama muzikos aparatūra nenusileidžia gyvam garsui. Tačiau Japonijos kompanija "Lead Sound" atkuriamo garso kokybės sąvoką nutarė kiek pastūmėti į priekį. Jos sukurtas virtualus orkestras "Sympho Canvas" susideda iš 64 garsiakalbių, išdėliotų salėje analogiška tvarka instrumentų padėčiai tikruose orkestruose.
(1) 2008-10-01 0
Nuo 2008 m. rugsėjo 30 d. pradeda veikti nauja svetainė www.cert.lt, kurioje interneto naudotojai ras patarimų kaip elgtis įvykus incidentui, aktualią su tinklų ir informacijos saugumu susijusią informaciją, teisės aktus, incidentų statistiką.
(2) 2008-09-30 0
Tarptautinė informacinių technologijų korporacija IBM kurs ir diegs viešojo transporto keleivių aptarnavimo sistemą Dubline. Elektroninio apmokėjimo sistema Airijos sostinės gyventojams ir svečiams leis keliauti visais autobusais, traukiniais ir tramvajais naudojantis išankstinio apmokėjimo elektroniniu bilietu.
(1) 2008-09-23 0
Pasaulinė IT inovacijų taikymo lyderė „Intel“ ir tinklo paieškos sistema „Yahoo!“ pristatė bendro darbo rezultatą – „Intel“ techninės įrangos architektūra grįstą sprendimą „Informacinių priedų kanalas“ (angl. Widget Channel).
(8) 2008-09-18 4
Internetas skverbiasi į mūsų gyvenimą kiekvieną dieną vis labiau ir labiau. Naujos technologijos leidžia ne tik susirasti reikiamą informaciją, tačiau ir stebėti TV programas, bei klausytis radijo stočių transliacijų tiesiog savo kompiuteryje ir netgi savo telefone.
(10) 2008-09-15 0
Optiniai kabeliai netolimoje ateityje gali įgyti naują konkurentą - žinoma, jei grupelei Italijos mokslininkų pavyks patvirtinti savo teiginį, jog jie pasiekė naują belaidžio duomenų perdavimo spartos rekordą. Tyrinėtojų teigimu, 12 valandų trukusio nepertraukiamo eksperimento metu jie pasiekė didesnę nei 1,2 terabito per sekundę spartą. Ankstesnis spartos rekordas priklauso korėjiečiams ir buvo lygus 160 gigabitų per sekundę.
(1) 2008-09-12 0
Kompanija "Hitachi" tapo viena iš vėliausiai į paieškos sistemų konkurencinę kovą įsijungusių dalyvių. Ji pristatė panašių nuotraukų ir piešinių paieškos variklį "GazoPa". Priešingai nei tipinės vaidų paieškos sistemos, "GazoPa" analizuoja ne metaduomenis, o spalvų ir formų panašumą. Kol kas neaišku, kokie motyvai paskatino kompaniją, daugiau žinomą kaip techninės įrangos gamintoją, imtis paieškos sistemų verslo, tačiau bent kol kas jų produkto koncepcija ...
(2) 2008-09-11 0
Berklyje esančio Kalifornijos universiteto mokslininkai pristatė naują paieškos variklį Infovell, pasak jų, sugebantį atrasti tai, ką praleidžia tokie paieškos gigantai kaip „Google“ ar „Yahoo“.

Jūsų požiūris

Aktyvios diskusijos