Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
Jūs esate čia: Pradžia » Visos temos » Iniciatyvos ir projektai
 
 

Iniciatyvos ir projektai

Žymės vieta žymių medyje:
Rodomi įrašai iš
visi straipsniai video
Archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijos
komentuojami skaitomiausi rekomenduojami naujausi
 
 
(0) 2014-10-18 39
Kinų fizikai pirmą kartą realizavo dirbtinį intelektą kvantiniame kompiuteryje. Mokslininkai pademonstravo kvantinį mašinos apmokymo algoritmą, o eksperimento metu buvo pasitelktas rašytinis tekstas.
(0) 2016-09-28 19
Australijos nacionalinio universiteto fizikai prie realybės priartino kvantinius kompiuterius: naujame eksperimente jie sugebėjo sustabdyti šviesos judėjimą.
(0) 2015-04-01 10
Daugumai šių dienų vartotojų nebereikia galvoti apie interneto duomenų srautą, kadangi mokamas fiksuotas mėnesinis mokestis. Tačiau naudojant mobilų Internetą, dar tenka pagalvoti apie taupymą.
(0) 2014-07-16 11
Stanfordo universiteto (JAV) mokslininkas Philip Wong pasiūlė daugiasluoksnio procesoriaus, sukurto iš grafeno nanovamzdelių, variantą.
(0) 2008-01-07 0
Sausio 7 d. oficialiai pradeda veikti vienintelė Lietuvoje specializuota sunkiosios technikos pirkimo/pardavimo internetinė svetainė mascus.lt. Tai Europoje lyderiaujanti viešosios prekybos vieta internete, kurioje yra didžiausias naudotos transporto, žemės ūkio, statybinės, kėlimo ir miškų technikos pasirinkimas.
(0) 2011-03-08 0
Mokslininkų grupei, vadovaujamai Bristolio universiteto (Jungtinė Karalystė) tyrėjų, pavyko sukurti naujas ateities fotoninių kvantinių kompiuterių sudedamąsias dalis, kurios užtikrintų kur kas mažesnį šių mašinų pagrindą sudarančių grandinių dydį.
(0) 2016-05-04 20
<i>Laukdami tradicinių kompiuterių revoliucijos, galime paspartinti kvantinių kompiuterių vystymąsi. IBM prijungė savo kvantinį kompiuterį prie interneto.</i>
(0) 2008-05-10 0
Japonijos kompanija "Sagawa Advance" biometrinių veido skeneriu technologiją pastūmėjo žingsneliu į priekį. Dabar šie įrenginiai be jokių problemų gali atskirti netgi du identiškus dvynius. Tai atliekama naudojant infraraudonųjų spindulių skenerį, kuris sugeba analizuoti netgi 40000 veido taškų. Kokiu gi tikslu kuriama tokia aparatūra?
(0) 2015-05-11 23
Teoriškai kvantiniai kompiuteriai gali simuliuoti molekulių susidūrimus tokiu lygiu, kuris viršija ir pačių galingiausių šių dienų superkompiuterių galimybes. Tokios simuliacijos gali visiškai pakeisti chemiją, biologiją ir medžiagų mokslą, tačiau iki šiol galimybės kurti kvantinius kompiuterius buvo ribotos, nes neišėjo padidinti kvantinių bitų skaičiaus, arba kubitų, kurie koduoja saugo ir pasiekia didelius duomenų kiekius.
(0) 2018-03-25 51
Pasaulis dabar keičiasi neįtikėtinu tempu, kartais per kelis dešimtmečius peršokdamas tiek, kam anksčiau prireikdavo šimtmečių. Leidinys „MIT Technology Review“ apžvelgė dešimt technologijų, kurios artimiausiu metu neatpažįstamai pakeis pasaulį.
(0) 2011-01-25 0
Tyrėjai iš Kopenhagos universiteto Nanomokslo centro Nilso Boro institute (Danija) kartu su kolegomis iš Japonijos aptiko, jog plonuose grafito vamzdeliuose elektronai pasižymi ypatinga judėjimo ir savo vidinio magnetinio lauko, dar vadinamu sukiniu, sąveika. Šis atradimas leidžia visiškai kitaip pažvelgti į elektronų sukinių valdymą – prognozuojamas kokybinis šuolis kuriant sukinių pagrindų veikiančią nanoelektroniką. Tokios svarbos rezultatai išspausdinti prestižinia...
(0) 2014-10-16 14
Mokslininkų grupė iš Australijos ir Japonijos, naudodami naują fizinę kubito realizaciją, pasiekė naują kvantinių skaičiavimų rekordą.
(0) 2007-08-28 0
Internetinei pokalbių programai „Skype“ vos daugiau nei ketveri, o ja jau naudojasi apie 220 mln. žmonių. Tačiau šįkart ne apie ją, ir ne apie nepatogumus, kuriuos vartotojai netaip seniai patyrė. Skype sukūrė Niklasas Zennstromas ir Janusas Friisas, tačiau vėliau už 2,1 mlrd. JAV dolerių savo kūrinį pardavė „eBay Inc.“. Bet panašu, jog šie du vyrukai nesiruošia išeiti į pogrindį ir pasimėgauti savo naujaisiais turtais. Jie ėmėsi kito projekto, kuris p...
(0) 2013-06-07 0
Nustatyti tikslią žmogaus psichinę būseną nelengva. Žinoma, jei šiuo reikalu užsiima kitas žmogus. Kompiuteris su tuo susidorotų daug lengviau, jei jame būtų patalpintas reikiamas algoritmas.
(0) 2008-08-29 0
Vilniaus verslo kolegija, kartu su septyniais kitų šalių partneriais, koordinuoja ir baigia įgyvendinti projektą EIT – E-mokymosi modulis – anglų kalba informacinių technologijų specialistams, kurio galutinis rezultatas - E-svetainė, kurioje bus patalpintos anglų kalbos pamokos.

Jūsų požiūris

Aktyvios diskusijos