Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
Jūs esate čia: Pradžia » Visos temos » Iniciatyvos ir projektai
 
 

Iniciatyvos ir projektai

Žymės vieta žymių medyje:
Rodomi įrašai iš
visi straipsniai video
Archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijos
komentuojami skaitomiausi rekomenduojami naujausi
 
 
(10) 2009-06-30 -1
Yale Universiteto mokslininkų vadovaujama komanda sukūrė pirmą elementarų kietosios būsenos (angl. solid-state) kvantinį procesorių. Tai - esminis pasiekimas kuriant kvantinius kompiuterius.
(10) 2008-09-15 0
Optiniai kabeliai netolimoje ateityje gali įgyti naują konkurentą - žinoma, jei grupelei Italijos mokslininkų pavyks patvirtinti savo teiginį, jog jie pasiekė naują belaidžio duomenų perdavimo spartos rekordą. Tyrinėtojų teigimu, 12 valandų trukusio nepertraukiamo eksperimento metu jie pasiekė didesnę nei 1,2 terabito per sekundę spartą. Ankstesnis spartos rekordas priklauso korėjiečiams ir buvo lygus 160 gigabitų per sekundę.
(10) 2008-08-07 0
Kol kas tokio kompiuterio nėra, ir daug kas abejoja, ar tokia idėja reali. Tačiau tokios abejonės neužgesina Masačūsetso Technologijų Instituto studentų ryžto - jie tvirtai nusistatę sukurti 12 dolerių kainuojantį asmeninį kompiuterį. Žinoma, į tokį įrenginį naujausių technologinių pasiekimų nesudėsi, tačiau 9-ojo dešimtmečio vidurį primenantis įrenginys gali būti daugiau nei pakankamas besivystančių šalių moksleiviams.
(9) 2015-03-04 -19
Tai rezultatai, galintys atnešti palengvėjimą milijonams vyrų.
(9) 2015-12-10 58
<i>Google <a href="http://googleresearch.blogspot.co.uk/2015/12/when-can-quantum-annealing-win.html">pateikė daugiau detalių</a> apie savo kvantinio skaičiavimo projektą, kurį vykdo drauge su NAS
(9) 2008-05-23 0
Kompanija „Microsoft“ išleido programą, kuri įspūdingiausius kosminius reginius atveria kiekvienam astronomijos mėgėjui, turinčiam kompiuterį. Įmonės vadovas Bilas Geitsas (Bill Gates) tikisi, kad įrankis „įkvėps jaunus žmones domėtis astronomija ir mokslu“.
(9) 2015-04-16 39
Šiandien „Facebook“ įkūrėjas Markas Zuckerbergas atskleidė kompanijos ateities planus. Grandioziškiausiai nuskambėjo kompanijos siekis Europai padovanoti nemokamo interneto galimybę.
(9) 2007-11-13 1
Pagaliau OLPC (One Laptop Per Child) projektas iš teorinės planavimo fazės pereina į praktinę – artimiausiu laiku šio projekto rėmuose pagaminti pigūs nešiojami kompiuteriai vaikams pasieks serijinę gamybą. Na, jeigu jau vienas iš pagrindinių parametrų kaina, tuomet savaime suprantama, jog naujuosius kompiuterius, pavadintus OLPC XO-1 gamins Kinija. Šis projektas įdomus ir unikalus ne tik gražiais tikslais, bet ir sudėtingais iššūkiais, kuriuos privalėjo įveikti organ...
(9) 2013-07-01 0
Fizikas Yok Khin Yap iš Mičigano technologinio universiteto (JAV) pasiūlė savo alternatyvą silicio tranzistoriui, praneša puslapis Daily tech. Jam kilo idėja išdėstyti kvantinius taškus ant izoliuoto pagrindo, o elektros srovė, jei tik pakankama įtampa, turėtų judėti tarp taškų dėl tuneliavimo efekto.
(9) 2007-12-07 0
Kompanija IBM padarė didelį žingsnį į priekį kuriant naujos kartos superkompiuterius. Kompanijos darbuotojams pavyko sukurti ultrakompaktinį elektrooptinį moduliatorių, sugebantį duomenis konvertuoti 10 gigabitų į sekundę greičiu. Ir nors greičio rezultatai yra daugiau nei įspūdingi, pačių IBM darbuotojų nuomone svarbiausias naujojo moduliatoriaus parametras – labai nedideli matmenys.
(9) 2011-03-23 0
Bendrovė „Microsoft" pranešė išardžiusi „Rustock“ pavadintą „botnetą" – iš užkrėstų kompiuterių sudarytą ir iš centrinių serverių valdomą tinklą. Oficialiame „Microsoft TechNet“ tinklaraštyje skelbiama, kad šiame tinkle buvo daugiau kaip milijonas „zombiais" paverstų kompiuterių.
(8) 2011-05-11 0
Kompanija „Google“ antradienį pristatė naują paslaugą muzikos mylėtojams – virtualų grotuvą „Google Music“.
(8) 2017-09-06 34
<em><aside class="alien" style="display:none"></aside> Tyrėjai Australijoje sukūrė naują kubito – kvantinių kompiuterių statybinio bloko – tipą, kurį naudojant, jų teigimu, įmanoma gami
(8) 2014-06-17 26
Skelbiama, kad „Hewlett-Packard“ kompanija kuria naujus galingus kompiuterius, kuriuose realiai bus išbandomi naujausi „HP Labs“ tyrėjų padalinio techniniai sprendimai – memristoriai ir „Silicon Photonics“ technologija.
(8) 2011-02-17 0
Pasak Vurzburgo universiteto (Vokietija) fizikos profesoriaus Lorenso Molenkampo (Laurens Molenkamp), silicio pagrindu loginius įtaisus kurianti pramonė greitu laiku išsikvėps, nes tokiems įrenginiams nepaliaujamai mažėjant, susiduriama su įvairiais keblumais. L. Molenkampas kartu su mokslininkų komanda tyrė, kaip būtų galima patobulinti tokias logines mašinas kaip, pavyzdžiui, kompiuterius, panaudojant skirtingas medžiagas ir darinius.

Jūsų požiūris

Aktyvios diskusijos