Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
Jūs esate čia: Pradžia » Visos temos » Iniciatyvos ir projektai
 
 

Iniciatyvos ir projektai

Žymės vieta žymių medyje:
Rodomi įrašai iš
visi straipsniai video
Archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijos
komentuojami skaitomiausi rekomenduojami naujausi
 
 
(8) 2008-09-18 4
Internetas skverbiasi į mūsų gyvenimą kiekvieną dieną vis labiau ir labiau. Naujos technologijos leidžia ne tik susirasti reikiamą informaciją, tačiau ir stebėti TV programas, bei klausytis radijo stočių transliacijų tiesiog savo kompiuteryje ir netgi savo telefone.
(8) 2014-06-17 26
Skelbiama, kad „Hewlett-Packard“ kompanija kuria naujus galingus kompiuterius, kuriuose realiai bus išbandomi naujausi „HP Labs“ tyrėjų padalinio techniniai sprendimai – memristoriai ir „Silicon Photonics“ technologija.
(8) 2011-02-17 0
Pasak Vurzburgo universiteto (Vokietija) fizikos profesoriaus Lorenso Molenkampo (Laurens Molenkamp), silicio pagrindu loginius įtaisus kurianti pramonė greitu laiku išsikvėps, nes tokiems įrenginiams nepaliaujamai mažėjant, susiduriama su įvairiais keblumais. L. Molenkampas kartu su mokslininkų komanda tyrė, kaip būtų galima patobulinti tokias logines mašinas kaip, pavyzdžiui, kompiuterius, panaudojant skirtingas medžiagas ir darinius.
(7) 2012-09-27 0
Trečiadienį Policijos departamente pristatytas naujas e-projektas „Mobilusis inspektorius“. Pasak Vidaus reikalų ministerijos pranešimo, vykdant projektą bus sudarytos sąlygos operatyviau forminti viešosios tvarkos pažeidimus, pranešimus apie įvykius, gauti informaciją iš įvairių duomenų bazių, mat pareigūnai galės tai atlikti tiesiog gatvėje, naudodami planšetinius kompiuterius.
(7) 2016-05-16 53
„Nature Communications“ publikuotame tyrime Bristolio ir Vakarų Australijos universitetų mokslininkai parodė, kad net ir primityviausi kvantinių kompiuterių procesoriai su vos keletu kubitų nukonkuravo tradicinius, rašo futurism.com.
(7) 2013-06-18 0
Antradienį buvo pristatyta nacionalinė elektroninė sistema – el. pristatymas. Naudojantis el. pristatymo sistema registruotąją valstybinių institucijų korespondenciją nuo šiol galima gauti ir siųsti internetu. Prie sistemos galima prisijungti interneto adresu www.epristatymas.lt.
(7) 2010-04-11 0
Japonijoje dirbančių mokslininkų komandos sukurtas įtaisas "iFeel-IM" imituoja įvairius pojūčius, tokius kaip širdies plakimas, apkabinimas ir lietimas pirštais, o tokius potyrius juos dėvinčiam asmeniui gali perduoti su juo bendraujantys internautai.
(7) 2011-08-14 0
Jau keliolika metų kvantiniai kompiuteriai yra vadinami šventuoju kvantinių technologijų graliu. Kuomet įprastinis kompiuteris turi atlikti tam tikras užduotis, jis jas gali apdoroti tiktai vieną po kitos. Visiškai priešinga situacija, kuomet kalbame apie kvantines mašinas, mat šios vienu metu gali užimti kelias skirtingas būsenas – tokiu būdu atsiranda galimybė išbandyti kelis uždavinio sprendimus iškart, o tai leidžia rasti teisingą atsakymą sparčiau, nei kada nors p...
(7) 2008-04-09 0
Tai gali skambėti tarsi rizikinga idėja, tačiau IBM naujasis "Power 575" superkompiuteris naudoja mikroschemų lygmens procesorių aušinimą vandeniu. Kodiniu pavadinimu "Hydro Cluster" pramintoje mašinoje yra panaudoti 448 naujieji 5GHz POWER6 procesoriai. Video pasakojama apie IBM planus ateityje aušinantį vandenį priartinti dar arčiau mikroschemos paviršiaus. Kompiuteris surinktas Makso Planko plazmos tyrimų institute Vokietijoje.
(7) 2009-06-07 0
Kartą viename seminare aptariant Informacinių technologijų Nacionalinės kompleksinės programos projektą, profesorius N. pagrįstai paklausė programos rengėjų: „Jūsų programoje trūksta fundamentaliųjų tyrimų – ar netikslinga būtų įtraukti į ją kvantinių kompiuterių tyrimų kryptį?“
(7) 2009-12-07 0
JAV Gynybos departamentas skyrė 40 tūkstančių dolerių prizą informacijos sklaidos šiuolaikinėje visuomenėje eksperimente geriausiai pasirodžiusiai komandai.
(7) 2010-04-06 0
Daugeliui šių vaikų niekada neteko liesti kompiuterio. Daugelis jų šio daikto netgi nematė. Tačiau nevyriausybinės organizacijos „One Laptop Per Child“ projekto etapų dėka netrukus jie galės į namus parsinešti po specialų, vaikų reikmėms pritaikytą nešiojamąjį kompiuterį XO; į namus, kuriuose paprastai nėra netgi telefono ryšio ar televizoriaus. Dažnai netgi elektros.
(7) 2015-03-02 16
Internetas yra tarsi milžiniškas informacijos šiukšlynas, kuriame pasitaiko tiesos perlų. Į pirmus „Google“ paieškos rezultatų puslapius nesunkiai prasiskverbia svetainės, kurios ragina neskiepyti savo vaikų bauginant autizmo šmėkla, o jokiais faktais nepagrįstos naujienos internetu plinta tarsi gaisras sausros nukamuotame miške. „Google“ ruošia priešnuodį – ketina svetaines reitinguoti pagal tai, kiek jose tiesos.
(7) 2015-12-09 17
„Pirmąsias dienas, kai liaujiesi vartojęs angliavandenius, smegenys kelia streiką ir sako, kad nedirbs, mat visą laiką tu jai algą mokėjai popieriniais pinigais, o dabar staiga natūrinius mainus pradedi, bulvėmis atsiskaitinėji – nebeduodi gliukozės, prie kurios jos buvo pripratusios, ir liepi vartoti ketonus.
(7) 2015-04-08 33
Duok žmogui žuvies ir jis bus sotus visą dieną, išmokyk žmogų žvejoti ir jis bus sotus visą gyvenimą. Šią patarlę nusprendęs patikrinti programuotojas Patrickas McConlogue 2013-ųjų rugpjūtį benamiui Leo Grandui pateikė neeilinį pasiūlymą: pasiimti 100 dolerių grynais, arba per du mėnesius išmokti programuoti. L.Grandas pasirinko pamokas. Kaip jo gyvenimas pasikeitė per pusantrų metų?

Jūsų požiūris

Aktyvios diskusijos