Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
Jūs esate čia: Pradžia » Visos temos » Iniciatyvos ir projektai
 
 

Iniciatyvos ir projektai

Žymės vieta žymių medyje:
Rodomi įrašai iš
visi straipsniai video
Archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijos
komentuojami skaitomiausi rekomenduojami naujausi
 
 
(7) 2012-09-28 0
Debiutavo internetinis projektas „NotFound.org“, siūlantis interneto svetainių administratoriams tarnybiniame naršyklės pranešime apie nerastą puslapį (404 klaida), rodomą pagal HTTP protokolą, skelbti pranešimus apie dingusius vaikus, pranešė BBC.
(7) 2014-10-24 55
<i>Pir­mie­siems kvan­ti­niams kom­piu­te­riams jau pa­si­ro­džius rin­ko­je, o dau­ge­liui ža­dant ženg­ti ten ar­ti­miau­siu me­tu, ar jau tu­rė­tu­me trauk­tis pi­ni­g
(7) 2008-03-27 0
Panaudoję šviesos technologijas mokslininkai sugebėjo stiklą paversti trimate informacijos saugojimo priemone. Šis laimėjimas gali būti didelis žingsnis kuriant naujas kompiuterinės atminties gamybos technologijas, leisiančias išsaugoti terabitus duomenų viename tokios medžiagos kubiniame centimetre.
(7) 2010-05-05 0
Koncepciniai automobilių modeliai jau nieko nestebina - tai gana įprastos gamintojų pastangos ieškoti naujų techninių ir dizaino sprendimų. Tačiau fantaziją bando lavinti ne tik automobilių inžinieriai, bet ir nešiojamų kompiuterių kūrėjai.
(7) 2014-05-05 1
Internete populiarėjančioje svetainėje galima realistiškai pajausti, ką reiškia skęsti vandenyne. Interaktyvioje svetainėje rekomenduojama užsidėti ausines, o vaizdą paleisti viso ekrano rėžimu.
(7) 2012-09-27 0
Trečiadienį Policijos departamente pristatytas naujas e-projektas „Mobilusis inspektorius“. Pasak Vidaus reikalų ministerijos pranešimo, vykdant projektą bus sudarytos sąlygos operatyviau forminti viešosios tvarkos pažeidimus, pranešimus apie įvykius, gauti informaciją iš įvairių duomenų bazių, mat pareigūnai galės tai atlikti tiesiog gatvėje, naudodami planšetinius kompiuterius.
(6) 2010-01-17 0
Bendrovė IBM pranešė pradėjusi įgyvendinti ateities miesto viziją JAV Chesapeake gyvenvietėje, dydžiu prilygstančioje Klaipėdai. Sumaniosios IBM technologijos ir centralizuotas valdymas iš esmės pakeis transporto, vandentiekio, viešosios tvarkos tarnybų, gyvenamųjų ir poilsio zonų administravimą, teigiama IBM pranešime.
(6) 2014-06-11 3
JAV bendrovė sukūrė apsauginę antklodę, kuri padėtų vaikams išgyventi susišaudymo ar tokių stichinių nelaimių, kaip tornadas metu. Neperšaunamas kilimėlis „ProTecht“ yra skirtas apsaugoti mažamečius nuo galimų grėsmių mokykloje.
(6) 2011-05-10 0
Žaidimų kūrėjas ir vienas iš bendrovės „Frontier Developments“ įkūrėjų iš Didžiosios Britanijos Davidas Brabenas sukūrė mažą ir labai pigų kompiuterį „Raspberry Pi“.
(6) 2008-09-08 0
Kompanijos "Google" teigimu, jų naujausias šių metų rugsėjo 6 dieną startavęs ir sėkmingai orbitą pasiekęs palydovas "GeoEye-1" dabartiniu metu turi didžiausios skiriamosios gebos fotografinę įrangą visų komercinių palydovų tarpe. Tiesa, yra viena, tačiau gan neįprasta smulkmena: palydovą visiškai kontroliuoja JAV Gynybos ministerijos žvalgybos padalinys.
(6) 2014-05-26 39
Trečiadienį kai kuriuos „Facebook“ vartotojus pasiekė žinia, kad iš „Facebook“ pagaliau pašalinta prieš Lietuvą nukreiptą informaciją skelbusi vartotojų grupė „За правое дело. Русские Литвы, соединяйтесь“ (Už teisingą reikalą. Lietuvos rusai, vienykitės). Tai jau antroji vartotojų pageidavimu praeitą savaitę uždaryta Lietuvą kiršinančią informaciją skelbusi grupė.
(6) 2014-10-02 28
Socialinis tinklas „Ello“ kiekvieną valandą sulaukia iki 31 tūkst. naujų vartotojų. Kiek mažiau nei prieš keletą mėnesių iš uždaro visiems prieinamu tapęs „Ello“ vartotojus traukia tuo, kad žada nerodyti reklamų ir reklamdaviams nepardavinėti vartotojų duomenų.
(6) 2018-01-13 40
CES 2018 parodos metu „Intel“ atskleidė, kad dirba ties revoliuciniu neuromorfiniu besimokančiu lustu, skirtu dirbtinio intelekto užduotims – „Loihi“.
(6) 2011-04-07 0
JAV Gynybos departamentas sukūrė kompiuterinio modeliavimo technologiją, kuri turi padėti Amerikos karo laivynui sekti jūroje priešo povandeninius laivus. Kariškiai prašo kompiuterinių žaidimų mėgėjų ją išbandyti ir padėti patobulinti.
(6) 2008-11-06 -1
Populiarios interneto svetainės www.maps.lt kūrėja UAB „HNIT-BALTIC“ (HB) kartu su nevyriausybine organizacija VšĮ „Baltijos Aplinkos Forumas“ (BAF) inicijavo bendrą savanorišką aplinkosauginę veiklą - „Pranešk apie skriaudžiamą gamtą“.

Jūsų požiūris

Aktyvios diskusijos