Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
Jūs esate čia: Pradžia » Visos temos » Iniciatyvos ir projektai
 
 

Iniciatyvos ir projektai

Žymės vieta žymių medyje:
Rodomi įrašai iš
visi straipsniai video
Archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijos
komentuojami skaitomiausi rekomenduojami naujausi
 
 
(73) 2011-03-02 0
Šią savaitę paskelbta akcija „Interneto savaitė 2011“ siekiama atkreipti dėmesį į e. įgūdžių svarbą ir specialistų trūkumą. Viena didžiausių pastarojo meto problemų – vis didėjantis informacijos ir ryšių technologijų (IRT) specialistų trūkumas.
(32) 2011-07-12 -1
Londone studijuojantis lietuvis Julijonas Urbonas suprojektavo mirties karuselės koncepciją – įrenginį savanoriškam gyvybės nutraukimui (eutanazijos aktui). Dizaineriu, rašytoju, menininku, inžinieriumi prisistatantis J. Urbonas savo kūrinį pavadino „Euthanasia Coaster“ („Eutanazijos kalneliai“).
(29) 2011-01-05 1
Tai gali tapti vienu ambicingiausių kompiuterinių projektų istorijoje. Tarptautinė mokslininkų grupė siekia sukurti simuliatorių, kuris galėtų atkartoti visus Žemėje vykstančius procesus – nuo globalių orų schemų ir ligų plitimo iki tarptautinių finansinių transakcijų ar transporto spūsčių didžiuosiuose keliuose.
(18) 2011-07-05 0
Nepaisant visų kompiuterių gamintojų lūkesčių, kompiuteriai kol kas labai lėtai išstumia popierinius vadovėlius ir sąsiuvinius. Tačiau Pietų Korėja nutarė iki 2015 metaų mokymąsi paversti skaitmeniniu. Tai turėtų pradžiuginti kompanija „Samsung“, kuri įsikūrusi būtent šioje šalyje.
(13) 2011-01-24 0
Nuo šiol, žvelgdami pro savo namų langus, žmonės galės mėgautis bet kurios kada nors nufotografuotos ar nufilmuotos geografinės vietos vaizdais. Tokį dalyką įmanomu pavertė Kalifornijos Silicio slėnyje (JAV) įsikūrusi nedidelė bendrovė “Winscape”. Virtualūs šios bendrovės gaminami langai yra sukurti taip, kad, projektuodami tokių vietų, kaip Didysis kanjonas ar Tadžmahalas vaizdus, namų savininkams leistų pasijusti tarsi gyvenant pro virtualiuosius langus regimos...
(11) 2011-01-10 0
Britų valdžia demonstruoja susirūpinimą savo piliečių sveikata. Nuo naujųjų metų rūkaliams, ketinantiems atsikratyti žalingo įpročio, siūlomi nemokami nikotino pleistrai. Be to, startuoja valdžios sumanyta sveikatingumo programa „Great Swapathon“, kurios metu šeimoms bus išdalinta talonų už 250 milijonus svarų, taip tikintis paskatinti žmones maitintis sveikai ir mankštintis, skelbia BBC.
(9) 2011-03-23 0
Bendrovė „Microsoft" pranešė išardžiusi „Rustock“ pavadintą „botnetą" – iš užkrėstų kompiuterių sudarytą ir iš centrinių serverių valdomą tinklą. Oficialiame „Microsoft TechNet“ tinklaraštyje skelbiama, kad šiame tinkle buvo daugiau kaip milijonas „zombiais" paverstų kompiuterių.
(8) 2011-05-11 0
Kompanija „Google“ antradienį pristatė naują paslaugą muzikos mylėtojams – virtualų grotuvą „Google Music“.
(8) 2011-02-17 0
Pasak Vurzburgo universiteto (Vokietija) fizikos profesoriaus Lorenso Molenkampo (Laurens Molenkamp), silicio pagrindu loginius įtaisus kurianti pramonė greitu laiku išsikvėps, nes tokiems įrenginiams nepaliaujamai mažėjant, susiduriama su įvairiais keblumais. L. Molenkampas kartu su mokslininkų komanda tyrė, kaip būtų galima patobulinti tokias logines mašinas kaip, pavyzdžiui, kompiuterius, panaudojant skirtingas medžiagas ir darinius.
(8) 2011-06-23 0
Mokslininkas Henry Markramas pasiryžęs sukurti didžiausią pasaulyje kompiuterį, kuris imituotų žmogaus smegenis.
(7) 2011-08-14 0
Jau keliolika metų kvantiniai kompiuteriai yra vadinami šventuoju kvantinių technologijų graliu. Kuomet įprastinis kompiuteris turi atlikti tam tikras užduotis, jis jas gali apdoroti tiktai vieną po kitos. Visiškai priešinga situacija, kuomet kalbame apie kvantines mašinas, mat šios vienu metu gali užimti kelias skirtingas būsenas – tokiu būdu atsiranda galimybė išbandyti kelis uždavinio sprendimus iškart, o tai leidžia rasti teisingą atsakymą sparčiau, nei kada nors p...
(6) 2011-01-10 0
Daugiau kaip 100 mln. Indijoje gyvenančių mokinių personaliniai kompiuteriai – nereali svajonė, kadangi jų mokyklos neturi elektros energijos tiekimo.
(6) 2011-05-10 0
Žaidimų kūrėjas ir vienas iš bendrovės „Frontier Developments“ įkūrėjų iš Didžiosios Britanijos Davidas Brabenas sukūrė mažą ir labai pigų kompiuterį „Raspberry Pi“.
(6) 2011-04-07 0
JAV Gynybos departamentas sukūrė kompiuterinio modeliavimo technologiją, kuri turi padėti Amerikos karo laivynui sekti jūroje priešo povandeninius laivus. Kariškiai prašo kompiuterinių žaidimų mėgėjų ją išbandyti ir padėti patobulinti.
(5) 2011-09-09 0
Taip Lietuva žengė svarbų žingsnį vystant elektroninės valdžios vystymo sprendimus ir prisijungė prie pirmaujančių Europos šalių. Ministras Pirmininkas Andrius Kubilius ir ministrai trečiadienį padėjo pirmuosius elektroninius parašus ant Vyriausybės priimtų teisės aktų, praneša ELTA.

Jūsų požiūris

Aktyvios diskusijos