Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
Jūs esate čia: Pradžia » Visos temos » Iniciatyvos ir projektai
 
 

Iniciatyvos ir projektai

Žymės vieta žymių medyje:
Rodomi įrašai iš
visi straipsniai video
Archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijos
komentuojami skaitomiausi rekomenduojami naujausi
 
 
(9) 2015-03-04 -19
Tai rezultatai, galintys atnešti palengvėjimą milijonams vyrų.
(31) 2010-10-11 2
Po to kai šių metų Nobelio fizikos premija atiteko grafeno atradėjams Andre Geimui ir Kostya Novoselovui, susidomėjimas šia unikalia anglies atmaina dar labiau padidėjo. Šia proga žurnalas „Popular Science“ pabandė surašyti pagrindines technologijų plėtros sritis, kuriose grafenui planuojamas didžiausias dėmesys.
(1) 2015-05-25 25
Kompiuterinių tyrimų kompanija „Wolfram Research“ sukūrė ir interneto naršytojams leidžia išbandyti naują tinklalapį, kuris esą gali atpažinti bet kokius nuotraukoje esančius objektus.
(32) 2011-07-12 -1
Londone studijuojantis lietuvis Julijonas Urbonas suprojektavo mirties karuselės koncepciją – įrenginį savanoriškam gyvybės nutraukimui (eutanazijos aktui). Dizaineriu, rašytoju, menininku, inžinieriumi prisistatantis J. Urbonas savo kūrinį pavadino „Euthanasia Coaster“ („Eutanazijos kalneliai“).
(3) 2014-06-20 22
Iki šiol vienintelis būdas iš arti pažinti žmogaus anatomiją buvo skrosti lavonus. Tačiau nuo šiol medicinos studentai ir kiti entuziastai galės tyrinėti kūno sandarą neišėję iš namų.
(0) 2014-10-30 27
Mokslininkai labai mažai žino apie tai, kaip vandenyje ỹra negyvi kūnai. Norėdami perprasti šį procesą, jie atliko neįprastą eksperimentą: stebėjo į jūros dugną nuleistą paskerstą kiaulę, kurios sandara labiausiai panaši į žmogaus.
(12) 2017-11-17 7
Daug pacientų, lapkritį bandę šalies vaistinėse įsigyti jiems reikalingų vaistų, nemaloniai nustebo: vaistininkai juos informavo, kad jų norimą vaistą įsigyti galima tik su receptu. Kai kuriems pirkėjams dar „pasisekė“: vaistininkai vaistą jiems pardavė, bet liepė kitąkart būtinai turėti receptą. Kitiems vaistai apskritai nebuvo parduoti. 15min domėjosi, kokius vaistus, kuriuos pacientai buvo įpratę įsigyti be recepto, iš tikrųjų galima įsigyti tik su receptu.
(17) 2014-04-22 17
Įsivaizduokite išradimą, kuris leistų tobulai nuspėti orus, sukurti mąstančias mašinas ar net atrasti nežemišką civilizaciją. Tokių svajonių būta daug, apie tai kalbama ir to siekiama. Tačiau kanadiečių mokslininkai skelbia, kad visa tai ir dar daugiau žmonija galės padaryti jau labai greitai, o tas ilgai lauktas išradimas – kvantinis kompiuteris.
(30) 2009-01-25 0
Mokslininkai žengė žingsnį arčiau link teleportacijos technologijos sukūrimo. Tiesa, kol kas negalima šokinėti per galaktikas, ar "paprasčiausiai" perkelti žmones iš vienos vietos į kitą, tačiau pirmą kartą istorijoje pavyko teleportuoti informaciją tarp dviejų atomų, nutolusių maždaug vieno metro atstumu vienas nuo kito.
(26) 2010-02-20 3
„Google“ inžinierius Billas Buzbee nesidomi serijinės gamybos kompiuteriais: jo aistra – savadarbiai, skelbia „PC World“.
(15) 2010-08-10 0
Ateityje tatuiruotės gali tapti ne tik kūno papuošalu. Jos gali virsti informacijos perdavimo būdu. Ir ne grafinės, o skaitmeninės. To įrodymas – „Dattoo“ tatuiruotė.
(4) 2013-05-12 0
<p style="font-style:italic">Pirmą kartą komercinis kvantų kompiuteris varžėsi su įprastiniu kompiuteriu – kvantinis įtaisas privertė įprastą kompiuterį ryti dulkes.</p>
(7) 2014-10-24 55
<i>Pir­mie­siems kvan­ti­niams kom­piu­te­riams jau pa­si­ro­džius rin­ko­je, o dau­ge­liui ža­dant ženg­ti ten ar­ti­miau­siu me­tu, ar jau tu­rė­tu­me trauk­tis pi­ni­g
(11) 2007-12-22 -1
Vytauto Didžiojo universitetas kartu su partneriais sukūrė internetinę teksto vertimo programą, kuri gali versti ne tik pavienius žodžius kaip paprastas žodynas, bet ir sakinius. Kol kas ši sistema verčia iš anglų į lietuvių kalbą, gali išversti ir tiesiog į naršyklės langą įkeltus tekstus, ir visus interneto tinklalapius – tereikia nurodyti jų adresą.

Jūsų požiūris

Aktyvios diskusijos