Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
Jūs esate čia: Pradžia » Visos temos » Iniciatyvos ir projektai
 
 

Iniciatyvos ir projektai

Žymės vieta žymių medyje:
Rodomi įrašai iš
visi straipsniai video
Archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijos
komentuojami skaitomiausi rekomenduojami naujausi
 
 
(73) 2011-03-02 0
Šią savaitę paskelbta akcija „Interneto savaitė 2011“ siekiama atkreipti dėmesį į e. įgūdžių svarbą ir specialistų trūkumą. Viena didžiausių pastarojo meto problemų – vis didėjantis informacijos ir ryšių technologijų (IRT) specialistų trūkumas.
(55) 2009-11-05 0
Seimo Darbo partijos frakcijos nariai teikia Seimui rezoliuciją, raginančią valstybės įstaigas pereiti prie atvirojo kodo programinės įrangos ir taip nuo kitų metų apie 70 proc. sumažinti valstybės ir savivaldybių biudžeto išlaidas programinei įrangai.
(36) 2010-12-17 0
Pasaulinis laukinės gamtos fondas (World Wildlife Fund) pasiūlė naują dokumentų saugojimo formatą, kuris, kaip manoma, nors ir nežymiai, leis apsaugoti miškus nuo kirtimų.
(32) 2011-07-12 -1
Londone studijuojantis lietuvis Julijonas Urbonas suprojektavo mirties karuselės koncepciją – įrenginį savanoriškam gyvybės nutraukimui (eutanazijos aktui). Dizaineriu, rašytoju, menininku, inžinieriumi prisistatantis J. Urbonas savo kūrinį pavadino „Euthanasia Coaster“ („Eutanazijos kalneliai“).
(31) 2008-07-28 0
Programuotojų grupė, kurios keli nariai anksčiau darbavosi „Google“, pristatė naują interneto paieškos sistemą, konkuruosiančią su buvusio darbdavio paslaugomis. Tiesa, jų laukia nelengvas darbas keičiant susiformavusius interneto vartotojų įpročius, rašo "Reuters".
(31) 2010-10-11 2
Po to kai šių metų Nobelio fizikos premija atiteko grafeno atradėjams Andre Geimui ir Kostya Novoselovui, susidomėjimas šia unikalia anglies atmaina dar labiau padidėjo. Šia proga žurnalas „Popular Science“ pabandė surašyti pagrindines technologijų plėtros sritis, kuriose grafenui planuojamas didžiausias dėmesys.
(30) 2009-01-25 -1
Mokslininkai žengė žingsnį arčiau link teleportacijos technologijos sukūrimo. Tiesa, kol kas negalima šokinėti per galaktikas, ar "paprasčiausiai" perkelti žmones iš vienos vietos į kitą, tačiau pirmą kartą istorijoje pavyko teleportuoti informaciją tarp dviejų atomų, nutolusių maždaug vieno metro atstumu vienas nuo kito.
(29) 2011-01-05 1
Tai gali tapti vienu ambicingiausių kompiuterinių projektų istorijoje. Tarptautinė mokslininkų grupė siekia sukurti simuliatorių, kuris galėtų atkartoti visus Žemėje vykstančius procesus – nuo globalių orų schemų ir ligų plitimo iki tarptautinių finansinių transakcijų ar transporto spūsčių didžiuosiuose keliuose.
(26) 2010-02-20 3
„Google“ inžinierius Billas Buzbee nesidomi serijinės gamybos kompiuteriais: jo aistra – savadarbiai, skelbia „PC World“.
(25) 2008-08-21 0
Kompiuteriniuose žaidimuose ir filmuose pradeda pasirodyti neįtikėtinai gyvai atrodantys animaciniai personažai - visa tai dėka naujos "image metrics" pavadinimu žinomos technologijos. Emily - nuotraukoje ir video rodoma moteris sukurta pasianudojant šia trimačio modeliavimo technologija, atkuriančia pačias smulkiausias veido išraiškos dalis. Tai yra viena pirmųjų skaitmeniniu būdu sukurtų personažų, peržengusių ilgai gyvavusį mažo animacijos realistiškumo barjerą.
(24) 2007-11-28 17
Tai naujoviška anglų kalbos mokymo priemonė lietuviams. 15 pamokų, kurias reikia išmokti atmintinai, tiesiog klausydami. 6000 anglų kalbos žodžių ir frazių, pateiktų patentuota seka (vienoje pamokoje apie 400),- būtinas minimumas norint angliškai laisvai kalbėti ir suprasti. Atspindimos visos gyvenimo situacijos,-tai duomenų bazė, kurią turėdami atmintyje, galėsite bendrauti, skaityti laikraščius ir knygas, žiūrėti
TV ir filmus.
(23) 2012-10-01 0
Prieš rinkimus vis dažniau ir dažniau girdime kalbas apie e-balsavimą – specialią balsavimo sistemą, kuri leistų priimti ir apdoroti piliečių balsus internetu, o ne skaičiuojant popierinius biuletenius. Tokią sistemą pirmieji pasaulyje išbandė mūsų kaimynai estai dar 2009 metais ir parodė pasauliui, kad e-balsavimas yra įmanomas.
(21) 2009-06-14 0
Fondas „One Laptop Per Child“ dalys nešiojamuosius kompiuterius Australijos aborigenų vaikams, praneša „CrunchGear“. Elko salos, esančios už 1900 km į šiaurės vakarus nuo Sidnėjaus, gyventojams jau išsiųsta du tūkstančiai nešiojamųjų kompiuterių.
(20) 2008-03-14 0
Bendrovės „News Corp.“ ir „NBC Universal“ oficialiai pristatė vaizdo portalą „Hulu“, kuris turėtų tapti „YouTube“ konkurentu, pranešė CNBC. Naujai atsidariusioje svetainėje vartotojai ras daugiau nei 250 populiarių TV serialų, tokių kaip „Simpsonai“ ar „Bafi, vampyrų žudikė“ bei 100 pilnametražių filmų, pavyzdžiui, „Malholando uolą“.
(18) 2011-07-05 0
Nepaisant visų kompiuterių gamintojų lūkesčių, kompiuteriai kol kas labai lėtai išstumia popierinius vadovėlius ir sąsiuvinius. Tačiau Pietų Korėja nutarė iki 2015 metaų mokymąsi paversti skaitmeniniu. Tai turėtų pradžiuginti kompanija „Samsung“, kuri įsikūrusi būtent šioje šalyje.

Jūsų požiūris

Aktyvios diskusijos