Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
Jūs esate čia: Pradžia » Visos temos » Inkilai
 
 

Inkilai

Žymės vieta žymių medyje:
Rodomi įrašai iš
visi straipsniai video
Archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijos
komentuojami skaitomiausi rekomenduojami naujausi
 
 
(1) 2013-05-30 0
Nuo 1985 metų Klaipėdos miesto daugiaaukščiuose pastatuose registruojami perintys pelėsakaliai. 2012 m. pavasarį buvo pradėtas renovuoti vienas iš pelėsakalių pamėgtų pastatų Klaipėdos mieste. Vykdant renovaciją buvo užsandarintos nišos, kuriose perėdavo pelėsakaliai.
(1) 2011-10-18 0
Sostinės Neries pakrantėje sekmadienį iškelti inkilai į Lietuvos Raudonąją knygą įrašytiems didiesiems dančiasnapiams. Prie upės, ties Žirmūnais, nebeliko medžių su didelėmis drevėmis, kuriose peri reta ir saugoma vandens paukščių rūšis.
(0) 2011-04-18 2
Savaitgalį su sužavėjimu stebėję kaip zylės krovė lizdą, internetinio „Euronics“ inkilo gerbėjai pirmadienį buvo šokiruoti pamatę, kaip varnėnas visą mėlynųjų zylių triūsą meta lauk. Kaip „Euronics‘ui“ sakė Lietuvos ornitologų draugijos direktorius Liutauras Raudonikis, toks lizdo užkariavimas normalus reiškinys.
(2) 2010-04-02 2
Yra daug įvairiausių inkilų formų ir jų pagaminimo būdų. Bene populiariausi yra uoksiniai ir lentiniai inkilai. Juos ir siūlytume gaminti, o pačius gamybos principus apžvelgsime šiame straipsnyje.
(8) 2010-01-09 70
Šaltos ir snieguotos žiemos yra tikras išbandymų metas mūsų krašte žiemoti pasilikusiems paukščiams: sniegas uždengia ir taip negausias maisto atsargas, o paspaudęs šaltukas jas dar tvirčiau užrakina ir padaro sunkiai pasiekiamas.
(5) 2009-07-03 1
Ateityje netgi mūsų plunksnuotieji draugai gali pradėti naudotis alternatyviaisiais energijos šaltiniais. Šis dizaino kompanijos "Studio Oooms" sukurtas inkilas ant stogo turi sumontuotus fotogalvaninius elementus, o nutūpti skirtas permatomas strypelis įsižiebia naktį - taip priviliojama vabzdžių sotiems "naktipiečiams".
(0) 2009-03-23 2
Sulaukėme pavasario lygiadienio, kasdien sugrįžta vis daugiau paukščių. Ornitologas mėgėjas-žieduotojas, inkilų gamybos entuziastas Darius Musteikis stebisi, kad žmonės daugiausia dėmesio skiria varnėnams – dažniausiai inkilai daromi tik jiems.

Jūsų požiūris

Aktyvios diskusijos