Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
Jūs esate čia: Pradžia » Visos temos » Inovacijų verslo tendencijos Lietuvoje
 
 

Inovacijų verslo tendencijos Lietuvoje

Žymės vieta žymių medyje:
Rodomi įrašai iš
visi straipsniai video
Archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijos
komentuojami skaitomiausi rekomenduojami naujausi
 
 
(11) 2014-06-05 11
Nauja transporto rūšis sostinėje turėtų būti greitieji autobusai – tai rodo miesto transporto specialistų kartu su Vilniaus geležinkelio transporto ir verslo paslaugų mokykla atlikti tyrimai.
(0) 2014-06-03 12
Lietuva priklauso šalims, kuriose suklysti yra labiau negu vidutiniškai gėdinga, be to, esame viena iš šalių, kur klaidų analizuoti nereikia – sudėję šias savybes kartu, gauname terpę, kuri nėra palanki tradiciniam strategijų kūrimui ir įgyvendinimui, sako vadybos konsultantas dr. Alfredas Chmieliauskas.
(0) 2014-06-02 10
Kauno technologijos universiteto mokslininkai sukonstravo tokią sistemą: fotoaparatas nufotografuoja gintariuką, programa įvertina spalvą ir tada mineralas nukreipiamas į reikiamą kibirėlį.
(2) 2014-05-31 13
BMW automobilių atstovė Lietuvoje „Krasta Auto“ Vilniuje atidarė pirmąjį Lietuvoje autorizuotą BMW „i“ serijos elektromobilių servisą. Jame bendrovė įrengė specialias krovimo stoteles, pasirūpino elektromobiliams pritaikytais diagnostikos įrenginiais ir specialiais įrankiais bei apmokė ir sertifikavo su „i“ serija dirbti specialistų komandą.
(3) 2014-05-30 29
Pasaulinė nemokamų žaidimų išmaniesiems įrenginiams ir socialiniams tinklams lyderė „Game Insight“ atidaro būstinę Vilniuje. Daugiau nei 250 mln. vartotojų visame pasaulyje turinti įmonė iš Vilniaus rūpinsis tarptautinėmis operacijomis, rinkodara, žaidimų kūrimu ir verslo vystymu visuose pasaulio regionuose, sakoma VšĮ „Investuok Lietuvoje“ pranešime.
(31) 2014-05-30 15
Vos prieš savaitę Lietuvos valdžios atstovai paskelbė apie įstatymų pakeitimo ir papildymo projektus, kuriais siūloma visų lygių rinkimuose ir referendumuose įteisinti balsavimą internetu. Ši žinia sulaukė nemažai skeptiškų vertinimų, esą e. balsavimo sistema iš esmės nesaugi. IT paslaugų valdymo ir informacijos saugos specialistai teigia, kad tokias nuomones lemia ne konkretūs faktai, o visuomenėje susiformavę mitai ir nepagrįstos baimės.
(0) 2014-05-22 8
Jau po kelių savaičių Kauno technologijos universiteto (KTU) sukurtas lietuviškas palydovas „LitSat-1“ taps krentančia žvaigžde danguje, prieš tai paskutinį kartą ištransliavęs lietuvių tautos žinutę iš kosmoso „Lietuva myli laisvę“. Jo kūrėjai pirmosios lietuviškos kosminės misijos protokoluose jau konstatavo: visi iškelti uždaviniai 100 proc. įvykdyti ir svarbiausia – pasiruošta kitam svarbiam žingsniui, 2015 m. pjezoreakcijos įrangos eksperimentui.
(0) 2014-05-21 6
„Pasaulis šiandien greitai keičiasi. Norėdamas būti viršūnėje, turi dažnai atsinaujinti, sprendimus priimti labai greitai. „Nokia“ praleido du atsinaujinimo ciklus ir iš karto iš lyderio pozicijos krito žemyn“, – teigia nepriklausomo tyrimų ir inovacijų centro „SRI International“ prezidentas Curtis Carlsonas.
(3) 2014-05-19 11
Savaitė. Per tiek laiko originalią KTU trečiakursio informatiko idėją pavyko paversti investuotojams patrauklia inovatyvia technologija. Kūrybinėse dizaino dirbtuvėse studentai ir specialistai sukūrė ant piršto maunamą žiedą, kuriuo valdomi aplink mus esantys išmanieji įrenginiai – mobilusis telefonas, televizorius, kompiuteris, „protingas“ namas.
(3) 2014-05-09 13
Miškai dengia 33,3% Lietuvos Respublikos teritorijos. Medienos tūris – daugiau nei 500 milijonų kubinių metrų. Pastaraisiais metais miško plotas augo 2%. Tai liudija apie prižiūrimus ir efektyviai auginamus Lietuvos miškus. Mediena – viena iš paklausiausių žaliavų, naudojama tiek vidaus rinkoje, tiek eksportui į kaimynines šalis, ir net į tolimąją Kiniją. Dėl palankios situacijos miško supirkėjų, kirtėjų ir pardavėjų verslas yra laikomas vienu iš perspektyviausių verslo šakų. Nenuostabu, kad ir šiame versle naudojamos pažangios interneto technologijos. Viena jų miško aukcionai.
(16) 2014-05-07 10
Keturi iniciatyvūs studentai, tarp kurių ir du lietuviai, tikisi užkariauti pasaulį naujos kartos užrašų knygelėmis, kurios tausos gamtą, mažins popieriaus suvartojimą ir pakeis nusistovėjusį požiūrį į mums įprastus popierinius sąsiuvinius.
(7) 2014-04-18 17
„Rubbee“ siūlo važiuoti dviračiu be jokių pastangų... tiesą sakant, dviratininkams net nereikia minti pedalų. Šis lengvo svorio elektroninis prietaisas vos per minutę pritaisomas prie dviračio. Kai tik jis pritvirtinamas ir įjungiamas, dviratininkai gali patraukti pėdas nuo pedalų ir visą darbą perleisti „Rubbee“.
(2) 2014-04-17 1
Suomių bendrovė „Beddit“ ir lietuvių „E-Bros“ bendromis jėgomis kuria įrenginį, kuris įprastą lovą paverčia išmaniąja ir leidžia stebėti miego kokybę. 500 tūkst. JAV dolerių (apie 1,25 mln. litų) minios finansavimo pagalba pritraukęs projektas mobiliojo telefono pagalba pateikia miego kokybės ataskaitas ir patarimus, ką daryti, kad poilsis naktį būtų geresnis.
(0) 2014-03-31 0
Inovacijos – ši tema pastaruoju metu Lietuvoje skamba vis dažniau. Jų pagrindu kuriami naujos technologijos ir gaminiai, gerinamos vartotojams teikiamos paslaugos ir jų kokybė. Dažnai pasitaiko nuomonių, jog Lietuvai trūksta potencialo, kad pagal inovacijų skaičių ir jų mastą mūsų šalis pavytų pasaulio technologijų elitą. Tačiau šioje srityje tikrai nestovime vietoje, o naujos iniciatyvos nuteikia optimistiškai.
(1) 2014-03-24 2
Bitkoinai (angl. BitCoin) nėra vienintelė virtuali valiuta, kuri keičia mokėjimo už prekes būdą. Dvi naujos kriptovaliutos yra skirtos pirkti narkotikus – legalius ar nelegalius – ir suteikia naujų alternatyvų legaliai veikiantiems verslininkams, tiek ir nelegalių internetinių platformų savininkams.

Jūsų požiūris

Aktyvios diskusijos