Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
Jūs esate čia: Pradžia » Visos temos » Inovacijų verslo tendencijos Lietuvoje
 
 

Inovacijų verslo tendencijos Lietuvoje

Žymės vieta žymių medyje:
Rodomi įrašai iš
visi straipsniai video
Archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijos
komentuojami skaitomiausi rekomenduojami naujausi
 
 
(87) 2009-02-25 1
"Geros kokybės anglinių nanovamzdelių gramas dabar beveik prilygsta aukso kainai. Lietuvoje būtų galima pastatyti tokią veikiančią aukso kasyklą, bet, atrodo, mūsų valstybei to nereikia", - sakė LŽ aukštųjų technologijų plėtros projekto iniciatoriai.
(73) 2011-03-02 0
Šią savaitę paskelbta akcija „Interneto savaitė 2011“ siekiama atkreipti dėmesį į e. įgūdžių svarbą ir specialistų trūkumą. Viena didžiausių pastarojo meto problemų – vis didėjantis informacijos ir ryšių technologijų (IRT) specialistų trūkumas.
(68) 2010-10-19 0
Vienas didžiausių Suomijos verslo dienraščių „Kauppalehti“ paskelbė publikaciją apie Lietuvos premjero Andriaus Kubiliaus vizitą į šią šalį. Štai šios publikacijos vertimas.
(65) 2013-07-01 0
Vilniaus savivaldybė baigia pasiruošimą pirmadienį startuosiančiai viešojo transporto pertvarkai. Gyventojams informuoti pasitelktos savanorių pajėgos, 80 metų ar vyresniems vilniečiams žadamas nemokamas važiavimas. O automobilių vairuotojai ir keleiviai, miesto valdžios nuomone, patys norės persėsti į viešąjį transportą – tokio sprendimo nauda jie esą įsitikins spūstyse, žiūrėdami į pro šalį skriejančius autobusus.
(62) 2010-07-16 0
Nuo ketvirtadienio vilniečiai į viešąjį transportą laipinami tik pro priekines duris.Tačiau nauja tvarka kol kas veikia toli gražu netobulai. Ketvirtadienio rytą stotelėje prie Žaliojo tilto portalo diena.lt žurnalistams buvo akivaizdu, kad viešojo transporto vairuotojai nėra nusiteikę griežtai laikytis naujų taisyklių.
(59) 2016-03-27 16
Elektromobilių tinklo plėtrai Lietuvoje 2017-aisiais bus skirta 10 mln. eurų. Už juos bus įkurta 17 greitos įkrovos stotelių automagistralėse ir 150 prieigų miestuose.
(57) 2014-12-02 54
Kodėl susitikę elektromobilių vairuotojai nesisveikina? Ogi todėl, kad jie jau buvo susitikę prie krovimo stotelės. Taip galima perfrazuoti seną anekdotą apie nepatikimumu garsėjančių markių automobilių šeimininkus.
(56) 2011-07-01 1
Praėjusią savaitę Vilniuje buvo atidaryta pirmoji elektromobilių baterijų įkrovimo stotelė. Kiek anksčiau susitikęs su Lietuvos pramonininkų konfederacijos (LPK) atstovais sostinės meras Artūras Zuokas žadėjo, kad tokių stotelių neilgai trukus atsiras ir daugiau, nes, tikėtina, pamažu gausės ir elektra varomų transporto priemonių.
(51) 2010-10-05 0
Vatikanas pirmadienį sukritikavo sprendimą skirti Nobelio premiją už pasiekimus medicinoje apvaisinimo in vitro (IVF) pradininkui Robertui Edwardsui, kurio darbas užtikrino tėvystės džiaugsmą milijonams nevaisingų porų.
(49) 2010-06-10 19
Sukurtas išradimas skirtas gyvenamųjų namų bei įvairios paskirties pastatų šildymui. Jis gali būti panaudotas mažo ir didelio ploto (iki 2500 m²) patalpų šildymui ir tinkamas grūdų džiovinimui. Degių (generatorinių) dujų susidarymui naudojamos įvairios organinės medžiagos (sausos, šlapios malkos, durpės, anglis, guma, plastikas, medienos ir kitokios atliekos).
(48) 2013-06-24 0
Nuo liepos 1 d. vilniečių laukia viešojo transporto permainos – populiariausiais miesto maršrutais pradės kursuoti greitieji autobusai, o privatūs vežėjai bus išstumti iš miesto centro ir atliks tik „privežėjų“ vaidmenį – padės keleiviams iš miesto pakraščių pasiekti greitojo autobuso stotelę. Tačiau tai – tik mažytis milžiniškos pertvarkos žingsnelis, mat Vilniaus miesto savivaldybėje jau dėliojami tramvajaus planai.
(45) 2016-10-08 24
Lietuvos automobilių kelių direkcijoje prie Susisiekimo ministerijos (Kelių direkcija) pasirašytoje sutartyje numatytas dešimties naujų elektromobilių įkrovimo prieigų įrengimas magistralinių kelių Vilnius–Kaunas–Klaipėda ir Vilnius–Panevėžys poilsio aikštelėse.
(44) 2010-06-27 0
Nuo liepos 15 dienos vilniečių ir miesto svečių į Vilniaus miesto viešąjį transportą bus prašoma įlipti pro pirmąsias duris. Naujoji tvarka leis pagerinti visuomeninio transporto saugumą, sumažinti keleivių kontrolei skirtas išlaidas ir padės surinkti daugiau pajamų už parduotus bilietus. Lietuvoje ši tvarka nėra naujovė - ji jau sėkmingai veikia Klaipėdoje, Panevežyje ir Kėdainiuose.
(44) 2010-05-08 0
Lietuvos Respublikos Vyriausybė ir tarptautinė kompiuterių, technologijų ir IT korporacija IBM Niujorke (JAV), IBM būstinėje pasirašė ketinimų protokolą dėl bendro mokslinių tyrimų centro Lietuvoje steigimo. Galutinį susitarimą tikimasi pasiekti per du mėnesius.
(44) 2010-03-25 0
Mūsų valstybės pagrindinis turtas – pakankamas aukštos kvalifikacijos technologijų, fizinių bei biomedicininių mokslų sričių darbuotojų skaičius. Be to, neaukštas pragyvenimo lygis – šios dvi priežastys viliotų stambiąsias užsienio kompanijas pas mus kurti padalinius. Tačiau atidžiau žvilgtelėjus į švietimo tendencijas bei darbo biržos duomenis, aiškėja, jog aukšto kvalifikacijos specialistų pertekliaus ne tik nėra, bet tuoj gali pasijausti trūkumas.

Jūsų požiūris

Aktyvios diskusijos