Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
Jūs esate čia: Pradžia » Visos temos » Inovacijų verslo tendencijos Lietuvoje
 
 

Inovacijų verslo tendencijos Lietuvoje

Žymės vieta žymių medyje:
Rodomi įrašai iš
visi straipsniai video
Archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijos
komentuojami skaitomiausi rekomenduojami naujausi
 
 
(44) 2011-06-26 24
Bitkoinas – vienas iš pirmųjų bandymų sukurti realiai funkcionuojančią valiutą be valdžios, centrinių bankų bei taisyklių. Deja, realiame gyvenime ne visos gražios idėjos įsitvirtina ir tampa patrauklia alternatyva esantiems sprendimams. Po programišių atakos bitkoino perspektyva tapo labai neaiški, o internete jau juokaujama, jog „bitkoino era prasidėjo ir baigėsi pelės spragtelėjimu“.
(43) 2013-03-27 0
Antradienį, kovo 26 d., šalia pagrindinio Vilniaus miesto savivaldybės pastato įvyko naujų suspaustomis gamtinėmis dujomis varomų autobusų pristatymas. Į sostinės gatves nuo vakar išriedėjo 18 naujų autobusų, kurių bendra kaina siekia 16,5 mln. litų. Dar 19 naujų transporto priemonių „Vilniaus viešojo transporto“ parką papildys spalį.
(41) 2011-11-27 7
Maždaug kas trečias Lietuvos gyventojas per metus neperskaito nė vienos knygos. Auga jau antra neskaitančių lietuvių karta. Vaikai, nematydami tėvų su knyga rankose, ir patys renkasi kitokius laisvalaikio leidimo būdus.
(40) 2011-04-22 0
Rusijos energetikos bendrovės "InterRAO JES" Lietuvoje valdoma bendrovė „Inter RAO Lietuva“ per antrinę įmonę „IRL Wind“ balandžio 15 d. pasirašė sutartį su bendrovės „Vėjų spektras“ akcininkais dėl Kretingos rajone veikiančio 30 MW instaliuotos galios vėjo jėgainių parko – vieno iš didžiausių Lietuvoje, į kurį investuota 130 mln. Lt – įsigijimo. Sandorio suma nepranešama.
(39) 2011-03-01 0
Nuo 2011 m. kovo 1 d. įsigalioja kai kurie Administracinių teisės pažeidimų kodekso (toliau - ATPK) pakeitimai, sugriežtinantys administracinę atsakomybę už padarytus Kelių eismo taisyklių (toliau - KET) pažeidimus.
(37) 2010-08-31 0
Jauno mūsų šalies elektronikos mėgėjo, sukūrusio ir užpatentavusio analogų pasaulyje neturintį aparatą garsiakalbiams, išradimu jau domisi JAV kompanijos, svarstančios galimybes pradėti masinę jo gamybą.
(37) 2013-03-07 0
IT specialistai Lietuvoje tarsi dar nespėjusios prisirpti uogos – vieni „studentauja“, o tik vėliau ieško su specialybe susijusio darbo, kiti į darbo rinką bando brautis anksčiau, tačiau tiek studijas baigę, tiek jas pradėję praktinių įgūdžių beveik neturi. Rodos, išugdyti gerus specialistus turi patys darbdaviai. Bet kaip yra iš tiesų? Ar jaunuoliams tikrai stinga praktinių žinių, o uždarbio užmojai neatitinka galimybių?
(37) 2010-08-21 0
Lietuvos viešojo transporto įmonės pastaruoju metu išmėgina daug naujovių – gamtinėmis dujomis, biodyzelinu varomus autobusus, kaimynų pagamintus troleibusus. Žadama, jog netrukus mūsų šalies rinkai bus pasiūlyta dar viena alternatyva – tik elektra varomi miesto autobusai.
(36) 2011-02-26 0
Vakar, vasario 25 d., Vilniaus miesto savivaldybėje piliečių asociacija „Metro sąjūdis“ organizavo apskritojo stalo diskusiją dėl metropoliteno sistemos sukūrimo Vilniuje pripažinimo valstybinės svarbos ekonominiu projektu.
(34) 2010-04-30 4
Lietuvoje pradėtas naujas plačiajuosčio interneto plėtros etapas, suteiksiantis galimybę 98 proc. šalies kaimiškųjų vietovių naudotis sparčiuoju interneto ryšiu. Šiandien dalyvaujant susisiekimo ministrui Eligijui Masiuliui Kauno rajone iškilmingai pakloti pirmieji šviesolaidiniai kabeliai, netrukus prasidės darbai visose šalies apskrityse.
(34) 2011-10-18 0
Ketvirtadienį Vilniaus miesto savivaldybėje vyks viešas susirinkimas, kuriame visuomenei bus pristatyti viešojo transporto specialiojo plano koncepciniai sprendiniai – kokiu viešuoju transportu naudosimės iki 2040 metų.
(34) 2010-10-15 0
Kelionės – neatsiejama gyvenimo dalis. Keliaujame ne tik iki parduotuvės, darbo ar poliklinikos, bet ir toliau. Neretam tenka aplankyti kitame mieste gyvenančius tėvus arba nuvažiuoti prie jūros. Daugelis, ko gero naudojasi savo transportu, ir visai yra pamiršę autobusus, traukinius ar „dušmanus“.
(34) 2013-02-13 0
Kol Lietuva bando įveikti kliūtis populiarindama elektromobilius ir tobulindama jų infrastruktūrą, didieji pasaulio gamintojai nusigręžia nuo elektra varomų transporto priemonių ir plėtoja naujas, patobulintas technologijas.
(34) 2010-04-07 1
Tai žinių visuomenės paradoksas: kuo daugiau žinome kartu kaip žmonija, tuo labiau kiekvienam asmeniškai trūksta žinių apie savo aplinką. Kiek iš mūsų dėdami kryžiuką referendume dėl IAE veiklos pratęsimo žinojome, kokiu būdu besidalindami atomų branduoliai gamino mums elektrą ir kada buvo keisti elektrinės kuro kanalai?
(33) 2011-10-20 1
Patentinės informacijos centras paskelbė rugsėjo mėnesio laureatą, laimėjusį geriausio lietuviško patento vardą. Išradėjas Edvinas Baublys sugalvojo visiškai naują kasdienio apsipirkimo parduotuvėse koncepciją. Ji taip pat keičia ir požiūrį į apsilankymą - nuo šiol vyrams nebeteks nuobodžiai lūkuriuoti, kol žmonos nuspręs, kuriuos produktus dėti į pirkinių krepšį.

Jūsų požiūris

Aktyvios diskusijos