Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
Jūs esate čia: Pradžia » Visos temos » Inovacijų verslo tendencijos Lietuvoje
 
 

Inovacijų verslo tendencijos Lietuvoje

Žymės vieta žymių medyje:
Rodomi įrašai iš
visi straipsniai video
Archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijos
komentuojami skaitomiausi rekomenduojami naujausi
 
 
(30) 2011-07-28 0
Nuo rugpjūčio 1 d. Vilniuje atšaukiama viešojo transporto tvarka – įlipimas pro priekines duris. Saugumą kelionės metu žada užtikrinti Viešosios tvarkos pareigūnai, kurie dažniau patruliuos transporto priemonėse.
(30) 2012-05-10 1
Kiekvienas žmogaus sukurtas daiktas, kūrinys, technologija yra daugiau ar mažiau unikali idėja ir unikali šios idėjos realizacija. Patentų ir autoriaus teisė atsirado dėl noro apsaugoti tokių idėjų kūrėjų bei realizuotojų interesą gauti pajamas iš savo veiklos, taip skatinant naujų technologijų, autorinių kūrinių ir susijusio verslo kūrimą. Tačiau per ilgą laiką šios sistemos akivaizdžiai išsigimė.
(30) 2016-09-14 -5
Praėjus pusantrų metų po to, kai ministrų kabinetas pritarė Lietuvoje neišvystytos transporto priemonės - metro - idėjai ir pasiūlė koreguoti jos teisinį reglamentavimą, Vyriausybė vėl grįžta prie šio klausimo.
(29) 2014-07-26 14
Prezidentė Dalia Grybauskaitė vetavo metro įstatymą ir grąžino Seimui jį iš naujo svarstyti. Prezidentės teigimu, įstatymas prieštarauja Koncesijų įstatymui, pagal kurį įgyvendinami viešojo ir privataus sektoriaus partnerystės projektai, pranešė Prezidentūros spaudos tarnyba.
(29) 2011-05-08 0
Brangstantis kuras, tuštėjantys autobusai ir vis reiklesni keleiviai – tai problemos, su kuriomis susiduria vežėjai. Įmonės, besirūpinančios keleivių pervežimu viešuoju transportu, priverstos ieškoti vis efektyvesnių būdų, kaip mažesnėmis sąnaudomis uždirbti kuo daugiau.
(29) 2012-06-03 0
Perspektyviausiu pasaulyje laikomas ekologiškas transportas Lietuvoje kol kas yra akmens amžiaus būsenos neva dėl prastos šalies ekonominės padėties. Tačiau estų pavyzdys rodo, kad ne viską galima pateisinti skurdu.
(28) 2010-11-11 0
Sostinės savivaldybė nutarė miestiečius stebėti ir iš dangaus. Už 100 tūkst. litų policijai bus nupirkti skraidantys filmavimo ir fotografavimo įrenginiai.
(28) 2013-01-22 5
Šiauliečio Alfredo Dauliaus pirmoji profesija – fizikos mokytojas. Vėliau gyvenimas atvedė prie juvelyro darbo stalo. Čia jis susipažino su vandeniliu – pigiomis ir nekenksmingomis dujomis, kurias vyras įsigudrino „įkinkyti“ į patalpų šildymo darbą.
(28) 2013-07-25 6
Keturių lietuvių komanda lapkričio mėnesį ruošiasi į pasaulinę prekybą paleisti savo išradimą – „Rubbee“. Šis prietaisas leidžia kiekvieną dviratį per kelias sekundes paversti elektroniniu ir jau spėjo pelnyti Richardo Bransono susižavėjimą.
(28) 2010-10-25 0
Vietoj benzino bako - elektros laidas. Retas kuris tikriausiai tai įsivaiduoja savo kasdienybėje, tačiau elektromobiliai pamažu atkeliauja ir į Lietuvą.
(27) 2010-05-21 0
Estų sukurtas „Skype“ įrodo, kad milijardinės vertės kompanijas galima kurti ir Baltijos šalyse, tačiau Lietuvoje neprieinamos žinios apie aukštąsias technologijas ir jų finansavimo šaltinius. Tokios pozicijos laikosi didžiausio pasaulyje mobiliųjų programų ir žaidimų portalo „GetJar“ įkūrėjas bei vadovas Ilja Laursas. Visgi I. Laursas tikisi, kad lietuviai neliks bulvių augintojais ir ateityje kurs „Facebook“.
(27) 2013-02-18 46
Iš „Apple“ gauta licencija, „Amazon“, „Fishing Tackle“ susidomėjimas ir beveik 100 tūkst. pasidalinimų naujiena internete visame pasaulyje. Ši naujiena – lietuvių sukurtas sonaras „Deeper“, leisiantis žvejybos metu reljefą ir žuvis matyti ne echoloto, o mobiliojo telefono ekrane.
(27) 2010-02-15 0
Nuo skaitmeninės televizijos diegimo pradžios praėjus daugiau nei dvejiems metams, šis procesas neįsibėgėja.
(26) 2012-06-06 0
Susisiekimo viešuoju transportu ateities klausimų svarstymas Vilniaus miesto savivaldybėje primena katės ir pelės žaidimą. Atrodytų, miesto taryba priima sprendimus, pasirenka koncepciją, tačiau matyti, kad įgyvendinti tuos sprendimus nesiruošiama. Progresyviai mąstantys visuomenininkai nori atkreipti miestiečių dėmesį, kad rengdami ateities planus valdininkai nemąstydami žengia didelį žingsnį atgal – proteguojamas ekonomiškai neefektyvus viešasis transportas.
(26) 2013-06-05 0
Nebe pirmą kartą Vilniaus miesto savivaldybei ketinant panaikinti maršrutinius taksi, patys vežėjai kaskart gynė savo poziciją: rinko keleivių parašus, piketavo, reiškė neigiamą poziciją šiam sumanymui. Ką vežėjai daro, kad jiems netrūktų keleivių? Ir ką daro valstybinės institucijos, turinčios rūpintis darnia viešojo transporto sistemos plėtra? Pirmiausia, apžvelkime, kaip keitėsi keleivinių mikroautobusų padėtis Lietuvos didmiesčiuose.

Jūsų požiūris

Aktyvios diskusijos