Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
Jūs esate čia: Pradžia » Visos temos » Inovacijų verslo tendencijos Lietuvoje
 
 

Inovacijų verslo tendencijos Lietuvoje

Žymės vieta žymių medyje:
Rodomi įrašai iš
visi straipsniai video
Archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijos
komentuojami skaitomiausi rekomenduojami naujausi
 
 
(68) 2010-10-19 0
Vienas didžiausių Suomijos verslo dienraščių „Kauppalehti“ paskelbė publikaciją apie Lietuvos premjero Andriaus Kubiliaus vizitą į šią šalį. Štai šios publikacijos vertimas.
(62) 2010-07-16 0
Nuo ketvirtadienio vilniečiai į viešąjį transportą laipinami tik pro priekines duris.Tačiau nauja tvarka kol kas veikia toli gražu netobulai. Ketvirtadienio rytą stotelėje prie Žaliojo tilto portalo diena.lt žurnalistams buvo akivaizdu, kad viešojo transporto vairuotojai nėra nusiteikę griežtai laikytis naujų taisyklių.
(51) 2010-10-05 0
Vatikanas pirmadienį sukritikavo sprendimą skirti Nobelio premiją už pasiekimus medicinoje apvaisinimo in vitro (IVF) pradininkui Robertui Edwardsui, kurio darbas užtikrino tėvystės džiaugsmą milijonams nevaisingų porų.
(49) 2010-06-10 19
Sukurtas išradimas skirtas gyvenamųjų namų bei įvairios paskirties pastatų šildymui. Jis gali būti panaudotas mažo ir didelio ploto (iki 2500 m²) patalpų šildymui ir tinkamas grūdų džiovinimui. Degių (generatorinių) dujų susidarymui naudojamos įvairios organinės medžiagos (sausos, šlapios malkos, durpės, anglis, guma, plastikas, medienos ir kitokios atliekos).
(44) 2010-06-27 0
Nuo liepos 15 dienos vilniečių ir miesto svečių į Vilniaus miesto viešąjį transportą bus prašoma įlipti pro pirmąsias duris. Naujoji tvarka leis pagerinti visuomeninio transporto saugumą, sumažinti keleivių kontrolei skirtas išlaidas ir padės surinkti daugiau pajamų už parduotus bilietus. Lietuvoje ši tvarka nėra naujovė - ji jau sėkmingai veikia Klaipėdoje, Panevežyje ir Kėdainiuose.
(44) 2010-05-08 0
Lietuvos Respublikos Vyriausybė ir tarptautinė kompiuterių, technologijų ir IT korporacija IBM Niujorke (JAV), IBM būstinėje pasirašė ketinimų protokolą dėl bendro mokslinių tyrimų centro Lietuvoje steigimo. Galutinį susitarimą tikimasi pasiekti per du mėnesius.
(44) 2010-03-25 0
Mūsų valstybės pagrindinis turtas – pakankamas aukštos kvalifikacijos technologijų, fizinių bei biomedicininių mokslų sričių darbuotojų skaičius. Be to, neaukštas pragyvenimo lygis – šios dvi priežastys viliotų stambiąsias užsienio kompanijas pas mus kurti padalinius. Tačiau atidžiau žvilgtelėjus į švietimo tendencijas bei darbo biržos duomenis, aiškėja, jog aukšto kvalifikacijos specialistų pertekliaus ne tik nėra, bet tuoj gali pasijausti trūkumas.
(37) 2010-08-21 0
Lietuvos viešojo transporto įmonės pastaruoju metu išmėgina daug naujovių – gamtinėmis dujomis, biodyzelinu varomus autobusus, kaimynų pagamintus troleibusus. Žadama, jog netrukus mūsų šalies rinkai bus pasiūlyta dar viena alternatyva – tik elektra varomi miesto autobusai.
(37) 2010-08-31 0
Jauno mūsų šalies elektronikos mėgėjo, sukūrusio ir užpatentavusio analogų pasaulyje neturintį aparatą garsiakalbiams, išradimu jau domisi JAV kompanijos, svarstančios galimybes pradėti masinę jo gamybą.
(34) 2010-10-15 0
Kelionės – neatsiejama gyvenimo dalis. Keliaujame ne tik iki parduotuvės, darbo ar poliklinikos, bet ir toliau. Neretam tenka aplankyti kitame mieste gyvenančius tėvus arba nuvažiuoti prie jūros. Daugelis, ko gero naudojasi savo transportu, ir visai yra pamiršę autobusus, traukinius ar „dušmanus“.
(34) 2010-04-07 1
Tai žinių visuomenės paradoksas: kuo daugiau žinome kartu kaip žmonija, tuo labiau kiekvienam asmeniškai trūksta žinių apie savo aplinką. Kiek iš mūsų dėdami kryžiuką referendume dėl IAE veiklos pratęsimo žinojome, kokiu būdu besidalindami atomų branduoliai gamino mums elektrą ir kada buvo keisti elektrinės kuro kanalai?
(34) 2010-04-30 4
Lietuvoje pradėtas naujas plačiajuosčio interneto plėtros etapas, suteiksiantis galimybę 98 proc. šalies kaimiškųjų vietovių naudotis sparčiuoju interneto ryšiu. Šiandien dalyvaujant susisiekimo ministrui Eligijui Masiuliui Kauno rajone iškilmingai pakloti pirmieji šviesolaidiniai kabeliai, netrukus prasidės darbai visose šalies apskrityse.
(33) 2010-04-30 0
Nuosekliai brangstant tradiciniams degalams, premjeras Andrius Kubilius siūlo pradėti galvoti apie alternatyvas, pavyzdžiui, kaip vis daugiau elektros naudoti automobilių transporte, praneša ELTA.
(33) 2010-09-17 0
Europos Sąjungos (ES) asociacijos „Digital Europe“ generalinė direktorė Bridget Cosgrave teigia, kad per ateinančius 5 metus Europoje bus sukurta per 365 tūkst. naujų darbo vietų informacinių technologijų (IT) specialistams. Lietuvai šioje srityje prognozuojama šviesi ateitis.
(33) 2010-01-29 2
Lietuvos aukštųjų technologijų įmonės, susijungusios į Fotoelektros technologijų ir verslo asociaciją, ketina pasinaudoti unikalia padėtimi pasaulinėje rinkoje ir pradėti vystyti itin perspektyvią Fotoelektros technologijų - saulės energetikos gaminių pramonės šaką. Šiuo metu net 5 įmonės Lietuvoje ruošiasi pradėti gaminti saulės elementus.

Jūsų požiūris

Aktyvios diskusijos