Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
Jūs esate čia: Pradžia » Visos temos » Inovacijų verslo tendencijos Lietuvoje
 
 

Inovacijų verslo tendencijos Lietuvoje

Žymės vieta žymių medyje:
Rodomi įrašai iš
visi straipsniai video
Archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijos
komentuojami skaitomiausi rekomenduojami naujausi
 
 
(65) 2013-07-01 0
Vilniaus savivaldybė baigia pasiruošimą pirmadienį startuosiančiai viešojo transporto pertvarkai. Gyventojams informuoti pasitelktos savanorių pajėgos, 80 metų ar vyresniems vilniečiams žadamas nemokamas važiavimas. O automobilių vairuotojai ir keleiviai, miesto valdžios nuomone, patys norės persėsti į viešąjį transportą – tokio sprendimo nauda jie esą įsitikins spūstyse, žiūrėdami į pro šalį skriejančius autobusus.
(48) 2013-06-24 0
Nuo liepos 1 d. vilniečių laukia viešojo transporto permainos – populiariausiais miesto maršrutais pradės kursuoti greitieji autobusai, o privatūs vežėjai bus išstumti iš miesto centro ir atliks tik „privežėjų“ vaidmenį – padės keleiviams iš miesto pakraščių pasiekti greitojo autobuso stotelę. Tačiau tai – tik mažytis milžiniškos pertvarkos žingsnelis, mat Vilniaus miesto savivaldybėje jau dėliojami tramvajaus planai.
(43) 2013-03-27 0
Antradienį, kovo 26 d., šalia pagrindinio Vilniaus miesto savivaldybės pastato įvyko naujų suspaustomis gamtinėmis dujomis varomų autobusų pristatymas. Į sostinės gatves nuo vakar išriedėjo 18 naujų autobusų, kurių bendra kaina siekia 16,5 mln. litų. Dar 19 naujų transporto priemonių „Vilniaus viešojo transporto“ parką papildys spalį.
(37) 2013-03-07 0
IT specialistai Lietuvoje tarsi dar nespėjusios prisirpti uogos – vieni „studentauja“, o tik vėliau ieško su specialybe susijusio darbo, kiti į darbo rinką bando brautis anksčiau, tačiau tiek studijas baigę, tiek jas pradėję praktinių įgūdžių beveik neturi. Rodos, išugdyti gerus specialistus turi patys darbdaviai. Bet kaip yra iš tiesų? Ar jaunuoliams tikrai stinga praktinių žinių, o uždarbio užmojai neatitinka galimybių?
(34) 2013-02-13 0
Kol Lietuva bando įveikti kliūtis populiarindama elektromobilius ir tobulindama jų infrastruktūrą, didieji pasaulio gamintojai nusigręžia nuo elektra varomų transporto priemonių ir plėtoja naujas, patobulintas technologijas.
(32) 2013-03-29 -1
„Pirataujantys“ kompiuterių vartotojai Lietuvoje pridaro milijoninių nuostolių ne tik tarptautinėms korporacijoms, bet ir lietuviams. Populiarių lietuviškų programų kūrėjos bendrovės „Fotonija“ atstovai teigia, kad „piratai“ Lietuvoje naikina vietinę plataus vartojimo kompiuterinių programų kūrėjų rinką, valstybė praranda milijonus litų, o geriausi programuotojai darbo vietų važiuoja ieškoti į užsienį.
(31) 2013-01-16 1
Krašto apsaugos ministras Juozas Olekas Seimui teikia Vilniaus metropoliteno įstatymo projektą. Jam pritarus, Vyriausybė ieškos strateginio investuotojo ir steigs metro projekto įgyvendinimo bendrovę. Prie socdemo siūlymo prisidėjo dar keli Seimo nariai – tiek iš valdančiųjų, tiek iš opozicijos.
(28) 2013-01-22 5
Šiauliečio Alfredo Dauliaus pirmoji profesija – fizikos mokytojas. Vėliau gyvenimas atvedė prie juvelyro darbo stalo. Čia jis susipažino su vandeniliu – pigiomis ir nekenksmingomis dujomis, kurias vyras įsigudrino „įkinkyti“ į patalpų šildymo darbą.
(28) 2013-07-25 6
Keturių lietuvių komanda lapkričio mėnesį ruošiasi į pasaulinę prekybą paleisti savo išradimą – „Rubbee“. Šis prietaisas leidžia kiekvieną dviratį per kelias sekundes paversti elektroniniu ir jau spėjo pelnyti Richardo Bransono susižavėjimą.
(27) 2013-02-18 46
Iš „Apple“ gauta licencija, „Amazon“, „Fishing Tackle“ susidomėjimas ir beveik 100 tūkst. pasidalinimų naujiena internete visame pasaulyje. Ši naujiena – lietuvių sukurtas sonaras „Deeper“, leisiantis žvejybos metu reljefą ir žuvis matyti ne echoloto, o mobiliojo telefono ekrane.
(26) 2013-06-05 0
Nebe pirmą kartą Vilniaus miesto savivaldybei ketinant panaikinti maršrutinius taksi, patys vežėjai kaskart gynė savo poziciją: rinko keleivių parašus, piketavo, reiškė neigiamą poziciją šiam sumanymui. Ką vežėjai daro, kad jiems netrūktų keleivių? Ir ką daro valstybinės institucijos, turinčios rūpintis darnia viešojo transporto sistemos plėtra? Pirmiausia, apžvelkime, kaip keitėsi keleivinių mikroautobusų padėtis Lietuvos didmiesčiuose.
(26) 2013-12-03 1
Lietuvos pramonės įmonėse vis labiau auga sudėtingos technikos poreikis – investuojama į specifiniams poreikiams pritaikytus robotus ir kompiuterinio valdymo stakles. Kita vertus, pagal kompiuteriu valdomų staklių ir robotų naudojimą pramonėje smarkiai atsiliekame nuo Vakarų Europos šalių.
(23) 2013-04-19 0
Programuotojų aukso amžius tęsis dar bent dešimtmetį, o gal ir ilgiau, sako IT specialistai, diskutavę ketvirtadienį Vilniuje prasidėjusioje progreso konferencijoje „Login 2013”.
(22) 2013-01-17 4
Šiau­liuo­se 2012-aisiais su­kur­tas elekt­ro­mo­bi­lis, ku­rio ko­ky­bė ne­nu­si­lei­džia ga­myk­li­niams, o kai­na – ke­lis kar­tus ma­žes­nė. Du­ris lau­žia bū­si­mi pir­kė­jai. Au­to­mo­bi­lio kū­rė­jas – Do­na­tas Skuls­kis ir jo įmo­nės dar­buo­to­jai. „Pats Die­vas da­vė mums elekt­ro­mo­bi­lį va­ži­nė­ti mies­te“, – sa­ko D. Skuls­kis.
(21) 2013-01-12 0
Algirdo Butkevičiaus Vyriausybė į valdžią atėjo su ambicingais planais transporto sektoriuje. Be tradicinių investicijų į kelius ir geležinkelius, ypatingą dėmesį žadama skirti elektromobilių panaudojimo plėtrai – šiomis transporto priemonėmis norima pakeisti dabar valdininkų naudojamus automobilius.

Jūsų požiūris

Aktyvios diskusijos