Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
Jūs esate čia: Pradžia » Visos temos » Inspiration Mars
 
 

Inspiration Mars

Žymės vieta žymių medyje:
Rodomi įrašai iš
visi straipsniai video
Archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijos
komentuojami skaitomiausi rekomenduojami naujausi
 
 
(3) 2013-11-21 0
Nepelno siekianti kosminių tyrimų grupė "Inspiration Mars" lapkričio 20 d. pristatė pirmosios žmonių misijos į Marsą "Mission for America", kurios startas įvyks 2017 m. pabaigoje, detales, skelbia "Space.com". Planuojama, kad jau po 4 metų ir 1 mėnesio į Marsą išskris ir iš jo sugrįš sutuoktinių astronautų pora. Projekte dalyvaus NASA, jį iš dalies finansuos JAV vyriausybė, o projektui vadovauja multimilijonierius, pirmasis pasaulyje kosmoso turistas Denisas Tito (Dennis Tito).
(10) 2013-06-09 0
<p>Vy&shy;rui ir mot&shy;er&shy;iai, da&shy;lyv&shy;aus&shy;ian&shy;tiems <em>In&shy;spi&shy;ra&shy;tion Mars</em> mi&shy;si&shy;jo&shy;je, nu&shy;ma&shy;tan&shy;čio&shy;je <a target="_blank" href="
(2) 2013-03-25 0
Pirmą kartą išgirdus, kad privataus kapitalo fondas „Inspiration Mars Foundation“ ketina dar 2018 metais surengti pilotuojamą misiją, kurios metu būtų skrendama Marso link, idėja atrodo beprotiškai. Bet pasvarsčius giliau, planas neatrodo toks jau beprotiškas.
(9) 2013-03-05 0
Praėjusią savaitę pasaulį apskriejusi žinia, kad 2018-aisiais į Marsą numatoma išsiųsti vidutinio amžiaus sutuoktinių porą, sulaukė didelio susidomėjimo, tačiau misijos organizatoriai neskuba atskleisti visų kelionės smulkmenų.
(12) 2013-02-28 0
Milijonierius, kosmoso turistas Denisas Tito (Dennis Tito) prieš keletą dienų viešai paskelbė apie savo planus remti komercinę misiją į Marsą ir patikslino, kad į Marsą skris du žmonės – vyras ir moteris, kurie veikiausiai turėtų būti vedusi pora. D. Tito žodžiais tariant, tai būtų „greita misija, kurios dalyviai grįš į Žemę“, prieš tai virš Marso paviršiaus praskrieję 300 km aukštyje. Erdvėlaivis, ko gero, bus ne didesnis už namelį ant ratų („kemperį“). Skrydžio startas – 2018 m. sausio 5 d.

Jūsų požiūris

Aktyvios diskusijos