Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
Jūs esate čia: Pradžia » Visos temos » Intelektas ir psichologija
 
 

Intelektas ir psichologija

Žymės vieta žymių medyje:
Rodomi įrašai iš
visi straipsniai video
Archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijos
komentuojami skaitomiausi rekomenduojami naujausi
 
 
(1) 2013-08-27 0
Jei kartais norite pasikalbėti su savo dar negimusiu kūdikiu – taip ir padarykite. Naujas suomių tyrimas patvirtino teoriją, jog kūdikiai mokosi įsiminti žodžius dar būdami motinos gimdoje.
(0) 2013-08-19 0
Panašu, kad yra paprastas būdas pagerinti žmogaus žinias. Psichologai Ulrichas Wegeris ir Stephenas Loughnanas dviem žmonių grupėms uždavinėjo klausimus. Vienos grupės atstovams buvo pasakyta, kad ekrane trumpam pasirodys atsakymas į klausimą – per trumpai, kad jį pavyktų perskaityti sąmoningai, bet pakankamai, kad jį įsimintų pasąmonė. Kitos grupės atstovams buvo pranešta, kad žybsnis ekrane – tai pranešimas apie tolesnį klausimą.
(10) 2013-08-16 0
Per menkai išsilavinę asmenys labiau rizikuoja nukentėti nuo konkrečių psichinės sveikatos sutrikimų – tai sena tiesa.
(120) 2013-08-14 2
Nauja 63 mokslinių studijų apžvalga parodė, kad religingi žmonės yra mažiau išsilavinę nei netikintys. Profesoriaus Mirono Zuckermano vadovaujama analizė pastebėjo neigiamą ryšį tarp intelekto ir religingumo 53 studijose, rašo independent.co.uk.
(9) 2013-08-09 1
Vienuolikos metų mergaitė iš Anglijos Northemptono miesto pretenduoja tapti protingiausiu savo amžiaus vaiku šalyje. Merginos intelekto koeficientas įvertintas 162 balais, o tai viršija 160 taškų surinkusius Billą Gatesą, Albertą Einsteiną ir fiziką Stepheną Hawkingą, praneša „Northampton Chronicle&Echo“.
(0) 2013-05-30 0
Tai, kaip mes matome mus supantį pasaulį, susiję su mūsų intelekto koeficientu (IQ), tikina psichologai iš Ročesterio universiteto (JAV). Jei siūlė 65 savanoriams, kurių IQ sudarė nuo 65 iki 140, peržiūrėti vaizdo klipą, kuriame tai pasirodydavo, tai dingdavo juodi ir balti objektai.
(0) 2013-03-25 0
Devynerių metų Vitalijus Nečajevas iš Čerkasovo (miestas centrinėje Ukrainoje) būdamas 9 metų rašo įvarius mokslinius darbus ir domisi istorija. Iki trejų metų jis nekalbėjo, tačiau vėliau visus stebino savo fenomenalia atmintimi. Vaikas gramatiškai dėsto mintis ir rašo sudėtingiausius tekstus be klaidų.
(0) 2013-01-11 0
Nustatyta, kad nuo vaikystės dvejomis kalbomis kalbėję pensijinio amžiaus žmonės greičiau sugeba persijungti nuo vienos protinės užduoties prie kitos. Taip pat paaiškėjo, kad dvikalbiai išeikvoja mažiau protinės energijos, o tai perša mintį, kad jie savo smegenų pajėgumus išnaudoja veiksmingiau, praneša dailymail.co.uk.

Jūsų požiūris

Aktyvios diskusijos