Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
Jūs esate čia: Pradžia » Visos temos » Intelektas ir psichologija
 
 

Intelektas ir psichologija

Žymės vieta žymių medyje:
Rodomi įrašai iš
visi straipsniai video
Archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijos
komentuojami skaitomiausi rekomenduojami naujausi
 
 
(15) 2011-12-09 1
Gal teko matyti šiemet kino ekranuose debiutavusį Nilo Burgerio (Neil Burger) fantastinį filmą su Bredliu Kuperiu ir Robertu De Niro „Limitless“ („Šalutinis efektas“)? Pagrindinis filmo herojus netikėtai įgyja galimybę išnaudoti ne apgailėtinus 15-20 proc., o visus 100 proc. savojo proto. Tačiau nejau „riboti“ mūsų protai yra evoliucijos klaida?
(9) 2011-08-22 6
Žmonių skirstymas pagal tautybes ir jų savybes – labai slidus dalykas, balansuojantis ties rasizmo riba. Tačiau nežiūrint to, kai kurie skirtumai pastebimi jau nuo seno, tad nors tema ir jautri, bet nuolatos atsiranda mokslininkų, bandančių surasti „tiesos grūdą“ – ar tikrai kai kurios tautos yra protingesnės ir kas tai nulemia?
(40) 2011-08-01 0
Tyrimų bendrovė „Aptiquant“ patikrino daugiau nei 100 tūkstančių įvairių naršyklių naudotojų intelekto koeficientą. Tyrimo dalyviai sprendė IQ testus ir tuo pat metu buvo surenkama informacija apie tai, kokią naršyklę jie naudoja.
(67) 2011-03-29 9
Iki dvejų metų jis nekalbėjo. Tačiau būdamas trejų jau įveikdavo 5 tūkst. detalių dėliones („puzzle“) ir mintinai mokėjo visus Indianos valstijos (JAV) žemėlapio kelius. Aštuonerių jis baigė vidurinės mokyklos kursą (per savaitę savarankiškai išmokęs aritmetikos, algebros, geometrijos bei trigonometrijos) ir tapo Indianos universiteto astrofizikos pirmakursiu. Sulaukusiam dvylikos, fizikos profesoriai jau planuoja daktarinės disertacijos gaires, o kai kurie eksperta...
(21) 2011-01-18 4
Kas lemia žmogaus sportinius ar meninius gabumus? Tokios frazės kaip „talentais apdovanotas muzikantas“, „atletas iš prigimties“, „įgimtas intelektas“ ir pan. rodo, kad žmonės ilgą laiką tikėjo, jog talentas yra genetiškai paveldima savybė, kurią vieni iš mūsų turi, kiti – ne, rašo BBC.

Jūsų požiūris

Aktyvios diskusijos