Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
Jūs esate čia: Pradžia » Visos temos » Interjero įdomybės
 
 

Interjero įdomybės

Žymės vieta žymių medyje:
Rodomi įrašai iš
visi straipsniai video
Archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijos
komentuojami skaitomiausi rekomenduojami naujausi
 
 
(0) 2020-06-30 8
Iš daugybės pasaulio dizaino konkursų kone svarbiausias – tarptautinis „A’ Design“ apdovanojimas, kurio 2019–2020 metų konkurso nugalėtojai tik ką paskelbti. Kai kuriuos jų architektūros, dizaino, futuristinio dizaino, kraštovaizdžio dizaino ir planavimo kategorijose pristatė ir architektūros portalas „Archdaily“.
(0) 2020-04-30 7
Žmogaus organizmas gyvena paros ritmu. Mokslininkai šį procesą pavadino cirkadiniais ritmais. Tai organizmo fiziologiniai, biocheminiai, hormoniniai, miego, budrumo ir kiti paros metu kintantys ritmai. Žmogui atsidūrus aplinkoje, kurioje jis praranda laiko nuovoką, šie ritmai sutrinka, o tai, pasak mokslininkų, pridaro organizmui daug bėdų – net gali sukelti psichikos sutrikimų. Tai ypač aktualu ilgai intensyviosios terapijos palatose gulintiems ligoniams ir jose paromis dirbantiems medikams, kadangi neretai jose nėra jokio lango į pasaulį.
(0) 2020-02-19 5
Šaltuoju metų laiku ore fiksuojama didžiausia kietųjų dalelių tarša. Nuo užteršto oro apsaugoti nesame ir namuose. Čia patenka ne tik teršalai iš lauko, tačiau iš dulkių, dujų, chemikalų bei naminių gyvūnų plaukų susidaro naminių teršalų kokteilis. IKEA sukūrė užuolaidas, kurios veikiamos saulės šviesos, valo namų orą.
(17) 2018-12-18 9
Kiekvienas, apžiūrinėdamas tipinį sovietmečiu statytame daugiaaukštyje suprojektuotą butą, bent sykį tai tikrai susimąstė, kuriems galams reikalingas palubėje esantis langas tarp virtuvės ir vonios arba tualeto.
(0) 2018-09-10 13
Kartais aplinka turi didžiulę įtaką susikaupimui ir darbo našumui. Vieniems geriau sekasi dirbti namuose, o štai kiti privalo iš jų ištrūkti ir našiau savo darbus atlieka kavinėje ar biure. Vis dėlto, šiame straipsnyje kalbėsime apie kiek kitokią aplinkos įtaką žmogaus susikaupimui – patalpos aukščio įtaką.
(1) 2018-08-22 13
Spalvų įtaką nuotaikai tyrinėjantys mokslininkai nustatė, kad geltona spalva vadinama laimės spalva, tačiau kambaryje, kuriame ji dominuoja daromės irzlūs, sutrikę, o maži vaikai linkę daugiau verkti. Įvairūs tyrimai rodo, kad spalvos namuose daro nemenką įtaką mūsų nuotaikai, o kai kuriais atvejais veikia ir kraujospūdį ar širdies ritmą. Ta pati spalva, priklausomai nuo jos tono ar panaudojimo interjere, mus veikia skirtingai.
(0) 2017-12-25 -1
Japonų architektas Shigeru Banas parodė, kaip atrodys butai aukščiausiame pasaulyje mediniame dangoraižyje. Jis iškils Vankuveryje (Kanada). Kai namas bus pastatytas, čia pardavinėjami butai bus brangiausi mieste. Jų kaina prasidės nuo 3 mln. JAV dolerių.
(1) 2017-03-12 -12
Sukurti patogų būstą itin mažoje patalpoje – sudėtinga užduotis, tačiau dizainerei Daliai Mauricaitei-Kalinauskienei patinka iššūkiai.
(3) 2016-11-11 9
Vokietijos automobilių koncernas „Volkswagen“ stebina savo išmone. Nepaisydami stipraus smūgio kompanijos reputacijai dėl automobilių taršos duomenų, inžinieriai ir toliau dirba, kad rinkai pasiūlytų dar neregėtas technologijas. Pavyzdžiui, dabar naujų „Volkswagen“ automobilių savininkai turės galimybę vienu metu būti dviejose vietose – vairuodami jie galės atsakyti į skambutį į duris bei įsileisti svečius į tuščius namus.
(0) 2016-07-25 22
Nemunėlio Radviliškyje stovintis namas priverčia nusišypsoti. Nuotaikingas būstas šiame Biržų rajono miestelyje panašus į trobelę iš animacinio filmo. Tokį įspūdį sukuria neįprasta spalvotų pieštukų formos tvora.
(0) 2016-07-04 43
Devyneri metai. Tiek laiko prireikė dizainerio Mindaugo Žilionio sukurtai transformuojamajai kėdei ištobulinti. Mažiau nei prieš mėnesį žmogaus stuburą primenantis išradimas atsidūrė interneto platformoje „Kickstarter“, netrukus juo susidomėjo ir garsiausi dizaino, technologijų ir laisvalaikio portalai.
(0) 2016-05-10 2
Skubantis ir besikeičiantis pasaulis daugelį žmonių priverčia turėti įtemptą dienotvarkę, todėl vis mažiau ir mažiau laiko lieka miegui. Daugelis verslinkų ar aukščiausio lygio vadovų skundžiasi miego trūkumu. Makinzei (McKinsey & Company) tarptautinės vadybos konsultavimo įmonės atlikto tyrimo metu buvo nustatyta, kad keturi iš dešimties respondentų teigė, kad bent keturias naktis per savaitę jie miega trumpiau, nei šešias valandas. Tai žinia verčianti susirūpinti kiekvieną bei paskaičiuoti, kiek valandų per parą miegame ir ar mūsų miegas yra iš ties kokybiškas – lengvai užmiegame, neprabudinėjame. Jeigu net ir tos trumpos miego valandos nėra kokybiškos, verta rimtai apsižvalgyti po miegamąjį – ar tikrai jame nėra miegą trikdančių elementų?
(0) 2016-05-04 -2
Ar Jūsų kambariai atrodo maži ir jaučiate, kad juose ankšta? Ar norėtumėte savo namuose sukurti didesnės erdvės iliuziją? O gal tai paspartintų nekilnojamo turto pardavimą? Galime nuraminti, jog tam nereikia jokių didelių investicijų, brangių kambario rekonstrukcijų ar veidrodinių sienų - svarbiausia yra tinkamas apšvietimas. Didesnės erdvės įspūdį kuriantį apšvietimą pirmiausia ir pasiūlytų bet kuris interjero dizaineris, tačiau išmanant pagrindines apšvietimo gudrybes, viską galima padaryti ir patiems.

Jūsų požiūris

Aktyvios diskusijos