Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
Jūs esate čia: Pradžia » Visos temos » Internetinė valiuta bitkoinas
 
 

Internetinė valiuta bitkoinas

Žymės vieta žymių medyje:
Rodomi įrašai iš
visi straipsniai video
Archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijos
komentuojami skaitomiausi rekomenduojami naujausi
 
 
(26) 2013-11-25 1
Virtuali valiuta bitkoinai ir toliau skinasi kelią į mūsų gyvenimą. Kipro Nikosijos universitetas oficialiai pranešė, kad už mokslus leis mokėti bitkoinais (angl. bitcoin). Be to, šis universitetas ketina pasiūlyti ir magistro studijas apie virtualias valiutas, skelbia venturebeat.com.
(3) 2018-10-03 1
2017 m. vienas bitkoinas buvo vertas daugiau nei 300 g aukso. Ši technologija pamažu gali paversti bankus ir institucijas nereikalingomis.
(2) 2014-02-26 1
Kompanijos AMD vaizdo plokščių galimybės, išnaudojamos kriptografinės valiutos (pavyzdžiui, bitkoinų) entuziastų, neretai neigiamai atsiliepia kompiuterinių žaidimų gerbėjams – iš problemų galima paminėti ne tik atitinkamų AMD vaizdo plokščių deficitą, bet ir kartais neadekvačiai dideles kainas.
(0) 2014-08-20 1
Mokėjimų tarnyba PayPal, kuri priklauso amerikiečių kompanijai eBay, veda derybas su Coinbase Inc. ir kitomis kompanijomis, kurios leidžia vartotojams pavedimus daryti virtualiąja valiuta bitkoinais (Bitcoin). Apie tai pranešė leidinys The Wall Street Journal.
(5) 2014-02-26 0
Vienos didžiausių virtualiosios valiutos bitkoinų biržos „MtGox“ tinklapis nebeprieinamas, iš „Twitter“ paskyros panaikinti visi įrašai.
(0) 2018-03-06 0
Ką tik įvykusioje tarptautinėje ryšių ir technologijų parodoje „Mobile World Congress 2018“ Barselonoje buvo pristatytas išmanusis telefonas Just5 COINPHONE, kurį gamintojas vadina pirmuoju pasaulyje mobiliuoju telefonu su įrengta bitkoinų pinigine, mokėjimo kriptovaliutomis funkcija ir saugia autentifikacijos aplinka.
(17) 2014-02-06 0
Vis dažniau išgirstama kalbant apie virtualią valiutą – bitkoinus. Kas tai? Technologinė revoliucija, kuri sudrebins tradicinių bankų pamatus, nes gali pernešti vertę be bankų pagalbos, ar nelegalų – narkotikų ar ginklų prekeivių – rojus?
(7) 2014-01-07 0
Virtualios valiutos „Bitcoin“ kaina kelis pastaruosius metus svyravo tarsi nendrė per audrą – tai stiebiasi į dangų, tai lenkiasi prie pat vandens. Štai praėjusiais metais 1250 dolerių už vienetą ribą pasiekusių bitkoinų kaina smigo žemyn po to, kai nepasitikėjimą šia valiuta išreiškė Norvegijos, o vėliau ir Kinijos valdžios – ji nusirito žemiau 500 dolerių žymos. Bet metų pradžioje žaidimų bendrovė „Zynga“ pareiškė, kad priims atsiskaitymus virtualia valiuta – ir vėl šuolis aukštyn.
(0) 2013-11-03 0
Vankuveryje (Kanada) atidarytas pirmasis virtualios internetinės valiutos bitkoinų (bitcoin) bankomatas. Vienoje iš miesto kavinių įrengtas bankomatas priklauso bendrovės „Robocoin“ Kanadoje kuriamam bitkoinų išgryninimo punktų tinklui.
(17) 2013-12-17 0
Geriausiai žinoma elektroninė valiuta bitkoinai (bitcoin) pastaruoju metu sulaukė išaugusio naudotojų, investuotojų bei įvairių priežiūros institucijų dėmesio. Spartus šios valiutos kainos augimas signalizuoja apie dar vieno kainų burbulo formavimąsi, kurio sprogimas turėtų neigiamų pasekmių investavusiems į šią valiutą. Kita vertus, taip pat tikėtina, jog bitkoinai yra pradžia kažko naujo, kas ateityje gali iš esmės pakeisti šių dienų finansų sektorių.
(0) 2014-03-02 0
<p style="font-style:italic"> <p>Pasitikėjimas <a href="http://www.newscientist.com/special/bitcoin"><em>Bitcoin</em></a> gal ir nedidelis po <a target="_blank" href="http://www.newscientist.com/ar
(6) 2013-12-16 0
Startuolis „Coinbase“, suteikiantis žmonėms galimybę prekiauti virtualia valiuta – bitkoinais (bitcoin) - susilaukė 25 mln. JAV dolerių investicijos iš rizikos kapitalo fondo. Tai – kol kas didžiausia investicija į startuolį, susijusį su bitkoinais.
(13) 2014-07-17 -1
Europos bankininkystės institucija (angl. European Banking Authority, EBA) pateikė nuomonę Europos Komisijai, Europos Sąjungos Tarybai ir Parlamentui dėl virtualių valiutų (angl. virtual currencies) reguliavimo reikalavimų.
(0) 2014-12-03 -5
<em>Studentai gauna 100$ vertės bitkoinų išbandymui ir kriptovaliutų priimtinumo platinimui. Ar jiems pavyks?</em>
(0) 2018-05-12 -5
Nepaisant didelių kriptovaliutų kainų kritimų nuo praėjusių metų pabaigos, lietuviai iki šiol rodo susidomėjimą virtualiaisiais aktyvais. Londone įkurto fintech startuolio „Revolut” surinktais duomenimis, turėdami pasirinkimą, kuria valiuta kaupti santaupas, įmonės klientai po eurų dažniausiai renkasi bitkoiną, laitkoiną ir eterį. Rezultatai paskelbti įvertinus, kaip klientai naudojasi neseniai „Revolut” suteikta galimybe santaupas automatiškai kaupti programėlėje.

Jūsų požiūris

Aktyvios diskusijos