Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
Jūs esate čia: Pradžia » Visos temos » Internetinė valiuta bitkoinas
 
 

Internetinė valiuta bitkoinas

Žymės vieta žymių medyje:
Rodomi įrašai iš
visi straipsniai video
Archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijos
komentuojami skaitomiausi rekomenduojami naujausi
 
 
(12) 2013-04-15 41
Daugeliui yra tekę prarasti duomenis valant kompiuterio kietąjį diską, tačiau Jeredas Kenna 2010 metais iš savo kompiuterio ištrynė 800 „Bitcoin“ vienetų, kurių vertė prieš kelias dienas būtų siekusi 200 tūkst. JAV dolerių, rašo „Businessweek“.
(6) 2013-08-22 8
Tinklapio „Silk Road“, milžiniškos juodosios narkotikų rinkos platformos, užslėptos vadinamojo „šešėlinio interneto“ gilumoje, vadas davė pirmą interviu žurnalistams („Forbes“). Priežastis – galingų konkurentų atsiradimas.
(0) 2013-06-19 4
Kaip virtualios valiutos atsiradimas pakeis mūsų atsiskaitymo įpročius, svarsto ne tik pasaulio finansų rinkų analitikai, bet ir Vilniaus universiteto Kauno humanitarinio fakulteto (VU KHF) informatikai. Pasaulio finansų rinkose eksperimentinę stadiją išgyvenančią naujovę aptariame su Informatikos katedros lektoriumi dr. Sauliumi Masteika.
(16) 2013-10-03 3
Lietuvoje jau galima išleisti sukauptą Bitcoin (BTC) valiutą ir atsiskaityti už realias paslaugas. Vilniuje Bitcoinais galima atsiskaityti už taksi. Tai vienas iš pirmųjų realių BTC panaudojimo atvejų ne tik Lietuvoje, bet ir visoje Europoje.
(59) 2013-12-11 3
Vis labiau augant „Bitcoin“ populiarumui ir vertei, žmonės vis dažniau pradeda galvoti apie jų naudojimo pradžią. Dėl tokio didelio populiarumo, visai neseniai šios valiutos kursas peržengė net 1000 JAV dolerių ribą. Tačiau, pradėti naudoti „Bitcoin“ pinigus, nėra taip lengva kaip gali pasirodyti.
(7) 2013-05-02 3
Kalbant apie alternatyvias valiutas, neretai pamirštama, kad jos nesukurtos daiktų įsigijimui ir pardavimui. Taip pat tai nėra finansinių operacijų įrankis. „Bitcoin“ kartu yra ir sistema, leidžianti pervesti pinigus anonimiškai, greitai, negrįžtamai ir, jei to norite, neteisėtai, rašo portalas „Quartz“.
(14) 2013-10-22 2
Išpirkos reikalaujantys virusai nėra naujiena, o nesusekama virtuali bitkoino valiuta tokių kenkėjiškų programų kūrėjų gyvenimą dar palengvino. Pastaruoju metu didelio saugumo specialistų dėmesio sulaukia aktyviai plintantis virusas „CryptoLocker“, kuris užšifruoja kompiuteryje įrašytus dokumentus, o už iššifravimo raktą reikalauja sumokėti išpirką.
(15) 2013-11-28 2
Kada nors esate netyčia pametęs litą? Apmaudu – ne tas žodis. Bet pabandykite įsivaizduoti, kaip dabar jaučiasi vienas jaunas pilietis, pametęs 19 mln. litų. Tiksliau, ne "pametęs", o "išmetęs". Į šiukšlių konteinerį. Šio turinys atsidūrė vietos sąvartyne.
(0) 2013-11-27 2
Šiais laikais bankų plėšimas yra labai sudėtingas reikalas: reikia gauti ginklų, išsiaiškinti pinigų saugyklos konstrukciją, tiksliai suplanuoti ir įvykdyti gyvybei pavojingą operaciją ir rasti gerą vairuotoją pabėgimui. Daug lengviau tampa apvogti skatmeninės valiutos savininkus ir mokėjimų operatorius, rašoma portale qz.com.
(0) 2013-04-16 2
Kalbama, kad per kelias savaites virtualią valiutą „Bitcoin“ pabrangino investuotojai, nusivylę realiomis pasaulio valiutomis. Tačiau ši virtuali valiuta, nepaisant panašumo į auksą, visai neprimena saugaus užutėkio.
(11) 2013-12-23 2
Vakarų žiniasklaidoje sunku būtų rasti daugiau ginčų keliančią temą už virtualią bitkoino valiutą. Per kelerius metus jos vertė augo dešimtimis tūkstančių procentų. Bitkoinas neišvengė ir staigių kritimų. Pavyzdžiui, šią savaitę Kinijoje įvedus ribojimą juanius keisti į bitkoinus per vieną naktį virtuali valiuta neteko pusės savo investicinės vertės.
(22) 2013-10-31 2
Norvegijoje vienas vyras, įsigijęs virtualios valiutos „Bitcoin“ už 24 JAV dolerius (apie 60 litų), o vėliau užmiršęs apie tą investiciją ketveriems metams, įstengė nusipirkti butą Oslo centre dėl milžiniško elektroninių pinigų pabrangimo.
(15) 2013-04-09 2
Pastaruoju metu per pokalbių programą „Skype“ sparčiai plinta virusas, kuris užkrėstus kompiuterius paverčia virtualių pinigų bitkoinų (bitcoin) rinkėjais. Daugiausiai užkrėstų kompiuterių yra Italijoje, Rusijoje, Lenkijoje, Kosta Rikoje, Ispanijoje, Vokietijoje.
(24) 2013-12-01 1
Didžiausioje pasaulyje „Bitcoin“ valiutos biržoje „Mt. Gox“ už vieną bitkoiną šiuo metu siūloma daugiau nei 1 160 JAV dolerių.
(26) 2013-11-25 1
Virtuali valiuta bitkoinai ir toliau skinasi kelią į mūsų gyvenimą. Kipro Nikosijos universitetas oficialiai pranešė, kad už mokslus leis mokėti bitkoinais (angl. bitcoin). Be to, šis universitetas ketina pasiūlyti ir magistro studijas apie virtualias valiutas, skelbia venturebeat.com.

Jūsų požiūris

Aktyvios diskusijos