Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
Jūs esate čia: Pradžia » Visos temos » Internetinė valiuta bitkoinas
 
 

Internetinė valiuta bitkoinas

Žymės vieta žymių medyje:
Rodomi įrašai iš
visi straipsniai video
Archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijos
komentuojami skaitomiausi rekomenduojami naujausi
 
 
(1) 2016-08-19 29
„Topo centras“ tapo pirmuoju prekybos tinklu, kuriame galima atsiskaityti virtualiais pinigais – bitkoinais. Pirkėjai šia virtualia valiuta gali susimokėti už daugiau nei dešimt tūkstančių elektronikos ir buities prekių.
(0) 2016-05-07 19
Australų verslininkas Craigas Wrightas ketvirtadienį pareiškė, jog nepateiks papildomų įrodymų, kad būtent jis yra tikrasis virtualios valiutos – bitkoinų – kūrėjas, nes nėra „pakankamai stiprus“, kad leistų sau atsidurti po visuomenės „didinamuoju stiklu“.
(42) 2016-01-19 18
Nuo to momento, kai buvo sukurti virtualūs pinigai bitkoinai, praėjo penkeri metai. Tačiau šį savaitgalį vienas žymiausių bitkoinų projekto dalyvių pranešė kiek netikėtą žinią, kad „tai žlugo“.
(11) 2016-05-03 15
Po ilgus metus trukusių spėlionių pagaliau atskleista tikrojo virtualios valiutos – bitkoinų – kūrėjo tapatybė. Australų verslininkas Craigas Wrightas prisipažino, kad tai yra jo išradimas.
(6) 2016-12-19 15
Spalio pabaigoje pradėta naudoti naujoji kriptovaliuta „Zcash“. Kūrėjų ji pristatoma kaip saugesnė „Bitcoin“ alternatyva. Iškart „Zcash“ monetų kaina žaibiškai šoktelėjo, o po to padidėjo „Zcash“ diegimo asmeniniuose kompiuteriuose paraiškų skaičius. Daugelyje atvejų programėlės buvo užmaskuotos kaip kažkas kito, ir naudotojai nežinojo, kad jos veda į jų kompiuterius, kuriuos nusikaltėliai išnaudoja „Zcash“ kurti.
(2) 2016-05-06 11
Lietuvos pozicija dėl virtualios valiutos – bitkoinų – ir techniškai pažangi visuomenė mūsų šalį talpina į demokratiškų šalių rinkinuką. Taip LRT RADIJUI sako verslininkas Ilja Laursas. Jis neatmeta galimybės, kad dar šiame amžiuje bitkoinai gali tapti pilnaverte valiuta, kurią naudosime taip, kaip dabar naudojame kitus pinigus.
(2) 2016-01-21 10
Finansinių nusikaltimų tyrimo tarnyba (FNTT) bendradarbiauja su olandų teisėsauga atlikdama tyrimą, kuriame dešimt asmenų įtariami pasinaudoję virtualia valiuta bitkoinais ir išplovę 20 mln. eurų, gautų iš narkotikų verslo.
(6) 2016-06-20 3
Po volatilių pernykščių metų, šiemet bitkoino kaina gali pajusti 2013 metų - 1,1 tūkst. JAV dolerių - aukštumas, o baigiantis 2017-tiesiems – pakilti dešimt kartų - iki 4,4 tūkst. JAV dolerių. Šį kartą kriptovaliutos, į kurią pradžioje buvo žvelgiama, kaip į mokėjimo pilkojoje rinkoje priemonę, kainos didėjimas bus apibrėžiamas ne internetinėmis machinacijomis ir ne pinigų piramidėmis, o sulėtėjusio bitkoinų pasiūlos augimo tempais, sako Danielis Mastersas (Daniel Masters), apribotos rizikos fondo Global Advisor įkūrėjas ir bitkoinų investicijų specialistas.

Jūsų požiūris

Aktyvios diskusijos