Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
Jūs esate čia: Pradžia » Visos temos » Internetinės programų talpyklos - parduotuvės
 
 

Internetinės programų talpyklos - parduotuvės

Žymės vieta žymių medyje:
Rodomi įrašai iš
visi straipsniai video
Archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijos
komentuojami skaitomiausi rekomenduojami naujausi
 
 
(2) 2018-11-13 23
Čia jūs galite būti ramūs, virusų neparsisiųsite. Svetainės su nemokamomis „Windows“ sistemai skirtomis programomis dažnai yra pavojingų virusų šaltiniai, kurie yra atsisiunčiami kartu su programine įranga, arba vietoj jos.
(0) 2013-07-19 0
Skaitmeninio garsinio ir vaizdinio turinio parduotuvės turi daugybe darbo, nes daugeliui pasaulio šalių reikia skirtingų licencijų. „Google Play“ parduotuvė nuveikė puikų darbą su programų pardavimu ir konkuruoja su „iTunes“, tačiau muzikos ir knygų pardavimai yra visai kita istorija.
(8) 2013-06-17 1
Pranešama, kad „Apple iOS“ operacinės sistemos programų parduotuvė „App Store“ vis dar išlieka pačia geriausia mobiliųjų programų kūrėjams parduoti savo darbus, tačiau konkurentų „Google Android“ parduotuvė „Play“, dėl ypač didelio kiekio vartotojų, vejasi „App Store“.
(18) 2013-04-13 0
Naujausia CNBC publikacija dar kartą visiems primena, kad kompanija Apple su savo varžovais mobilioje rinkoje kaunasi ne tik „geležies“, tačiau ir programinės įrangos rinkose, o šioje srityje kompanija iš Kupertino yra visa galva aukštesnė už savo konkurentus, nors išmaniųjų telefonų segmente pagal parduotų mobilių įrenginių skaičių jau senokai pirmauja ne ji.
(5) 2013-04-10 0
Metų metus, mėnesių mėnesius „Google Android“ operacinę sistemą naudojantys vartotojai skundžiasi, jog „Play Store“ parduotuvėje nėra tvarkos. Netvarka įvardijama kaip tūkstančiai nereikalingų, ypač prastos kokybės ar žalingų programų, tad „Google“ ėmėsi darbo.
(5) 2012-12-19 4
Kompanija „Google“ pranešė, jog savo „Play Store“ parduotuvėje kiekvieną dieną „Android“ operacinės sistemos naudotojams siūlys dovanas. Viena iš pirmųjų dovanų buvo 35 JAV dolerių čekis viešbučiui, o šiandien interneto gigantas siūlo pažiūrėti The Rolling Stones koncertą.
(14) 2012-12-06 3
Niekas nesiginčija su faktu, jog „Apple iTunes App Store“ parduotuvė yra kol kas geriausia vieta pasaulyje siūlyti savo programas mobiliems įrenginiams, tačiau pastaruoju metu interneto giganto „Google“ parduotuvė „Play“ vejasi savo konkurentą visais įmanomais aspektais.
(8) 2012-11-22 14
Šią savaitę, visgi neoficialiai, „Apple App Store“ parduotuvė pasiekė naują gairę. Teigiama, jog nuo „Apple App Store“ parduotuvės pradžios, kuria laikoma 2008 metų liepa, į ją buvo priimta daugiau kaip vienas milijonas programų, tačiau šiuo metu parduotuvėje jų tiek nėra.

Jūsų požiūris

Aktyvios diskusijos