Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
Jūs esate čia: Pradžia » Visos temos » Internetinio piratavimo nuostoliai
 
 

Internetinio piratavimo nuostoliai

Žymės vieta žymių medyje:
Rodomi įrašai iš
visi straipsniai video
Archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijos
komentuojami skaitomiausi rekomenduojami naujausi
 
 
(24) 2017-09-28 113
<em>Nenoromis, po pusantrų metų nuo tyrimo pabaigos, verčiama aktyvistų, Eurokomisija paskelbė prieš keturis metus pradėto tyrimą, turėjusį įvertinti piratavimo sukeliamą žalą autorinė
(5) 2016-12-15 12
Naujasis šou automobilių mylėtojams „The Grand Tour“, kurį kuria buvusi „Top Gear“ komanda Jeremy Clarksonas, Richardas Hammondas ir Jamesas May, pasiekė naują rekordą – jis tapo daugiausia kartų nelegaliai atsiųsta laida istorijoje. Tokią informaciją skelbia laikraštis „The Mail on Sunday“.
(11) 2015-11-27 25
„Jeigu iš Jūsų vagia, esate kažko vertas“, — sako profesionalūs fotografai. Tačiau retas asmuo, radęs savo kūrinį, klaidžiojantį internete be jo žinios, apsidžiaugia. Neretai kūrėjų pretenzijų nesuvokia ir nuotrauką išplatinę asmenys. Tuo tarpu teisininkai įspėja – kiekvienas kadro platinimas be autoriaus žinios ar leidimo, pasisavinusiam gresia pinigine bauda.
(11) 2015-04-08 -48
„Baltic Software Alliance“ (BSA) duomenimis, Rytų Europa, taip pat ir Lietuva, nuolat įvardijama kaip viena iš piratavimo lyderių pasaulyje, tad nenuostabu, kad mūsų šalyje ši problema itin aktuali.
(3) 2015-01-19 4
Nusprendė suskaičiuoti praėjusių metų rezultatus, kompanija Ustwo Games padarė įdomią, tačiau nelabai džiuginančią išvadą, kuria nusprendė pasidalinti per savo oficialią Twitter paskyrą.
(27) 2014-12-24 12
Paskaitę svetainės Torrentfreak.com išplatintus planuojamos antipiratinės kampanijos scenarijus, supratome, kad ten koncentruota juoko dozė kitą piratą gali ir užmušti. ĮSPĖJIMAS: čia pateiktas siužetas, kurio herojai yra visiems žinomi personažai-parodijos. Jie niekada negyveno realiame pasaulyje, tad niekada nedarė to, apie ką kalba. Tai juodasis humoras, o ne elgesio pamokėlė. Čia pašiepiama kvailystė, o ne skatinama prievarta.
(32) 2013-11-17 0
Kiek daug programų kopijų išplatinama nelegaliai ir, svarbiausia, kas visa tai parsisiunčia? Šie klausimai, savaime suprantama, labai domina programinės įrangos kūrėjus. Galima sekti torrentus, tačiau tokiu būdu gauti pilną informaciją yra neįmanoma. Tad kartais tenka imtis gudrybių.
(17) 2013-09-04 1
Didelė dalis interneto naršytojų supranta, kad filmų ar muzikos įrašų siuntimasis iš „torrent“ svetainių yra nelegali veikla, tačiau yra ir daugiau neteisėtų dalykų, kurie iš pirmo žvilgsnio tokie neatrodo, rašo Mashable.com.
(3) 2013-06-04 0
Briuselyje ES Konkurencingumo Taryba kartu su Europos Komisijos vidaus rinkos ir paslaugų komisaru Michel Barnier pritarė poreikiui reformuoti pasenusią autorių teisių mokesčių sistemą, paremtą laikmenų ir įrangos apmokestinimu.
(10) 2013-05-23 0
Nelegalios programinės įrangos naudojimas Lietuvoje nesikeičia jau penkerius metus ir tebėra „užstrigęs“ ties 54 proc. atžyma. Kodėl taip yra – dėl prisnūdusių antipiratų, teisėsaugos vangumo, o gal nesupratingos visuomenės?
(23) 2013-04-01 0
Korporacijos Microsoft užsakymu analitikų kompanija IDC atliko tyrimą, kuris pavadintas labai nekompaktiškai: „Pavojingas padirbtos ir piratinės programinės įrangos pasaulis: kaip padirbtos programos gali panaikinti vartotojų, kompanijų ir šalių saugumą, bei lemti laiko ir pinigines išlaidas“.
(18) 2012-05-18 0
Pasaulinis kompiuterių programų „piratavimo“ lygio tyrimas atskleidė, kad pernai Lietuvoje neteisėtai naudojamų kompiuterių programų lygis sudarė 54 procentus. Tai reiškia, jog daugiau nei pusė vartotojų įsidiegtų programų buvo nelicencijuotos.
(29) 2012-02-29 0
Lietuvos antipiratinės veiklos asociacija (LANVA) itin rūpinasi, kad praėjusią savaitę DVD formatu pasirodęs filmas „Tadas Blinda. Pradžia“ būtų apsaugotas nuo interneto piratų. Piratinių tinklalapių atstovai tikina, kad filmo kūrėjų nuolat akcentuojama lietuvybė nė motais – vienintelis tikslas yra pinigai.
(37) 2012-01-30 0
Nuo kovo pirmos Vilniuje užsidaro viena iš dviejų likusių video nuomos punktų „Laukimas„, nuo balandžio pirmos darbą baigia ir viena seniausių miesto videotekų – „Eliksyras“. Abiejų jų šeimininkai sako esantys paskutiniai mohikanai ne tik tik Vilniuje, bet ir Lietuvoje, kurie nuomoja legalius DVD diskus ir vaizdajuostes.
(23) 2012-01-25 0
Daugiau nei ketvirtadalis (28 proc.) interneto vartotojų visame pasaulyje prisipažino bent kartą per mėnesį atsisiunčiantys muzikos įrašų iš nelegalių šaltinių.

Jūsų požiūris

Aktyvios diskusijos