Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
Jūs esate čia: Pradžia » Visos temos » Internetinio piratavimo privalumai
 
 

Internetinio piratavimo privalumai

Žymės vieta žymių medyje:
Rodomi įrašai iš
visi straipsniai video
Archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijos
komentuojami skaitomiausi rekomenduojami naujausi
 
 
(8) 2019-01-31 45
Balandžio mėnesį galėsime pamatyti paskutinio kultiniu tapusio serialo „Sostų karai“ sezono pirmuosius epizodus. O kol kas milijonai šio serialo gerbėjų visame pasaulyje neteisėtai siunčiasi senesnes serijas iš interneto – dėl to „Sostų karai“ jau dabar tituluojami kaip „labiausiai pirataujamas serialas“, rašoma Indianos universiteto pranešime spaudai.
(24) 2017-09-28 113
<em>Nenoromis, po pusantrų metų nuo tyrimo pabaigos, verčiama aktyvistų, Eurokomisija paskelbė prieš keturis metus pradėto tyrimą, turėjusį įvertinti piratavimo sukeliamą žalą autorinė
(12) 2016-07-21 18
<i>Kas ben­dro tarp barz­do­tų vie­na­ko­jų vie­na­akių pa­pū­gų mė­gė­jų ir kas ant­ro žmo­gaus, va­ka­rais sė­din­čio prie­šais švy­tin­tį kom­piu­te­rio ek­ra
(32) 2013-08-11 0
Manoma, kad 2012 metais joks televizijos serialas nebuvo populiaresnis tarp piratų, nei „Sostų karai“ („Game of Thrones“). Bet serialą leidžiančios bendrovės „Time Warner“ generalinis direktorius Jeffas Bewkesas mano, jog milžiniškas serialo siuntimasis nemokamai yra ne prastesnis įvertinimas nei pats prestižiškiausias apdovanojimas JAV televizijos programų rengėjams.
(14) 2012-10-18 0
Kolumbijos universiteto atliktas tyrimas parodė, kad JAV interneto piratai perka 30 proc. daugiau muzikos įrašų, nei tie, kurie failais internete nesidalina.
(5) 2012-05-23 0
Iki šiol piratavimas tradiciškai vertinimas kaip vienareikšmis žalos kūrėjams šaltinis. Tačiau neseniai atliktas tyrimas rodo, jog piratavimas gali netgi padidinti pardavimus. Tai galioja bent jau „BitTorrent“ keitimosi failais paslaugai.
(16) 2012-03-05 1
Vienas iš populiaraus žaidimo „Angry Birds“ kūrėjų išsakė savo nuomonę apie tai, kam pramogų industrijai reikia visų tų istorijų apie nelegalų kopijavimą, autorinių teisių pažeidimus, „torrentus“ ir piratavimą apskritai.
(29) 2012-02-29 0
Lietuvos antipiratinės veiklos asociacija (LANVA) itin rūpinasi, kad praėjusią savaitę DVD formatu pasirodęs filmas „Tadas Blinda. Pradžia“ būtų apsaugotas nuo interneto piratų. Piratinių tinklalapių atstovai tikina, kad filmo kūrėjų nuolat akcentuojama lietuvybė nė motais – vienintelis tikslas yra pinigai.
(22) 2011-03-21 0
Interneto tendencijų konferencijoje „Login 2011“ ketvirtadienį kalbėjęs vienas iš „The Pirate Bay“ įkūrėjų Peteris Sunde pareiškė, kad „Google“ sprendimas riboti „torrent“ failų paiešką yra cenzūros internete pradžia.
(14) 2010-12-06 0
Viena didžiausių Didžiosios Britanijos muzikos įrašų platinimo kompanijų „EMI Group“ viename teisme dėl piratinės muzikos platinimo internete buvo priversta pripažinti, kad pati dėjo muzikos įrašus į tinklalapį Rapidshare.com, taip suteikdama galimybę juos atsisiųsti nemokamai. Beje, šį tinklalapį tame pačiame teisme kompanija pavadino „piratų rojumi“.
(16) 2010-05-07 0
Olandijos torrent trackerių naudotojų stebėjimas leido nustatyti, kad šie žmonės pagal legaliai muzikinei produkcijai išleidžiamus pinigus niekuo nenusileidžia nuo kitų įstatymams nenusižengiančių piliečių.

Jūsų požiūris

Aktyvios diskusijos