Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
Jūs esate čia: Pradžia » Visos temos » Interneto plėtra ir populiarėjimas
 
 

Interneto plėtra ir populiarėjimas

Žymės vieta žymių medyje:
Rodomi įrašai iš
visi straipsniai video
Archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijos
komentuojami skaitomiausi rekomenduojami naujausi
 
 
(1) 2019-05-14 9
Šiuo metu yra bent trys kompanijos, aktyviai rengiančios planus ar jau gaminančios palydovus kosminiam internetui – ryšių tinklui, apjuosiančiam Žemę ir suteiksiančiam klientams interneto ryšį visame pasaulyje.
(3) 2019-02-13 8
Rusijos parlamentarai antradienį per pirmąjį svarstymą pritarė įstatymui, kuriuo galėtų būti nutrauktas šalies interneto duomenų srautas iš serverių užsienyje.
(3) 2019-02-12 3
Rusijos valdžios institucijos ir pagrindiniai interneto paslaugų teikėjai planuoja ganėtinai ekstremalų eksperimentą: atsijungti nuo pasaulinio interneto, praneša zdnet.com, remdamiesi naujienų agentūros „RosBiznesKonsalting“ informacija.
(0) 2016-12-22 3
Baracko Obamos administracijos sprendimas atkurti normalius santykius su komunistinės Kubos režimu pagaliau suteikė vilčių eiliniams Kubo gyventojams, kad ir į jų namus ateis internetas.
(2) 2016-05-07 28
Tikriausiai niekas nesusimąsto, kas įvyksta per vieną minutę internete. O vyksta tikrai daug. „Exelacom“ nepatingėjo ir suskaičiavo kai kurių sričių aktyvumą – skaičiai gali tikrai nustebinti.
(5) 2015-05-10 0
Prieiga prie Interneto D. Britanijos gyventojams greitu metu gali būti apribota, o kai kurioms vartotojų kategorijoms – dozuota arba uždrausta. Pasaulinio Voratinklio ateitį gegužės 11 d. aptars mokslų centras, kuris atlieka nacionalinės mokslų akademijos funkciją.
(2) 2015-05-08 11
Jei šiandien būtų surengtas „karščiausios” Europos Sąjungos temos konkursas, laimėtojo karūną užsidėtų vieningos skaitmeninės rinkos strategija. Europinė žiniasklaida sprogsta nuo komentarų, kaip ir visa ES politinė padangė nuo įvairiausių debatų, renginių ir pasitarimų apie vieningą skaitmeninę rinką - net sunku viską aprėpti. Ir ne veltui.
(0) 2015-04-23 8
Kiekvienais metais Pasaulio ekonomikos forumas skelbia NRI („Network Readiness Index“) reitingą, įvertinantį valstybių galimybes išnaudoti informacinių ir ryšių technologijų (IRT) potencialą. Lietuva jame užima aukštą 31 vietą, surinkusi 4,9 vertinimo taškus iš 7 galimų, tačiau atsilieka nuo Estijos, kuri sąraše yra 22-a (5,2 taškai). Reitingo sudarytojai pažymėjo, kad Baltijos valstybės lėtai bet užtikrintai artėja prie pirmaujančių Šiaurės šalių.
(1) 2015-01-27 -30
Davoso mieste (Šveicarija) vykusiame Pasauliniame ekonomikos forume dalyvavo ir Google valdybos pirmininkas Ericas Schmidtas, kuris pranašavo, kad mums įprastas Internetas, kokį mes jį matome dabar, ateityje išnyks.
(5) 2014-10-13 57
JAV informacinių technologijų milžinės skambina pavojaus varpais, kad dėl JAV specialiųjų tarnybų siekio kontroliuoti internetą praranda užsienio klientus. Anot IT kompanijų, tai gali baigtis pasaulį suvienijusio interneto subyrėjimu į nacionalinius fragmentus.
(9) 2014-06-16 16
Pasaulio istorijoje didieji ekonomikos pokyčiai prasidėdavo tuomet, kai žmonės atrasdavo naujus energijos generavimo būdus ir sukurdavo komunikacijos priemones jiems paskirstyti. Tokios technologinės platformos iš esmės pakeisdavo visuomenės gyvenimą ir įpročius.
(11) 2014-06-04 12
Vis daugiau vaikų ir paauglių susiduria su priklausomybe nuo interneto. Praėjusiais metais į pagalbos tarnybą „Vaikų linija“ dėl šios problemos telefonu ir elektroniniais laiškais kreipėsi keturis kartus daugiau vaikų ir paauglių nei 2012 metais. Pasak „Vaikų linijos“ savanorių mokytojos, psichologės Vaidos Kvietkauskaitės, nors manoma, kad alkoholis ir narkotikai yra pagrindinės nepilnamečių priklausomybės, pastaruoju metu priklausomybė nuo interneto tampa opia problema ir tėvams derėtų sunerimti, jei vaikas per daug laiko praleidžia virtualiame pasaulyje.
(0) 2014-05-27 15
Bendrovė „Kaspersky Lab“ pranešė internete pateikusi unikalius statistinius duomenis, atspindinčius realų šiandienį kibernetinį pasaulį ir jo gyventojus.
(0) 2014-05-19 32
Daugeliui mūsų internetas – tai mėgstamas naujienų portalas, socialinis tinklas, elektroninis paštas ar galimybė pamatyti filmą. Bet kas tai iš tiesų? Ar galima vartoti sąvoką „lietuviškas internetas“? Kaip jis gimė ir kūrėsi? Kokia interneto savikaina ir kiek mes saugūs, kad vieną dieną nebūsime atkirsti nuo užsienio informacinės erdvės?
(24) 2014-05-08 20
Įnikę į išmaniuosius telefonus, planšetinius kompiuterius ir įvairiausias programėles žmonės vis mažiau bendrauja tarpusavyje. Tuo susirūpinęs amerikietis Gary Turk sukūrė socialinį filmuką „Look up“, kuriuo bando atkreipti žmonių dėmesį į priklausomybę nuo išmaniųjų technologijų ir socialinių tinklų.

Jūsų požiūris

Aktyvios diskusijos