Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
Jūs esate čia: Pradžia » Visos temos » Iranas
 
 

Iranas

Žymės vieta žymių medyje:
Rodomi įrašai iš
visi straipsniai video
Archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijos
komentuojami skaitomiausi rekomenduojami naujausi
 
 
(20) 2013-03-05 2
Irano sostinė Teheranas kovoja su miestą užplūdusiomis milžiniškomis, kaip vietos žinybų atstovai vadina, „genetiškai mutavusiomis“ žiurkėmis. Kovoti su gigantiškų graužikų ordomis į gatves išsiųsti specialūs snaiperių daliniai. Jų užduotis – išvalyti miestą nuo už katinus didesnių, po 5 kg sveriančių žiurkių, praneša „International Bussines Times“. Irano aplinkos specialistai mano, kad žiurkės galėjo mutuoti dėl radiacijos ar cheminio poveikio.
(3) 2013-06-03 1
Nors daugybei žmonių Iranas asocijuojasi su griežtais islamiškais papročiais, per pastaruosius 30 metų šioje šalyje įvyko didžiuliai socialiniai ir kultūriniai pokyčiai, liečiantys ir seksualinius santykius. Apie tai rašo „Foreign Policy“.
(0) 2013-04-22 0
Irano naftos ministerija nurodė, kad Teheranas svarsto galimybę eksportuoti naftą į Šiaurės Korėją, siekiant sustiprinti pašlijusią tos šalies ekonomiką.
(0) 2013-02-06 0
Irano prezidentas Mahmoudas Ahmadinejadas pirmadienį pareiškė esąs pasirengęs tapti pirmuoju žmogumi kosmose. Šalis ėmėsi ambicingos kosmoso programos, kurios tikslas – iki 2020 metų pasiųsti žmogų į kosmosą.

Jūsų požiūris

Aktyvios diskusijos